اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 745-49912      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ شنبه ۲ آبان | ساعت: 09:15   تعداد بازدید : 9444

جعفر کاشانی:تیم همایون 8 گل خورد ، دلم برای ناصر تنگ شده ،بله ،تیم مال بهزادی بود

جعفر کاشانی از مردان بزرگ فوتبال کشورمان است،یکی از بهترین مدافعان فوتبال ملی که زوج او با اکبر کارگر جم در خط دفاع تیم ملی اوائل دهه 50 فوق العاده عمل کرد.

 

گفتگو از :    مهدی حدادپور     

جعفر کاشانی از مردان بزرگ فوتبال کشورمان است،یکی از بهترین مدافعان فوتبال ملی که زوج او با اکبر کارگر جم در خط دفاع تیم ملی اوائل دهه 50 فوق العاده عمل کرد.

به گزارش سایت ناصر حجازی،ما از ابتدا اعلام کردیم که کری ها وقتی به بی احترامی منجر شود،از دایره اخلاقیات خارج می رود اما حالا که تیتر مطلب نشان دهنده هدف از گفتگو با جعفر کاشانی است ،توضیح میدهیم که برای آن که ثابت داریم ادعای سایت ناصر حجازی دزست بوده است با یکی از بزرگ مردان تاریخ فوتبال ایران که از بزرگتر های پرسپولیس هم هست ودر حال حاضر رئیس هیئت مدیره تیم رقیب هم هست به گفتگو نشستیم

 

جعفر خان ،از سایت ناصر حجازی به گفتگو مینشینیم ،خسته نباشید:

**من هم خسته نباشید میگویم وامیدوارم یاد ناصر عزیز را زنده نگه دارید.

&جعفر خان بحث هادی نوروزی که گویا عنوان کرده بودید باید تکلیف بچه هایش مشخص شود تا بدهی پرداخت شود...ماجرا چیست؟

***خیلی منطقی است،وقتی مردی فوت میشود،قیمومیت او به جد پدری ودر صورت فقدان جد مادری میرسد وگاهی با توافق کس دیگری مثل عمو،دایی یا حتی مادر کفیل قانونی وقیم میشود،وقتی این مساله مشخص شد،تحت نظارت ومدیریت معاونت حقوقی باشگاه کار انجام میشود،درست است که پسر خوب ما هادی نوروزی فوت شده اما احساسات نباید مانع دقت در امور قانونی وحقوقی شود،قانون میگوید از اموال متوفی،یک هشتم سهم همسر،یک ششم سهم اولیای متوفی وبقیه سهم فرزندان است که اگر صغیر باشند اموال آنها توسط قیم قانونی حفظ شود.

&بگذریم از هادی نوروزی خدابیامرز،بحث درباره یک دیدار است که تیم استقلال یکی از تیم های شما را 8-0 برده است.

***تیم ما؟من برد هایمان را هم فراموش کرده ام اما من در تاریخ فوتبالم چنین باختی نداشته ام

&البته عرض کردم یکی از تیم های زیر گروه شما یعنی همایون در سال 47 از تاج 8-0 باخت

****یادم نیست اما همایون یکی از تیم های ما بود که همایون بهزادی همه چیزش را میداند وبرخی از بازیکنانی که بعدا در پرسپولیس بازی کردند برای این تیم بودند.

&مثل چه کسانی؟

*فکر کنم کاظم بیاتی وکاظم رحیمی واکبر کوکلان در این تیم بازی کرده اند والبته چند نفر دیگر که من یادم نمی آید اما برای چه دنبال این بحث هستید.

&نه بحث کری خوانی نیست که برای کری خواندن نباید که به سراغ بزرگ مرد تیم پرسپولیس برویم بلکه تنها میخواستیم از شما بدانیم که این تیم آیا بوده است وآیا از بازیکنان پرسپولیس کسانی در ان توپ میزدند یا نه والبته پرسیدیک که انگ دروغ به ما نخورد چون ما گزارش این بازی را از نشریات سال 1347 انعکاس دادیم اما میگفتند این تیم هیچ ارتباطی با شاهین وپرسپولیس ندارد.

***بله درست است این تیم متعلق به همایون بود اما این نتایج ان دوران اصلا مهم نبود چه بسا در آن دوران ما از این برد وباخت ها زیاد داشتیم.ما سالها نمیتوانستیم تاج را ببریم اما بعد ها 4 گل و6 گل زدیم ،خودمان با هم رفیق بودیم اما نسل بعد از ما با این نتایج برای هم کری خواندند که البته ماهیت فوتبال هم همین است.

&وفرمایش ورهنمودی اگر دارید بفرمایین استاد:

**خواهش میکنم به گونه ای انعکاس نیابد که مثلا کاشانی 8 گل خوردن را تایید کرد واین حرفها ،واقعیت را گفتم ،تنها چیزی که من برای شما روشن کردم همین ماهیت تیمی به اسم همایون بود ، تیم همایون جزو بستگان وفک وفامیل ما بود.

&ناصر حجازی همیشه از شما تعریف وتمجید میکرد ،خوشحال شدیم با شما حرف زدیم.

**من هم همینطور،دلم برای ناصر تنگ شده است،درست است که او اسطوره استقلال است اما چون چند سالی با ما برای شاهین بازی کرد همیشه در مراسم و جشن های تیم تاج با بزرگواری حاضر میشد،دلم برای ناصر تنگ شده است.

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 1
جعفر  | ۱۳۹۵ شنبه ۲۸ فروردين
14
8
پاسخ
این هم از پیشکسوت شاهین و پرسپولیس که حرف حاج آقا و سلطان علی جباری را تایید کرد. در لیگ منطقه ای و مثل آن چند تیم از یک مجموعه ای ورزشی میتوانستند شرکت کنند .ولی در لیگ سراسری «جام تخت جمشید» یک تیم از هر مجموعه ای ورزشی میتوانستند شرکت کنند .بالای نود درصد تیم دهه 50 پرسپولیس از همایون تشکیل شده بود.حالا میخواهی قبول کن یا قبول نکن دیگر هیچ تفاوتی برای ما استقلالیا نمیکند.خلاص
captcha