اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 753-49882      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۹ مهر | ساعت: 13:37   تعداد بازدید : 3967

اختصاصی/بهترین نتایج استقلال در 15 سال لیگ برتر/ گلباران آبی

استقلال در حالی صدرنشینی را تجربه می کند که ...

 

گردآوری: عباس افشین راد
به گزارش سایت ناصر حجازی، استقلال در حالی صدرنشینی را تجربه می کند که بارها متذکر شده ایم که صدرنشینان بی برو برگرد و بی گفتگوی مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور در همه  ادوار هستند وهر روز این فاصله بسیار را با حریفان خود بیشتر خواهند کرد. نگاهی به مسابقات فوتبال ادوار مختلف لیگ برتر انداخته و خواهیم دید که بهترین نتایج استقلال در هر کدام از ادوار مسابقات فوتبال لیگ برتر کدام بازیها هستند، توجه کنید.

لیگ اول (4 تایی کردن 2 حریف گردن کلفت)
استقلال در مسابقات فوتبال لیگ اول حرفه ای برابر 2 تیم فوتبال ملوان بندر انزلی و تراکتورسازی 4-0 برنده شد اما در پایان لیگ استقلال تیم دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر شد.نکته جالب توجه این که استقلال اگر یکی از این گلهایی را که در تهران به تیم فوتبال ملوان زد را در بازی برگشت برابر این تیم به ثمر رسانده ومثلا نتیجه را به جای باخت 1-0به تساوی 1-1 می رساند به جای پرسپولیس خوش شانس این سال قهرمان مسابقات فوتبال لیگ برتر میشد.

لیگ دوم (زبل هایی که سه تایی شدند)
در سال 1381 استقلال یکی از بدترین سالها وادوار خود را در مسابقات فوتبال لیگ برتر تجربه کرد. استقلال در این سال نهم شد استقلال برابر تیم های فوتبال ملوان بندر انزلی و ذوب آهن اصفهان به پیروزی 3-0 رسید.
 
لیگ سوم (سایپا ،قدرتمند مقهور)
استقلال در مسابقات فوتال لیگ سوم بهترین نتیجه خود را تا این جای کار در مسابقات فوتبال لیگ برتر گرفت ودر 26 بازی 51 امتیاز گرفت اما در این سال بیشتر بردها خفیف بود واستقلال تنها برابر تیم فوتبال سایپا که ششم لیگ شده بود،3-0 به برتری رسیده بود.استقلال در این سال برابر پرسپولیس هم بی شکست بود وهم صاحب برددر بازی رفت شد.
 
لیگ چهارم (باز هم 3-0)
استقلال در این سال هم برد 3-0 داشت البته در سال 1383 که استقلال با امتیاز مساوی با تیم دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر سوم شد،آبی پوشان صاحب 2 برد 3-0 شدند،استقلال برابر تیم فوتبال شموشک نوشهر وبرق شیراز به پیروزی با این نتیجه رسید البته استقلال در این سال به پرسپولیس هم 3 گل زد واین بازی را با برد 3-2 تمام کرد در حالی که ابتدا از پرسپولیس 2-1 عقب افتاده بود.
 
لیگ پنجم (خلق سه باره یک نتیجه جدید)
سال 1384 سال خاطره انگیزی برای استقلال بود.آبی پوشان در این سال برای اولین بار در مسابقات فوتبال لیگ برتر برد 4-1 را تجربه کرد ،استقلال قدرتمند در اولین بازی این سال 4-1 برابر صبا برنده شدند تا لیگ را عالی آغاز کنند ودر آخرین بازی این سال هم با برد 4-1 برابر تیم فوتبال برق شیراز سال را عالی تمام کنند ضمن این که تیم فولاد قهرمان لیگ سال گذشته در میانه فصل برابر استقلال 4-1 بازنده شد تا یکسره برای استقلال در این سال برد 4-1 ثبت شود.

لیگ ششم (باز هم برق شیراز)
بار دیگر بهترین نتیجه ثبت شده برای استقلال در مسابقات فوتبال این دوره از لیگ برتر برابر برق شیراز ثبت شد واستقلال برابر تیم فوتبال  برق شیراز این بار 3-0 برنده شود. هنوز بهترین برد آبی پوشان در مسابقات لیگ برتر برد 4-0 برابر تراکتورسازی وملوان در مسابقات فوتبال سال 80 لیگ برتر بود. استقلال در مسابقات فوتبال لیگ ششم حرفه ای به عنوان چهارم رسید.

لیگ هفتم (بدترین سال با پایان برق شیراز)
یک بار دیگر بهترین برد استقلال در مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور برابر برق شیراز ثبت شد.استقلال در بدترین سال عمر فوتبال خود برابر تیم فوتبال برق شیراز 4-2 برنده شد این در حالی بود که استقلال در پایان مسابقات فوتبال لیگ این سال به رتبه سیزدهم رسید. استقلال سال تلخی داشت هم از حیث عنوانش که بد بود وهم از حیث این که در سال 86 مرحوم ناصر حجازی برای آخرین بار هدایت تیم فوتبال استقلال را در عرصه مسابقات لیگ بر عهده داشت.

لیگ هشتم (21 گل در 4 بازی)
استقلال در این سال قهرمان لیگ شد وانواع واقسام برهای رنگی را به دست آورد.استقلال برابر تیم فوتبال استقلال اهواز 6-0 برنده شد ودر بازی برابر پیام مشهد 5-0 برد،برای استقلال این 2 نتیجه والبته برد 5-1 برابر تیم راه آهن وبرد 5-2 برابر شهید سپاسی برای اولین بار در لیگ ثبت میشد.در 4 بازی از استقلال چنان چه مرور کردیم 21 گل ثبت شد.
 
لیگ نهم (ادامه برابر مشهدی ها)
استقلال که در لیگ گذشته برای اولین بار برد با نتیجه 6-0 و5-0 را به دست آورده بود در سال 88 برای دومین بار برد 5-0 را بار دیگر برابر یک تیم مشهدی تجربه کرد واگر سال گذشته پیام مشهد را 5-0 برد امسال ابومسلم را 5 تایی کرد.
 
لیگ دهم (6تای دوم)
برای تیم فوتبال استقلال برد 6-2 برای دومین بار ثبت میشد،استقلال در سال 1389 برابر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با نتیجه 6-2 برنده شد،بردی که برای اولین بار در تاریخ  فوتبال استقلال رقم خورد ،استقلال قبل از این در لیگ برتر چنین نتیجه ای را ثبت نکرده بود!
 
لیگ یازدهم (3 تا سه تای دیگر)
استقلال تهران در سال 90 برابر تیم های لیگ برتر 3 برد با اختلاف 3 گل ثبت کرد .برد 4-1 براب فولاد بی شک بهترین برد این تیم بود ضمن این که 2 برد 3-0 هم برابر سایر حریفان ثبت شد،حریفانی خوب که صبا ونفت تهران بودند.
 
لیگ دوازدهم (شادکامی برابر شیرازی ها)
شادکامی برابر شیرازی ها در یکی دیگر از سالهای قهرمانی استقلال تکرار شد واستقلال برابر تیم فوتبال فجر شهید سپاسی به پیروزی 5-0 رسید.استقلال در حالی 5-0 برنده شد که در پایان با نتیجه فوق العاده 67 امتیازی قهرمان لیگ برتر شد

لیگ سیزدهم (باز هم شیراز!)
تیم فوتبال استقلال برابر فجر شهید سپاسی شیراز 4-2 برنده شد تا بار دیگر بهترین نتیجه خود را برابر یک تیم شیرازی دیگر به دست آورد
 
لیگ چهاردهم (بازنده سقوطی)
استقلال بهترین برد خود را برابر تیم فوتبال پیکان به دست آورد وحریف را با نتیجه 3-0 شکست داد تا بر این اساس استقلال آخرین برد خود را در تاریخ مسابقات فوتبال لیگ برتر با اختلاف 3 گل به دست آورد.
 
 
 

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha