اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 747-49784      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ شنبه ۲۵ مهر | ساعت: 10:53   تعداد بازدید : 782

اختصاصی/ناصر حجازی:مردم این سرزمین دوستم دارند

ناصر حجازی: من و استقلال بخاطر روزهایی که با هم گذراندیم به این نقطه رسیدیم که هنوز هم ...

 
به گزارش سایت ناصر حجازی ، از امروز تصمیم گرفته ایم با گردآوری مصاحبه ها و مطالبی در مورد زنده یاد ناصر حجازی که در سنوات گذشته به چاپ رسیده ، یادآور خاطرات تلخ وشیرین باشیم که از اسطوره آبی ها بر جای مانده ، مسلما در این راه به کمک شما دوستداران استقلال و ناصر خان حجازی بیش از پیش نیازمندیم و از تمامی شما عزیزان خواستاریم با ارسال نشریات مکتوب سنوات گذشته ما را در هرچه پربار تر شدن این آرشیو گرانبها یاری رسانید و هم اینک در سرآغاز این حرکت ماندگار بر آن شدیم تا با انتشار مصاحبه ای از ناصر حجازی در بدو تولد هفته نامه غریو که با سردبیری عباس افشین راد منتشر می شد راه خود را آغاز نماییم ;
ناصر حجازی مرد بزرگ تاریخ فوتبال ایران ، افتخار باشگاه استقلال است . کاپیتان و مربی سابق استقلال ، دروازه بان دوم قرن آسیا و سنگربان سی و نهم تاریخ فوتبال جهان است. بکن باوئر فوتبال ایران، حالا در خوزستان و در یک مجموعه کاملا آبی فعالیت می کند . ناصر حجازی در گفتگو با (( غریو )) ،به سوالات ما به شرح زیر پاسخ داد :
ناصر خان، همان گروهی که روزنامه ها و هفته نامه های آبی را به چاپ می رساند ، از این پس پنجشنبه ها با یک نشریه جدید به نام ((غریو)) ،به انعکاس اخبار استقلال  می پردازد.
خیلی خوشحالم و به شما تبریک می گویم. شناخت من به عزیزان حاضر در آن نشریه به سالها قبل بر می گردد،مجموعه ای کاملا استقلالی و صادق.امیدوارم در کارتان موفق باشید و مسلما با توجه به تجربیاتی که داریم و شناختی که ما از شما داریم همینطور خواهد شد. 
ممنون به هر حال ناصر حجازی چه در استقلال تهران ، چه در اهواز ، رشت ، اصفهان، کرمان، یا حتی بنگلادش  ناصر حجازی است . عزیز دل استقلالیهاست . 
(می خندد) ممنئن و متشکرم.
ناصر خان از استقلال تهران شروع کنیم و برویم سراغ استقلال اهواز.
در خدمتم.
چرا حجازی کیلومترها با خانه اصلی خود استقلال تهران فاصله دارد. منظور ما دامن زدن به مسائل حاشیه ای نیست و می خواهیم همه چیز را مثبت ببینیم.
شرایط زندگی همه انسانها همینطور است . همه دوست دارند در بهترین مکان و موقعیت حضور داشته باشند اما این اتفاق نمی افتد . فراز و نشیب های این دنیا ، معنای زندگی پیدا کرده و این طبیعی است و غیر قابل حل. مثلا یک پسر یا دختر نمی توانند همیشه در کنار پدر و مادرشان باشند. ببینید من و استقلال بخاطر روزهایی که با هم گذراندیم به این نقطه رسیدیم که هنوز هم ما را متعلق به یکدیگر بدانند. به هرحال من یک استقلالی هستم و چه در تهران ، اهواز یا حتی آمریکا هم استقلالی نامیده می شوم  پس هرکجا باشم آرزوی قلبی ام موفقیت این تیم است. 
از اوضاع و احوال امروزی استقلال باخبرید؟
کم و بیش از طریق رسانه ها در جریان امور قرار دارم. درست مثل هواداران و حتی کمتر از شما خبرنگاران. 
چقدر به موفقیت این تیم امیدوارید؟
استقلال در 3-4 سال گذشته هم باید موفق می شد، چون پتانسیل این کار را داشته است.
برای قهرمانی به چه چیزهایی نیاز است. حامی که داریم، استقلال بهترین تماشاگران را دارد و بازیکن خوب که بهترینهای موجود در این تیم بوده اند.می ماند چند مساله دیگر که من نباید در موردش اظهار نظر کنم چون برداشتهای گوناگون صورت می گیرد.
استقلال قوی ترین ((سلاحها)) که همانا تماشاگر وبازیکن و حتی امکانات بوده را در اختیار داشته و در مورد آینده هم که باشد در اختیار دارد. استقلال امسال نیز مجموعه ای کامل و قدرتمند از بازیکنان شایسته را در اختیار دارد و باید قهرمان شود و ان شاءا... به این مهم می رسد. آیا فولادی که قهرمان شد بیشتر از استقلال بازیکن خوب داشت یا بیشتر از استقلال مورد حمایت مردم ، رسانه ها و مسئولین قرار گرفت.
پس استقلال بخت اول قهرمانی است؟
بله. اگر در 2 سال قبل روی بدشانسی یا کم تجربگی یا اتفاق قهرمانی از چنگ رفت امسال نباید تکرار شود.
برویم سراغ استقلال اهواز، از همکاری دوباره با این تیم صحبت کنید؟
قبلا هم اینجا بودم، نتایج خوبی حاصل شد اما شرایط اجازه ادامه همکاری را نداد تا اینکه امسال دوباره این موقعیت برای همکاری و خدمت  به مردم خونگرم خوزستان  فراهم شده است از زمان بازیگری به خوزستان علاقمند بودم چون مردم این سرزمین دوستم داشتند و همه جوره برایم سنگ تمام می گذاشتند انشا ءا... که امسال از خجالت آنها در بیاییم. 
ببخشید، اما گفته می شود شما مانع حضور آدیانو آلوز در استقلال شدید؟
خیر! می دانید حجازی نه از کسی می ترسد و نه اهل دروغ یا سیاه کاری است. استقلال مجتبی امصافی را نمی خواست که ما خواهانش شدیم اما گفتند پول رضایتنامه اش 150 میلیون است . بعد گفتند حجازی باعث شد الوز به پاس برود، در حالیکه آلوز در اینجا می ماند چون سرمربی تیم گفته به او نیاز دارد و بنده به عنوان مدیر فنی به کارهای مارتیک نظارت می کنم و نمی توانم بگویم این مهاجمی که می خواهی و لازمش داری بفرست تهران تا روی نیمکت بنشیند تا از من دلخور نشوند. 
برای استقلال اهواز چه برنامه هایی دارید؟
این تیم پارسال نتایج متوسطی گرفت وبا توجه به خیل عظیم تماشاگران ، امکانات و بازیکنان خوب باید جایگاه بهتری بدست بیاورد. هدف ما ساختند تیمی قدرتمند و شایسته است ، تیمی که همه از بازی با آن ترس داشته باشند و مسلما می خواهیم از سالهای قبل نتایج بهتری بگیریم و جایگاه مناسبتری در جدول بدست بیاوریم .
بازی استقلال تهران و استقلال اهواز هم جذابیتهای خاص خودش را دارد؟
یک بازی کاملا دوستانه بین دو تیم همنام است . دو تیمی که تمام استقلالیهای ایرانی دوستشان دارند.
 
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha