اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 719-49773      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۳ مهر | ساعت: 15:06   تعداد بازدید : 1672

رضا سعیدی پور: پایان کار سینما در تعهد شرکت توسعه فضاهای فرهنگی است و به عهده مدیریت سینما نیست

رضا سعیدی‌پور، درباره سخنان علیرضا دبیر عضو شورای شهر تهران مبنی بر نداشتن سیستم اطفاء حریق در سینما آزادی که باعث شده این سینما پایان کار نداشته باشد، توضیح داد: ...

 
 
مدیر سینما «آزادی» تاکید کرد که این سینما به لحاظ ایمنی و سیستم اطفاء حریق هیچ مشکلی ندارد.
 
به گزارش سایتناصر حجازی به نقل از ایسنا، رضا سعیدی‌پور، درباره سخنان علیرضا دبیر عضو شورای شهر تهران مبنی بر نداشتن سیستم اطفاء حریق در سینما آزادی که باعث شده این سینما پایان کار نداشته باشد، توضیح داد: پایان کار سینما در تعهد شرکت توسعه فضاهای فرهنگی است و به عهده مدیریت سینما نیست بلکه ما برای ملکی که تحویل گرفته‌ایم، مدیریت اکران را در دست داریم.
 
وی ادامه داد: با این حال از روزی که سینما را تحویل گرفته‌ایم، پیگیر تاییدیه آتش نشانی بودیم و در این مدت بارها و بارها کارشناسان آتش نشانی از سینما بازدید کردند. هر یک از آنها ایراداتی را مطرح می کردند که ما آن را برطرف می کردیم اما کارشناس بعدی، ایراد تازه‌ای را مطرح می‌کرد.
 
مدیر سینما آزادی با اشاره به بازدید کارشناسان متفاوت آتش نشانی از این سینما خاطرنشان کرد: در طی این سال‌ها کارشناسان مختلفی از سوی آتش نشانی از سینما بازدید کردند اما هر یک از آنها نظرات متفاوتی داشتند و ایرادات مختلفی را مطرح کردند به طوری که ما هر ایرادی را که برطرف می‌کردیم کارشناس بعدی ایراد دیگری را وارد می‌دانست.
 
وی یادآور شد: وقتی سینما را تحویل گرفتیم 12 ایراد گرفتند که هشت ایراد آن را برطرف کردیم اما رفع چهار ایراد دیگر در توان ما نبود. در حال حاضر سینما آزادی بابت اطفائ حریق و سیستم ایمنی مشکلی ندارد. ایراداتی که به آن وارد شده است، درباره جابه جایی پله‌های برقی و چند ستون و مواردی از این دست است که اصلاح آن در اختیار ما نیست. بنابراین مشکل امنیت نداریم بلکه مساله ابنیه‌ای و ساختمانی است.
 
سعیدی پور اضافه کرد: نظرات متفاوت و متغیر کارشناسان آتش نشانی باعث شد تا سال گذشته بنده شخصا از مدیرعامل محترم آتش نشانی درخواست بازدید کردم و ایشان تمام طبقات سینما آزادی را به طور کامل بازدید کرد و به ایشان توضیح دادم ما یکسری ایرادات را می‌توانیم برطرف کنیم اما جابه جایی ستون‌ها یا پله برقی‌ها در توان ما نیست.
 
وی افزود: پس از این بازدید، ما و شرکت توسعه فضاهای فرهنگی تعهد دادیم که مواردی را که در حد توانمان است برطرف کنیم. آتش نشانی خواستار تعهد شهردار منطقه شش هم بود اما این موضوع دیگر در توان ما نبود.
 
سعیدی پور با اشاره به اینکه بازسازی سینما آزادی توسط شهرداری انجام شده است‌، متذکر شد: ما که این ساختمان را نساخته‌ایم بلکه ساخت ‌آن برعهده شهرداری بوده است و از آنجا که نظرات کارشناسان محترم سازمان آتش نشانی متفاوت است‌، بنده پیشنهاد کردم کمیته‌ای با حضور نمایندگان شرکت توسعه فضاهای فرهنگی‌، آتش نشانی و خود ما تشکیل شود و صورت جلسه‌ای را تهیه کنیم و هر کس به دنبال برطرف کردن مشکلات مربوط به حوزه کاری خودش برود.
 
وی با بیان اینکه سخنان اخیر علیرضا دبیر بر مبنای گزارشی قدیمی انجام شده است‌، ادامه داد: آخرین صحبتی که با سازمان آتش نشانی داشتیم، مربوط به سال گذشته بود که همانطور که توضیح دادم مدیرعامل آتش نشانی به طور کامل از سینما آزادی بازدید کرد و دستور پیگیری داد. قرار بود ایشان نتیجه را به ما اعلام کند اما هنوز اتفاقی نیفتاده و ما همچنان منتظریم.
 
سعیدی‌پور تاکید کرد: ما می‌دانیم کارشناسان آتش نشانی براساس حساسیت‌های شخصی‌شان اظهار نظر می‌کنند، اما به هر حال باید مبنایی وجود داشته باشد و همه چیز سلیقه‌ای اعلام نشود به همین دلیل امیدواریم تا به مبنای ثابتی برسیم.
 
او در عین حال از همراهی شرکت توسعه فضاهای فرهنگی با سینما آزادی تقدیر کرد و گفت: در این مدت هر سه مدیری که به این شرکت آمدند، همیشه مشکلات ما را در کوتاه‌ترین زمان برطرف کرده‌اند و ما هم هیچ کوتاهی برای رفع موانع نکرده‌ایم فقط باید کمیته‌ای تشکیل شود که در آن به نظر واحدی برسیم.
 
مدیر سینما آزادی اضافه کرد: خوشبختانه در این سال‌ها با وجود تمام موانع‌، سینما آزادی حتی یک روز هم تعطیل نشده و همواره جزو پرفروش‌ترین سینماهای کشور بوده است، همچنان که از روزی که آن را تحویل گرفته‌ایم پیگیر تاییدیه آتش نشانی بودیم و مسائل را همانگونه که توضیح دادم دنبال کرده‌ایم.
 
رضا سعیدی‌پور در پایان خاطرنشان کرد: نه تنها سینما آزادی بلکه دیگر پردیس‌های سینمایی مانند ملت‌ و زندگی هم مساله تاییدیه آتش نشانی را دارند که امیدواریم این مسائل به زودی حل شود.
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha