اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 720-49502      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ سه شنبه ۷ مهر | ساعت: 10:36   تعداد بازدید : 558

سیاه‌جامگان باید بطور مکتوب از ما استعلام بگیرد

رئیس حراست فدراسیون فوتبال گفت: محمدرضا عباسی مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان هیچ صحبتی در مورد گرفتن استعلام فعالیت فرهاد کاظمی با ما نکرده است.

به گزارش "سایت ناصرحجازی  و به نقل از فارس، محمدحسین حمیسی در مورد اینکه محمدرضا عباسی مدیرعامل سیاه‌جامگان برای حضور فرهاد کاظمی در این تیم اعلام کرده از حراست فدراسیون فوتبال استعلام گرفته است، تصریح کرد:‌خیر هیچ صحبتی با بنده در این ارتباط انجام نشده. البته می‌دانید مواردی مثل استعلام چون کار اداری است باید درخواست‌ها به صورت مکتوب باشد و ما هم مکتوب جواب بدهیم تا به این لحظه درخواست مکتوبی که از ما نشده، هیچ بلکه به طور شفاهی هم چیزی با من مطرح نکردند.

وی در مورد اینکه آیا فرهاد کاظمی مشکلی برای فعالیت دارد، تصریح کرد: او اگر مشکل داشت نمی‌توانست سرمربی راه‌آهن باشد. این مربی تا یک هفته قبل سرمربی راه‌آهن بود و بعید است مشکلی وجود داشته باشد.

رئیس حراست فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: مسائلی مثل گرفتن استعلام در مورد فعالیت اشخاص موضوعات شخصی است که باید حتما به صورت مکتوب انجام شود. به هر حال کسی اگر در مورد موضوعی نیاز به گرفتن استعلام داشته باشد درخواست خود را به حراست می‌دهد و ما هم خیلی زود جواب آنها را ارائه می‌دهیم.

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha