اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 720-49490      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ سه شنبه ۷ مهر | ساعت: 07:18   تعداد بازدید : 638

بررسی مشکلات مالی استقلال اهواز در برنامه 90

سیاوش بختیاری زاده که به شدت از مصاحبه ای پخش شده در برنامه نود از بازیکنان تیمش که به مشکلات مالی اعتراض داشتند صحبت های تندی علیه عادل فردوسی پور انجام داد.

به گزارش سایت ناصرحجازی از "ورزش سه"، عادل فردوسی پور در رابطه با مشکلات مالی این باشگاه اعلام کرد نگران این است که این تیم نتواند فصل را به پایان برساند که سرمربی استقلال اهواز گفت: ترس باید از این نظر باشد که راجع به داوری صحبت داشتید اما داوران هم به نظر می رسد مشکلاتی دارند و امیدوارم انها نیز بمانند.
سیاوش بختیاری زاده در مورد جوانگرایی تیمش گفت: باید برنامه را بر اساس تیمی جوان که تشکیل داده ایم قرار می داد. پرسپولیس حساب بانکی داد و از طرفدارانش تقاضای مالی کرد. محمد غلامی بازیکن باتجربه ماست و او از تیم های دیگری نیز که حضور داشته چک و طلب دارد ولی اینجا رفتار دیگری نشان داد.
وی ادامه داد: یکی از آقایانی که کارهای مالی بازیکن را انجام میدهد گفت چند روز دیگر از طریق صدا و سیما پول بازیکنان را پرداخت کنید و امشب که برنامه تان به مشکلات مالی ما اختصاص داده شد متوجه صحبت های دلال یا ایجنتی که این حرف را به من زد شدم.
البته عادل فردوسی پور اعلام کرد این باشگاه نباید صورت مساله را پاک کند و این مصاحبه از بازیکنان استقلال اهواز در جلوی سازمان لیگ گرفته شده است.
جهانداری نیز در ادامه در بحثی که شکل گرفته بود حاضر شد و درباره مشکلات مالی تیمش گفت: اسپانسرها قرار بود خیلی زود پول را پرداخت کنند و بر اساس آن چک داده بودیم اما طی چند روز آینده پول بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد.

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha