اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 720-49445      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ يکشنبه ۵ مهر | ساعت: 16:47   تعداد بازدید : 769

می توانیم بازیکن جدیدی بگیریم

معاون باشگاه استقلال ادعا می کند که با درخواست پرویز مظلومی و منصور پورحیدری قرارداد ریوالدو را فسخ کرده است.

به گزارش سایت ناصرحجازی از "ورزش سه"، دو هفته گذشته علی نظری جویباری خبری از ماندن ریوالدو در استقلال داد اما به یکباره امروز قرارداد این بازیکن فسخ شد. او در مورد این تناقض گویی اینطور توضیح می دهد: ما 2 هفته قبل می خواستیم با ریوالدو توافق کنیم و قرارداد او را فسخ کنیم اما آقای مظلومی به ما گفت که اگر راضی می شود به تمرین بیایید او را برگردانیم. به همین دلیل هم ما با او صحبت کردیم و به تمرینات برگشت.

او ادامه داد: اما الان ماجرا فرق کرده است. چند روزی بود که آقای پورحیدری و مظلومی به من می گفتند که این بازیکن دل به تمرین نمی دهد یک روز سر تمرین می آید و خوب تمرین می کند و روز بعد دل و دماغ تمرین کردن ندارد. همین مساله باعث شد که ظرف دیروز و امروز با او صحبت کنیم و قراردادش را فسخ کنیم.

معاون باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می شود مدیربرنامه های ایرانی او 40هزار دلار پول دریافت کرده است هم گفت: این حرفی نبود که من بزنم. من گفتم که ریوالدو چنین ادعایی کرده و حالا اینکه درست باشد یا نباشد را من نمی دانم.

نظری در پاسخ به این سوال که با توجه به نسبت فامیلی مدیربرنامه های ریوالدو با سرمربی استقلال آیا باشگاه می تواند این پول را پس بگیرد یا نه هم گفت: این موضوع به من ارتباط پیدا نمی کند. من گزارش کار را به آقای افشارزاده دادم و ایشان تصمیم می گیرد.

معاون باشگاه استقلال ادعا می کند که ریوالدو باید 30 هزار از پولش را پس بدهد: ما با ریوالدو حساب و کتاب کردیم و او گفت که بابت بازی کردنش برای استقلال 48 هزار دلار باید پول دریافت کند. به این ترتیب او باید 30 هزار دلار پول به باشگاه استقلال پس بدهد. البته من مرجع قضایی نیستم که بدانم آیا او این کار را می کند یا نه؟

او می گوید که استقلال تا نیم فصل نمی تواند به جای ریوالدو بازیکن بگیرد: ما تا نیم فصل نمی توانیم به جای ریوالدو بازیکن جدیدی بگیریم اما با توجه به اینکه یک جای خالی دیگر داریم در صورت صلاحدید پرویز مظلومی می توانیم برای جذب یک بازیکن جدید اقدام کنیم.

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha