اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 743-49198      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۳۰ شهريور | ساعت: 15:11   تعداد بازدید : 806

حبیبی: با دست خالی نمی شود ادامه داد

رییس آکادمی فوتبال باشگاه استقلال گفت: ...........

 
 
 
به گزارش سایت ناصر حجازی و به نقل از  کاپ ، رییس آکادمی فوتبال باشگاه استقلال گفت: متاسفانه بی توجهی به تیم های پایه در باشگاهی که مدیرش ادعای زیادی در ورزش دارد، بیداد می کند.
 
گودرز حبیبی در گفت وگو با کاپ، در خصوص غیبت دو روز اخیرش در محل کار خود گفت: دیگر نمی توانستم با این شرایط کار کنم دو ماه و نیم پیش بنده را به عنوان رییس آکادمی منصوب کردند و کلی قول و وعده دادند که به این آکادمی کمک های آنچنانی خواهد شد. تا آینده سازان استقلال را تحویل تیم بزرگسالان بدهیم اما مگر با دست خالی می توان کاری کرد.
 
وی افزود: مسوولان باشگاه به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکردند. آنها طوری نسبت به آکادمی تیم های پایه استقلال نگاه می کنند که انگار آنجا خاک اسرائیل است. ظاهرا مدیران باشگاه دوست ندارند به تیم های پایه کمک کنند. من هم تا اندازه ای می توانستم کوپن خودم را خرج این کار بکنم. چیزهایی را هم که تا امروز از جیبم خرج کرده ام اگر به من برگرداندند که هیچ اگر هم ندادند مشکلی نیست. 
 
پیشکسوت باشگاه استقلال در این باره که غیبت افشارزاده در باشگاه به عنوان مدیرعامل تا چه اندازه در بروز چنین مشکلاتی تاثیر دارد، گفت: صددرصد تاثیر منفی دارد. وقتی مدیرعامل 10جای دیگر هم کار دارد و به وزارت ورزش چسبیده و باشگاه را به امان خدا رها کرده باید هم این اتفاق رخ بدهد. هر زمان هم که می خواهیم او را ببینیم یا پیش وزیر است و یا وکیل. دست آخر هم در جلسه است و اصلا نمی توانیم پیدایش کنیم. آنهایی هم که در باشگاه جای او نشسته اند همه رییس هستند اما هیچ اختیاری ندارند. 
 
حبیبی درباره اوضاع آشفته کمپ ناصر حجازی خاطرنشان کرد: متاسفانه از چهار ماه گذشته فقط دو ماه به کارکنان حقوق داده اند. فشار روی کارمندان کمپ تا آنجا بود که چندی پیش یکی از آنها به حالت اعتراض به باشگاه آمد اما به جای آنکه کمکش کنند، می خواستند او را به بدترین شکل از باشگاه بیرون بیندازند. چطور کسی که 19 سال پیش در اوج جوانی کارمند باشگاه شده حالا با یک دستور اخراج شود؟ 
 
وی افزود: البته خود من آخرین بار که از باشگاه پولی دریافت کردم خرداد پارسال بود. از وقتی فتح الله زاده از باشگاه استقلال رفت دیگر هیچ بودجه ای برای کمیته پیشکسوتان در نظر گرفته نمی شود. زمانی که او بود مبلغی که برای پیشکسوتان در نظر گرفته شده بود هر ماه به حسابشان واریز می شد، اما یکی، دو نوبت بعد از آمدن افشارزاده آن هم قطع شد. 
 
حبیبی گفت: فکر می کنم به جای من دوباره همان آقای خاوری که قبل از من در کمپ مشغول بود به کار ادامه خواهد داد. ظاهرا قرار است فردا افشارزاده به باشگاه بیاید و حکم او را ابلاغ کند اما این را بگویم که متاسفانه بی توجهی به تیم های پایه در باشگاهی که مدیرش ادعای زیادی در ورزش دارد، بیداد می کند.
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha