اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 720-49137      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۹ شهريور | ساعت: 00:00   تعداد بازدید : 619

نوری، مارکوپولوی دوست داشتنی انزلی چی ها

پژمان نوری کاریزماتیک ترین و البته محبوب ترین بازیکن ملوان انزلی است که رفت و برگشت های او در طی سال های اخیر از او یک بازیکن مارکوپولویی ساخته است.

به گزارش سایت ناصر حجازی و به نقل از  "ورزش سه"، کاپیتان ملوان انزلی از محبوبترین بازیکنان این تیم محسوب می شود که به طور یقین این بار تصمیم دارد سال های پایانی فوتبالش را در انزلی سپری کند و با پیراهن ملوان از دنیای بازیگری خداحافظی کند.
 

ظهور یک ستاره

جوانک رضوانشهری با سیمای کودکانه اش به تیم ملوان انزلی اضافه شد و در اولین فصل حضورش نیز موفق در فصل 80-81 در 22 بازی برای این تیم به میدان برود که ثمره آن 5 گل بود. او فصل آینده نیز در ترکیب ملوانی ها در 25 بازی حضور داشت و البته 1 گل نیز به نامش رقم خورد.
 

ابرار یا آبای؟

بعد از دو فصل بازی در ملوان و در حالی که جایگاه ویژه ای بین انزلی چی ها به دست آورد در انتقالی جنجالی به تیم شهر دشمن پیوست. حضور در پگاه گیلان از او دن کیشوتی ساخت که سوار بر روسیناننه در میدان رزم حاضر شده و البته مورد عتاب هر دو طرف این نبرد قرار دارد. انزلی چی ها بابت این انتقال شدیدترین الفاظ را علیه او به کار بردند و طرفداران پگاه رشت هم نمی توانستند حضور این بازیکن ولو ستاره را در ترکیب خود بپذیرند. پگاه که با سرمایه گذاری وسیع ستاره ها را در جمع خود حاضر کرده بود از او بازیکنی ساخت که در نگاه انزلی چی ها به "پ مثل پژمان، پ واسه پول" و بعنوان یک بازیکن پولکی در اردوگاه دشمن حاضر شده بود تا جنگ ابرار و آبای گیلانی ها اینگونه وارد مرحله جدیدی شود.
 

در قلب دفاع پرسپولیس

نوری بعد از دو فصل بازی در پگاه گیلان راهی تهران شد تا در تیم سرخپوش پایتخت فوتبالش را ادامه دهد. دست بر قضا مشکلات این تیم در قلب دفاع باعث شد تا به همراه فرزاد آشوبی بازی در پستی جدید و البته مشکل ساز را تجربه کند و در قلب دفاعی این تیم حضور یابد. نوری در چهار فصل حضورش در این تیم 140 بازی برای این تیم به میدان رفت و 8 گل نیز به ثمر رساند.
 

بازگشت به خانه

پژمان بعد از چهار فصل حضور در پرسپولیس عزم بازگشت به خانه را کرد و ملوانی ها نیز اینبار به خوبی او را پذیرفتند. نوری در بازگشت به ملوان دو فصل را در این تیم حضور یافت و در 72 بازی برای این 6 گل به ثمر رساند و البته در پایان دومین فصل حضورش در این تیم عزم رفتن به لیگ امارات و تیم الامارات را کرد.
 

بازگشتی زودهنگام

پژمان نوری علیرغم استارت خوب در لیگ امارات که در اولین بازی اش با این تیم موفق به گلزنی شد حضوری ناموفق در لیگ اتصالات داشت و بعد از اینکه تنها 9 بار فرصت حضور در بازی را به دست آورد تصمیم به بازگشت به فوتبال ایران را گرفت. در بازگشت هم تیم ملوان پذیرای او شد.
 

نوری به دشمنانش اضافه کرد

نوری که دیگر بازیکن اسم و رسمداری شده بود بار دیگر هوس یاغی گری به سرش زد و اینبار استقلال را مقصد خود انتخاب کرد. هافبک تهاجمی ملوانی ها در فصلی که به نظر می رسید با توجه به شرایط ملوان قراردادش را با این تیم تمدید کند راهی تهران شد و قراردادش را اینبار با استقلال امضا کرد. یاغی بعد از امضای قرارداد پر سر و صدا با پگاهی ها که صدای انزلی چی ها را به آسمان برده بود این بار پرسپولیسی ها را دشمن خود دید.
 

بازگشت به ملوان و رویای خداحافظی و حضور روی نیمکت

بازی های جسته و گریخته در ترکیب استقلال که اغلب به عنوان بازیکن ذخیره فرصت حضور در زمین و البته در پست غیرتخصصی را نصیب این بازیکن می کرد باعث شد تا او خیلی زود مذاکراتش را با ملوان آغاز کند و در فصلی که بیم سقوط برای انزلی چی ها می رفت در نیم فصل به شهرش بازگشت تا ضمن بستن بازوبند کاپیتانی، کمک بزرگی برای بقای ملوانی ها در پایان لیگ چهاردهم از خود به کار گیرد. در عین حال او به قراردادش در این فصل هم پایبند شد تا زمزمه حضورش روی نیمکت ملوانی ها در فصل آینده و در پایان خداحافظی اش در این فصل به گوش برسد.

مارکوپولوی دوست داشتنی انزلی چی ها در طول 15 سال حضورش در لیگ برتر حرفه ای، 5 تیم در کارنامه اش به ثبت رسید و نکته ویژه آن را می توان به یاغی گری هایش ارتباط داد. جایی که او در زمان حضورش در ملوان به تیم دشمن پیوست و سابقه بازی در رشت را در کارنامه اش ثبت کرد و به عنوان یاغی ای در مقیاس بزرگتر سرخابی شد. 6 سال حضور در ملوان، 4 فصل پرسپولیس و دو فصل استقلال در کنار دو فصل حضور در پگاه گیلان و در نهایت حضور در امارات آماری است که از مارکوپولوی شمالی فوتبال ایران به جا مانده است.

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha