اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۸ شهريور | ساعت: 14:52   تعداد بازدید : 535

اختصاصی / خودمان بدست خودمان امیدمان را ناامید می کنیم / رسیدن به المپیک ناممکن نیست ، اگر بخواهیم


 

رضا میرزاییان

به گزارش سایت خبری ناصر حجازی ، چهل سال است که بازیهای المپیک را به حریفان آسیایی بفرما می زنیم و نکته جالب اینکه طی این مدت بارها از یک روزنه گزیده شده ایم اما هیچگاه از ناکارآمدیها درس عبرت نگرفته ایم .

اگر بنا نداریم که به المپیک برویم ، لزومی ندارد که این همه از جیب بیت المال خرج کنیم و دست از پادرازتر به خانه برگردیم. در واقع بهتر است که از دور مقدماتی انصراف بدهیم و تکلیف خودمان را روشن کنیم و لی اگر دوست داریم که به معظم ترین فستیوال ورزشی در کره خاکی برویم ، طبعا باید فضا و شرایط را ایجاد کنیم و در پرتو همدلی و چارچوبی اصولی زمینه صعود را فراهم نماییم .

در اینکه رقبای دندان گرد مثل ژاپن ، کره و استرالیا عمق و ژرفای کار را بهتر از ما بلدند و با توانمندی بالا در رقابتهای مقدماتی حضور می یابند و در نهایت بلیت حضور در المپیک را دریافت می کنند ، یک اپسیلن شک نداریم اما تا چه زمان باید این سریال تکراری را شاهد و ناظر باشیم و عبرت نگیریم .

بگذریم ، تیم امید کشورمان که حالا خود را برای حضور در مرحله دوم مقدماتی المپیک 2016 ریو آماده می کند ، این روزها در هلند اردو زده و قرار است فردا به تهران مراجعت کند .

حبیب کاشانی در نقش مدیر تیم در کنار محمد خاکپور ( سرمربی ) برای این تیم مستعد و آتیه دار عرق جبین می ریزند و طبعا سفر اخیر به اروپا و بازیهای دستگرمی ، برای امیدها دستاورد خوبی خواهد بود.

اما پیش از عزیمت امیدها به سرزمین لاله های نارنجی ، شاهد بودیم که کی روش یکسری از نفرات خاکپور مثل مهدی ترابی ، میلاد محمدی ، محمد اخباری ، سعید عزت اللهی را به اردوی بزرگسالان دعوت کرد. آزمون ، جهانبخش هم جزو نفراتی هستند که می توانند تیم امید ما را در مسابقات مقدماتی یاری دهند .

رویکرد کی روش و بها دادن به امیدها حرکت مثبتی است اما انگار میان این مربی و کادر فنی امیدها تعامل لازم وجود ندارد در حالیکه این دو طیف می توانستند در پرتو همکاری ، کاری کنند که نه سیخ بسوزد و نه کباب و این همه تنش و اختلاف بوجود نیاید.

در این رهگذر نقش مسوولان فدراسیون فوتبال حیاتی است و آنها هستند که باید در اسرع وقت کادر فنی بزرگسالان و امیدها را زیر یک سقف جمع کنند تا راهکاری مناسب بیابند که بتواند قطب نمای حرکت دوتیم باشد و خلاصه اینکه فوتبال ملی ما هم جام جهانی 2018 را لمس کند و هم اینکه به آرزوی چهل ساله مبنی بر صعود به المپیک جامه عمل بپوشاند.

به این اسامی توجه کنید : علی محسنی‌زاده، محمد دانشگر، روزبه چشمی، رضا علیاری، علی عبدالله‌زاده، احمد نورالهی، ماهان رحمانی، میلاد کمندانی، حسین فاضلی، احسان پهلوان و امیرارسلان مطهری . اگر به این نفرات ، ملی پوشانی که نام بردیم اضافه کنیم به یک نکته مهم پی می بریم ، اینکه امیدهای ما اگر بخوبی مچ شوند ، قطعا می توانند بلیت حضور در المپیک را بگیرند .

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد