اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 746-48717      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۷ شهريور | ساعت: 10:31   تعداد بازدید : 673

اختصاصی/ تیم ملی والیبال در نخستین گام کم آورد/ آرژانتین سه ایران یک

اختصاصی/ تیم ملی والیبال در نخستین گام کم آورد/ آرژانتین سه ایران یک ...

 

به گزارش سایت خبری ناصر حجازی ،  تیم ملی والیبال کشورمان در نخستین دیدار خود در چارچوب جام جهانی درحالی بازی را به آرژانتین واگذار کرد که اگر هوشیارتر نشان می داد ، قطعا می توانست برابر این حریف نامدار به برتری برسد.

 این دیدار مهیج و تماشایی در سالن مرکزی شهر هاماماتسو کشور ژاپن برگزار شد و طی آن تیم حریف با حساب سه بریک به برتری رسید.  

تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی جام جهانی خود رو در روی آرژانتین قرار گرفت و با نتیجه سه بر یک بازی را به حریف واگذار کرد.
    
اسلوبودان کواچ سرمربی تیم کشورمان  با یک تغییر نسبت به ترکیب لیگ جهانی آرایش تیمی را در زمین چید به طوری که فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، سعید معروف، شهرام محمودی، عادل علامی و محمد موسوی شروع کنندگان مسابقه بودند و مهدی مرندی به عنوان لیبرو در زمین حضور داشت.
ست اول

بازی با سرویس میلاد عبادی پور آغاز شد و این بازیکن توانست با کسب یک امتیاز مستقیم از این تکنیک، در همان ابتدای بازی اختلاف امتیاز خوبی بین دو تیم ایجاد کند.

بازی به سود ایران در جریان بود تا اینکه چند حمله ناموفق از اسپکرهای ایران و چند سرویس ریسکی از بازیکنان آرژانتین، تیم ولاسکو را 19 بر 15 پیش انداخت.

2 دفاع پی در پی از شهرام محمودی اختلاف را کم کرد اما میلاد عبادی پور با حضور در خط سرویس بازی 22 بر 19 به سود آرژانتین را 22 بر 23 به سود ایران کرد.

دو تیم در امتیاز 23 برابر شدند و از همان مقطع بازی ایران و آرژانتین پا یا پای پیش رفتند تا اینکه با یک توپگیری به موقع از فرهاد قائمی شاگردان کواچ توانستند با امتیازات 27 بر 25 آرژانتین را در ست نخست شکست دهند.
ست دوم

این بار بر خلاف ست اول دو تیم از همان ابتدا کار را نزدیک به هم آغاز کردند و این روند تا تکنیکال تایم اوت اول هم ادامه داشته تا اینکه 2 دفاع منجر به امتیاز از سوله و یک امتیاز مستقیم سرویس از کونته، اختلافی 3 امتیازی بین دو تیم ایجاد کرد.

یک بار دیگر توپگیری های به موقع کار بازی را به سود ایران کرد و شهرام محمودی به همراه فرهاد قائمی در تبدیل توپ های برگشتی به امتیاز موفق بودند.

بعد از تساوی تیم ها در کسب امتیاز، نوبت به محمد موسوی بود تا با دفاع های مستقیمش حالا اختلاف امتیاز را به سود ایران کند.

مهدی مهدوی و حسن صنوبر برای ایران به میدان آمدند تا در دفاع و سرویس تیم را کمک کنند و از آن طرف ولاسکو هم مرتبا دست به تغییر در ارنج خود می زد تا تیم کم اشتباه تر برنده بازی شود.

سه حمله نا موفق در امتیازات پایانی دلیلی شد تا آرژانتین با امتیازات 25 بر 22 برنده ست دوم شود.
ست سوم

اشتباهات پایانی ست دوم دلیلی شد تا دو تیم تمام سعی خود را به کار ببرند تا با حداقل امتیازات منفی ست سوم را آغاز کنند و به همین دلیل این ست با احتیاط بیشتری از سوی دو تیم آغاز شود.

برتری یک امتیازی با ایران بود تا اینکه یک حمله ناموفق از بازیکنان تیم کشورمان دلیلی شد تا تکنیکال تایم اوت اول با برتری آرژانتین دو تیم در امتیازات 8 بر 7 به نیمکت بروند.

توپ های اول اسپکرهای ایرانی در اواسط بازی به امتیاز تبدیل نمی شد و همین مساله دلیلی شد تا آرژانتین 18 بر 14 از ایران پیش بیافتد.

کواچ برای بهبودی روند امتیازگیری ایران ترجیح داد تا غفور را به جای محمودی و فائزی را به جای غلامی به میدان بفرستد.

بازیکنان جایگزین توانستند روند موفقیت آرژانتینی ها را متوقف کنند اما رسیدن به امتیازات حریف مشکل بود.

همان اختلاف ابتدایی بازی در آخر ست سوم برای ایران مشکل ساز شد تا اینکه در نهایت آرژانتین با امتیازات 25 بر 22 به سود برنده ست شد.
ست چهارم

بعد از 2 شکست پی در پی کواچ دست به تغییراتی اساسی زد. مجتبی میرزاجانپور به جای عبادی پور به میدان آمد و امیر غفور بازی را از ابتدا آغاز کرد.

دفاع نقطه قوت آرژانتینی ها در این ست بود به طوریکه کمتر اسپک هایی از بازیکنان ایران تبدیل به امتیاز می شد و آرژانتین در ابتدای ست 10 بر 3 از کشورمان پیش افتاد.

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان تصمیم گرفت معروف را هم از بازی خارج کند و صنوبر را هم جایگزین موسوی کرد.

تغییرات پی در پی دلیلی شد تا اختلاف دو تیم کم شود اما آنقدر عملکرد تیم کشورمان در ابتدای ست دور از انتظار بود که جبران آن در ادامه کار سخت شده بود.

اواسط ست عملکرد تیم ملی ایران روندی طبیعی به خود بازگشته بود اما جبران اختلافات ایجاد شده کار مشکلی بود و بازیکنان تمام تلاش خود را به کار می بردند.

ایران در امتیاز 20 بر 18 می توانست اختلاف را به خداقل برساند اما چند حمله ناموفق کار را برای بازگشت به بازی سخت کرد.

مجتبی میرزاجانپور در امتیاز 23 بر 20 به خط سرویس رفت و توانست با 3 امیتاز مستقیم سرویس بازی را در ست چهارم به تساوی بکشاند.

ایران در نهایت ست چهارم را با امتیازات 26 بر 24 به آرژانتین واگذار کرد و در مجموع 3 بر یک شکست خورد.

بهرحال تیم ملی والیبال ایران که اولین دیدار خود در جام جهانی والیبال را با نتیجه 3 بر یک و با امتیازات 27 بر 25، 22 بر 25، 22 بر 25 و 24 بر 26 مقابل آرژانتین واگذار کرد ، فردا در دومین دیدار ساعت 10:40 صبح بوقت کشورمان به مصاف تونس قهرمان افریقا خواهد رفت.

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha