اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۶ شهريور | ساعت: 12:26   تعداد بازدید : 677

اختصاصی / مرتضی یکه : طارمی و آزمون ثابت کردند ایران هنوز هم معدن استعداد است / با جیب خالی نمی توان پز عالی داد


 

مرتضی یکه مهاجم اسبق تیم ملی و استقلال و شاگرد زنده یاد ناصر حجازی درباشگاه محمدان بنگلادش با اشاره به اینکه فوتبال ایران همچنان آکنده از استعدادهای ناب است ، گفت : طارمی ، آزمون و ترابی در بازیهای اخیر تیم ملی ثابت کردند که استعداد در فوتبال ما هنوز هم موج می زند و ایران معدن فوتبالیست های خلاق و مستعد است .

وی که با سایت ناصر  حجازی گفت وگو می کرد ، افزود : اکنون بهترین فرصت است تا کی روش دست به پشتوانه سازی بزند و نفرات با انگیزه و مصمم را برای فردای تیم ملی آماده کند . خداداد و علی دایی از همین مملکت بودند و حالا هم جوانان ملی پوش نشان داده اند که می توانند عصای دست تیم ملی ما باشند .

یکه که اشراف کاملی به فوتبال هند دارد ، در خصوص دیدار فردا با تیم ملی این کشور گفت : هندیها پیشرفت خوبی کرده اند و لذا نباید این تیم را دست کم بگیریم ، ولی من اطمینان دارم که تیم ملی ما در این بازی سربلند خواهد بود زیرا کی روش نفرات خوبی دارد که می توانند برگ برنده او باشند .

گلزن سابق تیم ملی و استقلال با ابراز تاسف از پابرجا بودن مشکلات مالی این باشگاه گفت : مسوولان ذیربط باید سریعا دست بکار شوند و چاره جویی کنند تا هم استقلال و هم پرسپولیس از این مهلکه جان سالم بدر ببرند  . زیرا تداوم این مشکل ، این دو تیم را دچار حاشیه می کند  و اوضاع را بهم می ریزد .

وی افزود: باشگاههایی که برای جذب بازیکن داخلی هزار و یک مشکل دارند نباید با این وضعیت مالی مبادرت به جذب نفرات خارجی کنند. مشکلی که حالا از سوی کرار انجام می شود ماحاصل نبود آموزه های حرفه ای در فوتبال ما ست  وگرنه اگر این بازیکن طلبکار نبود ، بخود اجازه نمی داد که دست به اعتراض های پیاپی بزند .

یکه ادامه داد : وضعیت بجایی رسیده که اکنون فیفا و همچینین " آی اف سی " اعتمادی به فوتبال ما ندارند و شکایت های متوالی بازیکنان خارجی ، هجمه فراوانی را علیه فوتبال کشورمان بوجود آورده است . درحالیکه اگر پیش از شروع فصل یارگیری ، بودجه مناسبی برای استقلال و پرسپولیس درنظر گرفته شود ، حالا این مشکلات تکرار نخواهد شد.

   

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد