اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 744-48578      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۵ شهريور | ساعت: 16:54   تعداد بازدید : 788

عبدی از پرداخت مطالبات بازیکنان پرسپولیس خبر داد

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت:سه ماه از انتصاب طاهری گذشته و .......

 
 
 
سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت:سه ماه از انتصاب طاهری گذشته و قانون می گوید که سرپرست تا سه ماه می تواند به فعالیت خود ادامه دهد. 
 
به گزارش سایت ناصر حجازی و به نقل از  کاپ، حسین عبدی در نشست خبری باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خیلی خوشحال هستم که هفته ای یک بار این فرصت را پیدا می کنم که خبرنگاران را از نزدیک دیده و اخبار صحیح را در اختیار آنان قرار دهم. صحبت های امروز در رابطه با اسپانسر و مشکلات مالی باشگاه بود. باید به جایگاهی برسیم که مشکلات بین حامیان مالی و باشگاه حل شود. 
 
وی در رابطه با اسپانسر باشگاه و اینکه در جلسه امروز هم حامی مالی پرسپولیس معرفی نشد خاطرنشان کرد: لازم است که در هیات مدیره این مسایل بررسی شود. به هرحال کسی که به عنوان اسپانسر سرمایه گذاری می کند انتظاراتی دارد و لازم است باشگاه در این باره بحث و گفت وگو کند.
 
عبدی درباره اینکه گفته می شود عباس انصاری فرد،مدیرعامل پیشین سرخپوشان می خواهد یک سال پرسپولیس را اجاره کند اذعان داشت: من این را همین حالا برای اولین بار شنیده ام. انصاری فرد یکی از مدیران خوب این باشگاه بوده و امیدوارم هرکسی که می خواهد به باشگاه کمک کند در جهت اعتلای باشگاه باشد. 
 
وی درباره مدیر عامل باشگاه و اینکه آیا در جلسه امروز در این باره صحبت شد یا نه،گفت: امروز در این باره صحبتی نشد و تلاش شد تا درباره منابع مالی راهکارهای مناسب ارایه شود. 
 
سخنگوی باشگاه در ارتباط با 3میلیاردی که قرار بود به باشگاه برسد تصریح کرد: کسی این مسایل را مخفی نخواهد کرد، مطمئنا هزینه ها در  جایگاه خود به درستی انجام خواهد شد. 
 
وی در این باره که آیا فردا پول بازیکنان پرداخت خواهد شد اظهار داشت: با توجه به اطلاعاتی که دارم فردا و روزهای آینده به قول ها عمل خواهد شد. 
 
عبدی درباره کمک دولت به استقلال و پرسپولیس گفت: این مساله ای است که اگر انجام شود به سود دو باشگاه است و مردم نیز مطلع خواهند شد. این باشگاه های مردمی نیاز به حمایت دارند و امیدوارم که دولت این اقدامات را در جهت رفع مشکلات انجام دهد. 
 
سخنگوی باشگاه در پاسخ به خبرنگار کاپ، در این باره که آیا امکان دارد کسی از خارج مجموعه هیات مدیره، مدیرعامل شود، اذعان داشت: در این باره صحبت نشد اما هر تصمیمی گرفته شود باید به سود باشگاه باشد. اگر قرار باشد که برای آینده پرسپولیس سختی بکشیم، تا هواداران را شاد کنیم این کار را انجام خواهیم داد.
 
عبدی درباره انتشار مبلغ قرارداد و کادر فنی و میزان 400میلیون قرارداد قنبرپور اضافه کرد: هفته پیش نیز این مساله مطرح شده بود. تمامی قراردادها زیر نظر سرپرست باشگاه بسته شده است.
 
وی درباره حضور یکی درمیان جعفر کاشانی در جلسات هیات مدیره پرسپولیس و اینکه تعداد جلسات هیات مدیره زوج بوده است گفت: مساله زوج یا فرد بودن تعداد نفرات هیات مدیره مهم نیست. ایشان بزرگتر ماست و همیشه از اتخاذ تصمیمات خود، ایشان را مطلع می کنیم. امروز هم حتما مشکلی داشتند که غایب بودند. من هم مدتی ایران نبودم و در جلسات حاضر نبودم. 
 
عبدی درباره کمک هواداران به باشگاه پرسپولیس که از سوی کانون هواداران صورت می گیرد اظهار داشت: تا به حال چند بار در این باره صحبت کرده ام. فکر می کنم بحث نمادین این کمک مطرح است که طاهری درباره آن صحبت کرده است ولی بیش از این صحبتی ندارم. کانون هواداران نمی تواند چنین کاری کند و این باشگاه است که باید پیگیر این مسایل باشد.
 
سخنگوی باشگاه درباره زمان انتخاب مدیرعامل گفت: مهم این است که به درستی تصمیم گیری کنیم. الان سه ماه از انتصاب طاهری گذشته و قانون می گوید که سرپرست تا سه ماه می تواند به فعالیت خود ادامه دهد. مساله اساسی این است که در این مدت تصمیم نهایی به خوبی گرفته شود.
 
عبدی در پایان در این رابطه که همیشه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در شهریورماه به مشکل می خورند خاطرنشان کرد: همیشه صحبت هایی درباره مسایل مالی و فرازونشیب امتیازات مطرح است ولی اگر همواره این اتفاقات در نیمه اول سال و پایان تابستان رخ دهد باید بگویم که خوشبختانه داریم زمان را سپری می کنیم که امیدوارم بعد از این مشکلات کمتر شود. 
 
 
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha