اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۵ شهريور | ساعت: 14:20   تعداد بازدید : 646

اختصاصی / حمید استیلی : مردانگی بازیکنان ملوان را هیچ جا ندیده ام / برای جام حذفی برنامه داریم


 

حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی روز یکشنبه در گفت وگویی با سایت خبری ناصر حجازی گفت : باوجود آنکه مشکلات مالی هنوز در ملوان پابرجاست اما بازیکنان ملوان با مردانگی تمام که نمونه آن را در هیچ جایی ندیده ایم ، به کار خود ادامه می دهند و خم به ابرو نمی اورند.

وی افزود: اردوی تدارکاتی خوبی در سرعین برگزار شد و بخاطر جام حذفی مجبور شدیم زودتر به انزلی برگردیم ولی در مجموع سفر پرباری به اردبیل داشتیم.

سرمربی ملوان بااشاره به اینکه کادر فنی ملوان برای حضوری قوی در جام حذفی برنامه ویژه ای در نظردارد ، افزود: ما روز چهارشنبه هفته جاری میزبان تیم عقاب تهران هستیم که تیمی است جوان و پرانرژی و هدف ملوان این است که هیچ حریفی را دست کم نگیرد و با قدرت به پیش برود.

     استیلی در خصوص شرایط مالی باشگاه ملوان تصریح کرد :مدیران باشگاه بخصوص آقای احمد دنیامالی رایزنی می‌کنند که یک اسپانسر جدی برای ملوان جذب کنند. بچه ها واقعا فداکار هستند و هم فصل گذشته بخشی از طلب شان را نگرفته‌اند و هم امسال نیز به قول و قرارها اعتماد کرده‌اند. آنها به هیأت مدیره باشگاه و احمد دنیامالی اعتماد دارند. انزلی هم امکانات برای جذب اسپانسر بسیار زیاد است. انزلی یک بندر آزاد است و همچنین رئیس شورای شهر، شهردار و برخی از مسئولین شهری مثل امام جمعه از اعضای هیأت مدیره باشگاه هستند و می‌توانند به این تیم کمک کنند.

وی در خصوص دیدار با راه آهن در هفته ششم لیگ برتر که قرار است در تهران برگزار شود گفت : راه آهن یک تیم خوب و روپاست که از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره مند است . من از این تیم آشنایی خوبی دارم و طبعا باید حواسمان را بیش از پیش جمع کنیم و برابر این تیم مرتکب اشتباه نشویم .

 سرمربی ملوان در پایان در خصوص جوانگرایی در تیم ملی گفت : خوشبختانه باشگاههای لیگ برتری دست به جوانگرایی زده اند و کی روش نیز به این ملی پوشان با انگیزه میدان می دهد و من امیدوارم که این استراتژی تداوم داشته باشد و تیم ملی ما بتواند با این جوانان مستعد به سمت موفقیت حرکت کند.

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد