اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۱ شهريور | ساعت: 17:41   تعداد بازدید : 647

اختصاصی / تیم ملی فوتبال و رسالت خطیر من و شما / اختلاف را کنار بگذارید ، منافع ملی ارجح تر است


 

رضا میرزاییان

به گزارش سایت خبری ناصر حجازی ، تیم ملی فوتبال کشورمان عصر فردادر چارچوب دور نخست مقدماتی جام جهانی میزبان گوام است ، تیمی ناشناخته ولی فرصت طلب که تا اینجای کار شش پوئن از دو بازی اندوخته دارد .

تیم ما هم که بتازگی یکسری ملی پوش جوان و باانگیزه را دراردوی خود جای داده ، در صدد است تا در تهران به یک برد رضایت بخش برسد و بایک امتیازی که در زمین ترکمنستان کسب کرده ، جمع اندوخته های خود را به عدد چهار برساند.

در بدترین شرایط هم برتری بر گوام دور از دسترس نیست ، هرچند که نیاید در فوتبال حریفی را دست کم گرفت اما حرفهای نیشدار کی روش در روزهای اخیر و همچنین نشست خبری امروز نشان از آن دارد که میان وی و بعضی ها بدجوری شکراب است و انگار قرار نیست طوری برنامه بریزیم که آب خوش از گلوی تیم ملی پایین برود.

این را هم اضافه کنیم که کی روش کارش را خوب بلد است و حالا به ساختار فوتبال و زیر و بم مشکلات واقف شده وگرنه او کسی نیست که به این شرایط تن در بدهد . در واقع کی روش با سیاستمداری خاصی کارش را به پیش می برد ولی بهرحال نباید از این نکته گذر کرد که او مخالفانی در فدراسیون و حتی وزارت ورزش دارد. اشتباه نشود ما کشته و مرده کی روش نیستیم بلکه حرف اول و آخر ما تیم ملی است نه امثال کی روش و یا این مدیر و آن مسوول.   

اما ازاینها که بگذریم باید به یک مسئله حیاتی اشاره کنیم ، اینکه منافع ملی ایجاب می کند که بطور تمام قد از تیم ملی کشورمان دفاع کنیم و اجازه ندهیم خدشه ای به اردو و ملی پوشان وارد شود.

رقابتهای مقدماتی از دور نخست تا پایان از حساسیت ویژه ای برخوردار است و عقل سلیم حکم می کند که اصل حمایت را نصب العین کارهایمان قرار دهیم و حمایت از تیم ملی را واجب تر از نان شب بدانیم .

اختلاف نظر مسئله ای طبیعی و غیر قابل کتمان در عرصه فوتبال است اما باید این مهم را ملکه ذهنمان کنیم که اکنون وقت اینکارها نیست و باید در فاصله 24 ساعت تا بازی باگوام و حتی دیدارهای پیش رو دست از کشمکش برداریم و در فضایی آرام و عاری از تنش های رایج ، تیم ملی فوتبال کشورمان را مهیای نبرد با حریفان کنیم .

مسابقات مقدماتی جام جهانی برای جهانیان از جمله ما جایگاه خاص خود را دارد و حال می خواهد رقیب ما  گوام و ترکمنستان باشد یا کره و ژاپن ، آنچه که از هر چیز اولی تر است حمایت بی شائبه از تیم ملی است و طبیعی است که منافع ملی را باید در اولویت قرار دهیم و بفکر احیای تیم کشورمان باشیم ، حال می خواهد سکاندار آن کی روش باشد یا یک مربی دیگر .

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد