اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 720-47904      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ يکشنبه ۸ شهريور | ساعت: 16:13   تعداد بازدید : 278

بی خبری عبدی از قرارداد 400 میلیونی قنبرپور خبر ندارم

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: انتخاب اسپانسر به دارازا کشیده شده است.

به گزارش سایت ناصر حجازی و به نقل از  "ورزش سه" و به نقل از فارس، حسین عبدی پس از جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص کمک هواداران به باشگاه و واکنش‌های منفی آن اظهار داشت: در این باره بیشتر دوست داشته که حمایت هواداران را داشته باشد. امروز بحث هواداران مطرح شد که از آنها خواست که در کنار تیم باشند. شماره حسابی مطرح شده و در جلسه هم مطرح شد که در باشگاه برای همه باز است. بحث طاهری در آن مصاحبه این بوده که طرفداران در کنار باشگاه باشند تا با همکاری مشکلات برطرف شود.

وی در مورد اسپانسر تاکید کرد: در ظرف انجام شدن است اما به درازا کشیده شده است قطعا برای باشگاه خوب نیست اما تلاش می‌کنیم تا اسپانسر خوبی را بیاوریم و موظف است که این کار را بکند. بحث‌های گوناگونی شد.

وی در مورد اینکه شاید هواداران با این موضوع مخالف باشند که آنها پول بدهند تا بازیکنان با ماشین های میلیاردی در خیابان ها بگردند افزود: اینکه چقدر و چگونه باشد باید بررسی شود اما طاهری به صورت نمادین مطرح کرده است اینکه چه بازیکنی به باشگاه بیاید یا نیاید به مسائل فنی مربوط است. بحثی که است هواداران حق دارند از باشگاه خودش نسبت به مسائل باشگاه عکس‌العمل نشان دهد. در بحث عقلانی هم هواداران حق دارند. احساس من این است که برای رفتار یک نفر یا دو نفر نباید کل مسئله را زیر سوال ببریم. اگر یک هواداری با کمبودها به ورزشگاه نیاید نمی‌توان گفت که او هوادار نیست. پرسپولیس نه تنها در ایران بلکه در جهان هوادار دارد. پرسپولیس را دوست دارند و می‌خواهند در اوج باشد که این انتظارات بحق است.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا قدرت انتخاب مدیر را دارند گفت: یک سری مسائل خاص است اگر قدرتی در هیأت مدیره نباشد که معنایی ندارد خودم در چنین هیأت مدیره‌ای نمی‌مانم. همیشه دوست دارم حرف منطقی بشنوم و حرف منطقی بزنم. اگر تصمیم غیرمنطقی گرفته شود من نمی‌مانم. اما این گونه نیست و در اساسنامه باشگاه نسبت به هیأت مدیره همه چیز مشخص است. این اختیار را دارد و می‌تواند راحت تصمیم بگیرد.

وی در مورد اینکه چرا جلوی مدیرعاملی طاهری گرفته شد گفت: آن شخصی که مصاحبه کرد نباید این کار را می کرد و قطعا این مسئله را کمیته انضباطی بررسی می کند. مدیرعاملی طاهری در هیأت مدیره مطرح نشد.

در ادامه از پندار خمارلو، مدیر رسانه‌ای پرسپولیس پرسیده شد که سال همدلی و همزبانی است و چرا طاهری پاسخگوی اصحاب رسانه نیست تصریح کرد: آن چیزی که در مورد کنفرانس خبری مطرح شد قرار بود یک نشست خبری گذاشته شود بحث اسپانسری بوده است طاهری با خبرگزاری فارس مصاحبه کرده و با رسانه‌های دیگر هم صحبت کرده است. شاید با همه صحبت نکند اما برخی اوقات با برخی رسانه‌ها صحبت می‌کند حتی در برنامه 90 که همه را سین جین می‌کند صحبت کرده است. اما در مورد نشست خبری قبول دارم و با او صحبت خواهم کرد.

عبدی در خصوص اینکه آیا صحت دارد که گرشاسبی مدیرعامل باشگاه شود و اینکه ایا طاهری از صندوق حمایت خارج شده گفت: نمی‌دانم در خارج از باشگاه چه اتفاقی افتاده است در مورد مدیرعاملی هیچ صحبتی نکردیم. باید این برهه می‌گذشت و کسی که قبلا این کار را کرده بود کارها را پیش می برد هر مدیرعاملی که می‌اید با ابزارهایش عنان امور را در دست می‌گیرد.

وی در مورد اینکه چرا در پرسپولیس همه چیز به کندی پیش می‌رود گفت: یکی از بحث‌ها همین است که باید به نتیجه برسیم اگر سال گذشته را مثال می زنید باید بگویم که تبعاتی داشت که نباید تصمیم عجولانه گرفت. این بحث شخصی من است اگر بخواهیم فقط قرارداد ببندیم و تعهد نباشد درست نیست.

وی در مورد قرارداد 400 میلیونی قنبرپور که هیات مدیره اعلام کرده از این مبلغ خبر ندارد و اعتراض کرده اند گفت: من نظری نسبت به این موضوع ندارم. تازه با خبر شدم اما قطعا سوال می پرسم تعهدات باشگاه را هیأت مدیره باید نظر داشته باشد.

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha