اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ شنبه ۷ شهريور | ساعت: 16:15   تعداد بازدید : 2082

اختصاصی /محسن خلیلی : به آینده پرسپولیس امیدوارم


 

محسن خلیلی مهاجم سابق پرسپولیس در گفت وگویی با سایت خبری ناصر حجازی ضمن ابراز رضایت از عملکرد پرسپولیس در آخرین بازی این تیم اظهار داشت  : پرسپولیس رفته رفته به روزهای خوب خود نزدیک می شود و من به آینده این تیم امیدوار هستم.

وی در ادامه گفت : خط دفاعی پرسپولیس در بازی با فولاد، برخلاف بازی‌های  قبل اشتباهات کمتری داشت و منسجم تر نشان داد. اما کماکان می شود این خط دفاعی را، خصوصا در کناره ها دور زد که باید دید در هفته های آتی، برانکو چه تدبیری برای این مشکل می اندیشد.

خلیلی اضافه کرد :در خط حمله طارمی، عالیشاه و علیپور با کمک فرشاد احمدزاده، از هماهنگی خوبی برخوردارند و از سرعتشان برای خلق موقعیت استفاده می‌کنند. بیشتر حرکات هجومی تیم روی حرکات انفرادی عالیشاه و طارمی است که این ایده در دراز مدت مناسب نیست. تیم ها در بازی های آینده مسلما یارگیری بیشتری می کنند که قدرت عمل را از این بازیکنان خواهد گرفت و پرسپولیس را در امر گلزنی با مشکل مواجه می کند.

و ضمن تمجید از هوشمند طارمی گفت :  طارمی در این دیدار دو گل به ثمر رساند و نمایش خوبی داشت که موفق شد کمی از فشار عدم گلزنی در بازی قبل را از خود کم کند. اما مهاجمان پرسپولیس، خصوصا طارمی، باید با تمرکز و دقت بیشتری کار کنند تا نشان بدهند که می توان مثل یک مهاجم شش دانگ روی آنها حساب کرد.

گلزن سابق پرسپولیس افزود:پرسپولیسی ها خیلی خوب جمع می شوند و خیلی خوب دست به ضد حمله می زنند که این مساله حکایت از شرایط بدنی خوب تیم در مقایسه با سایر تیم‌های لیگ دارد. برانکو در دیدار با فولاد به هواداران پرسپولیس نشان داد که حتی وقتی تیمش دو بر صفر جلو است، دفاع صرف نمی کند و تعویضش هم تعویض در خط حمله است.

وی افزود: در مجموع این بازی برای پرسپولیس، یک بازی  متفاوت تنها برای کسب نتیجه بود. برانکو سرانجام پذیرفت که به فوتبال زیبا سه امتیاز نمی دهند و این بار خیلی حرفه ای تر و جدی تر تیمش را به میدان فرستاد که موفق هم بود.

در پایان خوشحالم که پرسپولیس این بازی را در زمین حریف با پیروزی پشت سر گذاشت و به نوعی حرف پیشکسوتان این تیم که معتقد بودند باید به برانکو و تیم جوان او فرصت داد، تایید شد. باید بپذیریم که پرسپولیس مثل نسل های گذشته نیست که از تجارب تیم های دیگر استفاده کند و نتیجه بگیرد. این تیم پرسپولیس برای کسب تجربه جمع شده است. باید به این تیم زمان داد چرا که آینده درخشانی در انتظار این تیم است.