اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ يکشنبه ۱ شهريور | ساعت: 12:28   تعداد بازدید : 660

اختصاصی/هجمه ناجوانمردانه علیه"مهدی تاج"/ انصاف هم خوب چیزی است


 
عباس افشین راد
به گزارش سایت خبری ناصر حجازی،  خیلی سخت است که اقرار کنیم فوتبال ما اسیر چالش و تنش های بی حدو حصرگشته وخواسته یا ناخواسته وارد فاز " موج سواری " شده است .
آنهایی که دلشان با فوتبال پاک است و سلامت کاری را بر هرچیزی اولی تر می دانند ، طبعا با این اوضاع و احوال نا متعارف ، خون دل می خورند و انگشت حسرت بر دهان می گزند. در این رهگذر طی سالهای اخیر به کرات در این خصوص گفته شده و نوشته شده ولی متاسفانه برای ریشه کن کردن این ناهنجاریها اقدام مناسبی صورت نگرفته است .
در این راستا بحث داوری روز به روز حادتر می شود و عکس العملهای متفاوت نیز نه تنها نتوانسته درمانگر این التهاب باشد بلکه باعث شده لیگ برتر در برابر این چالش ها از نفس بیفتد.
متاسفانه پس از اتمام دیدار پرسپولیس و ذوب آهن ، این واکنش ها به اوج رسید و انواع و اقسام انتقادها علیه مسوولان فدراسیون فوتبال بخصوص رییس سازمان لیگ صورت گرفت که باید اعتراف کنیم بعضا ناجوانمردانه نیز بود .
در اینکه فغانی در این بازی بد قضاوت کرد و یک پنالتی ناحق علیه پرسپولیس اعلام نمود هیچکس شک به دل راه نمی دهد اما  حملات افراط گونه و ناصواب علیه " مهدی تاج " یکی از زحمت کش ترین مسوولان فدراسیون فوتبال  با هیچ معیاری همخوانی ندارد.
در این بازی پرسپولیس کاملا بر حریف اصفهانی خود مسلط بود و حداقل پنج فرصت طلایی را به سبب بی دقتی مهاجمان خود از دست داد و حتی امید عالیشاه یک ضربه پنالتی را با ناشیگری تمام از کف داد ، بطوریکه پس از ایندیدار حتی اعضای تیم ذوب آهن همانند مهدی رجب زاده کاپیتان این تیم شکست پرسپولیس را محق نمی دانستند.
بازهم تاکید می کنیم که ضربه پنالتی اعلام شده از سوی فعانی علیه پرسپولیس اصلا درست نبود اما در روزهای اخیر تمامی کاسه و کوزه ها بر سررییس سازمان لیگ شکست شده و ایشان را عامل اصلی در این باخت معرفی کردند.
بیاد داریم در آخرین بازی فصل گذشته و پس از تساوی سه برسه تراکتورسازی و نفت نیز چنین هجمه ای ، البته کم رنگ تر از زمان فعلی علیه ایشان انجام شد در حالیکه قهرمانی نماینده تبریز دست خودش بود و اگر برنده میشد ، قطعا بر بلندای قهرمانی لیگ چهاردهم تکیه می زد .
اجازه بدهید فلش بکی به آذر ماه سال 92 بزنیم که در فینال جام حذفی ، تیم پرسپولیس در ضربات پنالتی مغلوب سپاهان شد و هادی نوروزی و حسین ماهینی ضربات پنالتی سرخ پوشان را هدر دادند و در نهایت نماینده اصفهان به مقام قهرمانی رسید.
اینگونه شکست ها اصلا ربطی به مسئله فساد و دلالیسم که در ابتدای این یادداشت به آن اشاره کردیم ، ندارد و اشتباه داوری که سهوا بوده را نباید به یک فرد بیگناه نسبت داد . اینگونه برداشت های نابجا و کاملا مغرضانه ، بی گمان فوتبال ما را بیش از پیش به سمت ناکجاآباد می برد .
انصاف نیست که اینگونه علیه این مرد زحمتکش شمشیر را از رو ببندیم و بخواهیم از این طریق احقاق حق کنیم . از اینها گذشته انصافا بیاییم ونظم و دیسیپلین مسابقات لیگ برتر را که در پرتو برنامه ریزی و تلاش ایشان صورت می گیرد را بررسی کنیم .
در هیچ برهه ای از لیگ برتر سابقه نداشته که این رقابتها روی نوار نظم حرکت کند و این موفقیت قطعا در سایه برنامه محوری و کلان نگری این مرد زحمتکش و بی ادعا بوده و لاغیر.
تمجید ناصر حجازی از مدیریت مهدی تاج
...................................... ..............................
حال که بحث مهدی تاج به میان آمد بی مناسبت نیست که فلش بکی به گذشته بزنیم ، زمانی که زنده یاد ناصر حجازی در ذوب آهن به عنوان سرمربی مشغول بکار بود. ناصر خان تعریف می کرد که" این تیم نتوانسته بود در ابتدای فصل نتیجه بگیرد و در آن زمان مهدی تاج در این باشگاه مسئولیت داشت. در شرایطی که وضعیت شکننده بود ، یک روز ایشان به رختکن آمد و به تمامی اعضای تیم تاکید کرد که حجازی تا پایان فصل مربی خواهد بود و حتی اگر به یک رده پایین تر هم سقوط کند از وی استفاده خواهیم کرد . شما ( بازیکنان ) باید فرامین ایشان را مو بمو پیاده کنید و مطمئن باشید که ذوب آهن به روزهای خوب خود برخواهدگشت.
این حرف های روحیه بخش که نشات گرفته از مدیریت خوب تاج است ، باعث شد تا در بازی بعدی پرسپولیس را دو برصفر شکست دهیم و رفته رفته ذوب آهن احیا شود و رضایت مندی مهدی تاج و هواداران این تیم را فراهم کند."   
بهرحال تمامی این موارد نشان از نگاه جدی و حرفه ای ایشان به فوتبال است و انصاف نیست که انگشت اشاره را به سمت ایشان ببریم و ناکارآمدی دیگر را به این مرد نسبت دهیم .
 
 
 
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد