اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 720-46960      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ جمعه ۳۰ مرداد | ساعت: 16:49   تعداد بازدید : 591

آزمون: ناچاریم به نبودن رضا عادت کنیم

واقعا ناراحتم که رضا آسیب دیده و باید یک ماه دور از فوتبال باشد. صمیمانه آرزو می کنم که رضا زودتر و پرقدرت تر از همیشه برگردد.

به گزارش "سایت ناصرحجازی از ورزش سه"، سردار آزمون و رضا قوچان نژاد، مهمتر از رقابت با هم رفاقت دارند. به همین دلیل هم هست که سردار آزمون بلافاصله بعد از شنیدن خبر مصدومیت گوچی صحبت می کند و از این اتفاق ابراز ناراحتی.

آزمون در گفتگو با خبرنگار " ورزش سه " در مورد آسیب دیدگی قوچان نژاد می گوید:« واقعا از ته دل ناراحتم که رضا مصدوم شده. او بازیکن فوق العاده ای است که خاطرات بسیاری از بازی در کنارش دارم. از صمیم قلب برای رضا آرزوی بهبودی می کنم. مطمئنم که نه تنها من بلکه تمام بچه های تیم ملی هم از آسیب دیدگی او ناراحتند. انشالله که رضا بعد از یک ماه به تیم ملی و باشگاه چارلتون برگردد و دوباره او را مثل همیشه پرقدرت در زمین ببینیم.»

سردار آزمون در مورد جای خالی رضا قوچان نژاد در اردوی تیم ملی می گوید:« ناچاریم با نبود رضا کنار بیاییم. اتفاقی است که افتاده و کاری اش نمی توان کرد. مطمئنا رضا بعد از این دو بازی تیم ملی، برمی گردد و دوباره به ما کمک می کند. جای خالی او احساس خواهد شد اما چه کنیم که مصدوم شده و فعلا نمی تواند تیم ملی و باشگاه چارلتون را همراهی کند.»

سردار و گوچی از معدود رقبایی هستند که ارتباط حسنه ای با هم دارند. آزمون می گوید:« درست است که من و رضا رقیب هستیم اما هم او مرا بارها در زمین کمک کرده و هم من تا جایی که توانسته ام یاری اش داده ام. وظیفه هر دوی ما این است که برای تیم ملی سنگ تمام بگذاریم. من و رضا دلیلی نمی بینیم که با هم بد باشیم. مهم موفقیت تیم ملی و رفاقتی است که نه تنها بین من و رضا که بین همه بازیکنان تیم ملی در پست های مختلف حاکم است. رضا دوست خوبم است و یادم می آید که وقتی گل می زدم او اولین نفری بود که سمت من می آمد و برعکس وقتی گل می زد من دوان دوان و با خوشحالی سمتش می رفتم.»

آزمون در پایان می گوید:« خوشحالم که رقیبی مثل رضا دارم اما در مقطع کنونی واقعا ناراحتم که او آسیب دیده و باید یک ماه دور از فوتبال باشد. رضا می رفت که جایگاه اصلی اش را در چارلتون بدست بیاورد اما این هم از بدشانسی او است که مصدوم شده. صمیمانه آرزو می کنم که رضا زودتر و پرقدرت تر از همیشه برگردد تا همراه هم موفیقت تیم ملی را رقم بزنیم.»

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha