اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 720-44755      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ مرداد | ساعت: 13:31   تعداد بازدید : 327

پورحیدری: حمایت من از کرار درست بود

سرپرست باشگاه استقلال به کرار حق می‌ دهد که از مشکلات مالی ناراحت باشد.

 به گزارش سایت ناصر حجازی و به نقل از ورزش سه ،منصوری پورحیدری به "ورزش سه" گفت: که کرار نباید اینطور رفتار کند اما یک بازیکن حرفه ای است و طبیعی است که پولش را بخواهند.

حمایت من از کرار درست بود

من هرگز حمایت بی جهت از کسی نمی‌ کنم اما به نظرم کرار ناراحتی اش به حق هست به هر حال او یک بازیکن حرفه ای است که انتظار دارد باشگاه طبق قرارداد با او برخورد کند و من فکر می‌ کنم او خواسته منطقی ای دارد. به هر حال ما نمی‌ توانیم انتظار داشته باشیم که این بازیکن مثل خیلی از بازیکنان دیگر شرایط باشگاه را درک کند.

رفتار کرار درست نیست

شاید اینکه کرار پولش را می‌ خواهد منطقی باشد اما رفتارهایش درست نیست. به هر حال همه در باشگاه استقلال دارند تلاش می‌ کنند که مشکلات بازیکنان را حل کنند و کرار هم باید کمی تحمل داشته باشد تا به پولش برسد. او نباید جو تیم را به هم بریزد.

مگویان با کرار فرق دارد

به هر حال اینکه بازیکنی مثل مگویان که پولی از باشگاه نگرفته، آرام است و مثل کرار اعتراض نمی‌ کند، برای این است که این بازیکن مدیربرنامه هایی مثل ادموند اختر را در کنارش دارد. ادموند یک استقلالی تمام عیار است و مگویان را کنترل می‌ کند. او واقعا خیلی به ما کمک کرده است که آرامش باشگاه به هم نریزد. اما مدیربرنامه های کرار عرب است و طبیعی است که خیلی حرفه ای به قرارداد با باشگاه استقلال فکر می‌ کند.

کرار اضافه وزن دارد

اینکه می‌ گویند کرار اضافه وزن دارد، درست است. به هر حال او در تعطیلات لیگ تمرین کرده و کمی اضافه وزن آورده است. البته او در تمرینات خیلی وزنش را کم کرده است اما هنوز هم باید بیشتر تمرین کند تا بتواند به فرم ایده آل برسد.

استقلال هنوز خیلی کار دارد

ما هم از شکل بازی بازیکنانمان راضی هستیم اما هنوز کار تمام نشده است. استقلال هنوز خیلی کار دارد و ما باید بیشتر روی این تیم کار کنیم تا بتوانیم به چیزی که مدنظر کادرفنی است برسیم. بی تردید این استقلال نیاز به تمرین بیشتری دارد.

ذوب‌آهن هم مثل بقیه حریفان است

ذوب‌آهن هم مثل سیاه جامگان و ملوان است و چندان فرقی ندارد. البته آنها فصل گذشته بسیار خوب بازی کردند و نتایج خوبی هم گرفتند و صددرصد رقیب قدرتمندی هستند. نمی‌ شود روی دو باخت پشت سر آنها چندان حساب کرد و صددرصد آنها با تمام توان برابر ما بازی می‌ کنند.

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha