اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ مرداد | ساعت: 12:46   تعداد بازدید : 744

اختصاصی / مرتضی یکه : استقلال نسبت به فصل گذشته روانتر بازی می کند/ مسوولان باید تکلیف پرسپولیس و استقلال را روشن کنند


 

رضا میرزاییان

به گزارش سایت خبری ناصرحجازی ، " مرتضی یکه  " مهاجم سابق تیم ملی و استقلال چهره شناخته شده ای در عرصه فوتبال کشورمان است که سابقه حضور در  تیم محمدان بنگلادش با مربیگری زنده یاد حجازی را نیز در کارنامه خود دارد  .

با مرتضی یکه گفت وگویی انجام دادیم که وی ابتدا در خصوص بازیهای اخیر استقلال گفت : استقلال را نسبت به فصل گذشته متفاوت دیدم و خوشبختانه روانتر و حساب شده تر بازی می کند . هرچند که هنوز در ابتدای فصل هستیم و نمی توان ساختار یک تیم را بخوبی تجزیه و تحلیل کرد ولی تا اینجای کار ، عملکرد استقلال رضایت بخش بوده است .

وی در ادامه تصریح کرد : جوانان با انگیزه ای در استقلال جذب شده اند که توانسته مکمل باتجربه ها باشند و فرامین کادر فنی را بخوبی در زمین پیاده کنند .

یکه با تاکید بر اینکه استقلال مقابل ذوب آهن نباید این حریف اصفهانی را دست کم بگیرد ، اظهار داشت : پیش بینی دشوار است زیرا ذوب آهن یک تیم روان و بالنده است که در سایه هدایت خوبی یحیی گل محمدی و بازیکنان تاکتیک پذیر توانسته تحسین کارشناسان و جامعه فوتبال را برانگیزد ، لذا تصور می کنم که استقلال در هفته سوم با یک رقیب جدی مواجه خواهد شد .

وی درخصوص نحوه اداره کردن دو باشگاه ریشه دار و مردمی استقلال و پرسپولیس گفت : مسوولان ذیربط باید تکلیف این دو باشگاه پرطرفدار را روشن کنند ، یا باید از طریق دولت شارژ مالی شوند، به این صورت که همانند تیم های صنعتی اداره شوند  و یا اینکه  به بخش خصوصی واگذار شوند . از قدیم می گفتند که شتر سواری دولا- دولا نمی شود، با شرایط و روند فعلی نمی توان این دوتیم را اداره کرد ، زیرا محدودیت های مالی گریبان استقلال و پرسپولیس را گرفته و چه بسا ممکن است بزودی صدای اعتراض طلبکارها بلند شود و حاشیه ها به اردوی دو باشگاه رخنه کند.

یکه افزود : با شرایط و تنگناهای مالی که در دو باشگاه حاکم شده اگر بهترین تیم های دنیا هم باشند کارشان به بن بست خواهد خورد و به اعتقاد بنده باید مسوولان چارچوبی اصولی اتخاذ کنند و یک نقشه راه برای ادامه حیات پرسپولیس و استقلال تعیین نمایند .

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد