اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ شنبه ۱۷ مرداد | ساعت: 14:16   تعداد بازدید : 1283

اختصاصی/ "غلام فتح آبادی " مهاجم سابق استقلال و پرسپولیس : برانکو مقصر اصلی است /هارمونی استقلال قابل تحسین است


 

رضا میرزاییان   

 غلام فتح آبادی مهاجم اسبق تیم ملی در زمره بازیکنانی است که در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی کرده و گلهای ماندگاری را برای سرخابی ها بثمر رسانده است .

گلزن سابق استقلال و پرسپولیس در گفت وگویی با سایت خبری ناصر حجازی اظهار داشت : تفاوت پرسپولیس و استقلال را می توان در نوع تفکرات کادر فنی دو تیم جستجو کرد ، در این راستا من عملکرد برانکو را نپسندیدم ولی اندیشه های کادر فنی استقلال برایم قابل تحسین است.

وی افزود : برایم تعجب آور بود وقتی که علیپور و بنگر را در نیمکت ذخیره ها دیدم و بدتر از همه اینکه برانکو در اهواز بازهم از برخی نفرات در پست های غیر تخصصی استفاده کرد .

فتح آبادی ادامه داد : پرسپولیس فاقد یک بازیگردان و طراح است و برایم قابل هضم نیست که چرا برانکو فرناندو گابریل را در فهرست فروش گذاشت و وقتی وی در دیدار دوم ، ارنج را تغییر داد مشخص بود که این مربی شناخت کافی از تیمش ندارد. وگرنه دلیلی ندارد محسن بنگر که یک مدافع باتجربه است در نیمکت بنشیند و ایمان صادقی که دروازه بان دوم ملوان بوده ، در ترکیب اصلی بماند و آن گلهای بچه گانه را دریافت کند.

وی با اشاره به اینکه به برانکو مشاوره نادرست می دهند ، گفت : هنوز بازیهای دشوار مقابل سپاهان و ذوب اهن و فولاد مانده و اگر برانکو بخواهد همچنان لجاجت کند شک نکنید که پرسپولیس بازهم به بن بست خواهد رسید .

این چهره نام آشنای فوتبال در خصوص عملکرد استقلال گفت : واقعیت این است که استقلال تاکتیک و استراتژی دارد و در دو بازی اخیر نشان داد که عزمش را برای قهرمانی جزم کرده است .

وی افزود : من واقعا از بازی استقلال مقابل ملوان لذت بردم و مشخص است که آنها هم خوب بازی می کنند و هم خوب نتیجه می گیرند. طبعا با این شرایط هواداران نیز خوشحال می شوند و در بازیهای آتی مطمئن باشید که طرفداران آبی سکوهای ورزشگاه آزادی را به اشغال خود در خواهند آورد .

فتح آبادی در ادامه اظهار داشت: بالندگی و فروغ تیم استقلال را باید در تلاش وافر کادر فنی و اراده مصمم بازیکنان دانست و اگر این تیم به این روندخود ادامه بدهد ، تصور می کنم که هیچ رقیبی یارای مقابله با تیم پرویز مظلومی را نخواهد داشت .

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد