اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 720-43517      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ شنبه ۱۷ مرداد | ساعت: 14:09   تعداد بازدید : 267

مدیر برنامه های کرار: کرار می تواند قرار دادش را فسخ کند و به تیم دیگری برود

مدیر برنامه های کرار جاسم در پاسخ به صحبتهای معاون باشگاه استقلال، به نکات جدید اشاره کرده است. نکاتی که می تواند کرار- استقلال را به مرز پایان همکاری برساند.

 به گزارش سایت ناصر حجازی و به نقل از  ورزش سه ،علی نظری جویباری صحبتهای جدیدی علیه کرار جاسم و مدیر برنامه های او به زبان آورده است. طاهر سعیدی، مدیر برنامه های کرار در گفتگو با خبرنگار " ورزش سه " در پاسخ به معاون باشگاه استقلال می گوید:« من عشق مصاحبه ندارم. صحبتهای من به این دلیل است که دوست دارم خبرنگاران زحمتکش در جریان مفاد کامل قرارداد کرار قرار بگیرند. من صحبت کردم، چون باید از حق بازیکن دفاع کنم. استقلالی ها از این کار من خوششان نمی آید. آنها دوست دارند حتی اگر بدقولی می کنند صدای کسی در نیاید. حالا همه فهمیده اند که مشکل از باشگاه استقلال است. آقای نظری، شما که حرفه ای هستید چرا چک بدون مهر صادر می کنید؟ شما که حرفه ای هستید چرا توافق با کرار را امضا نمی کنید؟ فقط می خواهم مردم را در جریان کامل قرار بدهم تا فکر نکنند کرار حاشیه ساز است.»

مدیر برنامه های کرار در ادامه می گوید:« چک باشگاه استقلال برای تیرماه است اما الان به اواسط مرداد رسیده ایم اما هنوز پاس نشده. کاش باشگاه استقلال به چک خود احترام می گذاشت و آن را پاس می کرد تا اینقدر حاشیه درست نشود. یک چک 500 میلیونی به کرار داده اند که پاس نشده. ابتدا یک چک غیر معتبر دادند و بعد هم چکی دادند که پولی در حسابش نبود. دیشب هم آقای نظری به کرار گفتند برو هتل تا سوئیچ ماشینت را برایت بیاوریم اما باز هم به وعده اش عمل نکرد. یادم نمی رود وقتی ابتدای فصل برای مذاکره به دفتر نظری رفتم، او قول داد که با اسپانسر قوی پول کرار را پرداخت کند. الان نه از آن وعده ها خبری هست و نه از حرف های صادقانه. نظری هم از این ناراحت است که من ایجنت هستم و قوانین فیفا را می دانم.»

سعیدی در مورد نتیجه این کشمکش ها می گوید:« نمی دانم چه پیش می آید. فقط این را می دانم که شاید کرار امروز به تمرین نرود. اگر هم تا نیم فصل، باشگاه استقلال 50 درصد از مبلغ قرارداد او را پرداخت نکند، قرارداد کرار فسخ می شود و او می تواند به تیم دیگری برود.»

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha