اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۵ مرداد | ساعت: 15:07   تعداد بازدید : 739

مظلومی: از ریوالدو استفاده می کنیم/استقلالیها، استقلال را تشویق می کنند/کرار جانانه تمرین می کند


 

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: هفته گذشته بازی ما را خیلی حساس کردند ولی این بازی هم سه امتیاز دارد. ما نباید به حاشیه‌ها توجه کنیم.

 به گزارش سایت ناصر حجازی به نقل از فارس، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار با ملوان اظهار داشت: در ابتدا روز خبرنگار را به همه اهالی رسانه تبریک می‌گویم و یاد دوستان عزیزی که در بین ما نیستند را گرامی می‌دارم.

وی افزود: هفته گذشته بازی ما را خیلی حساس کردند ولی این بازی هم سه امتیاز دارد. ما نباید به حاشیه‌ها توجه کنیم و در طول هفته گذشته تمریناتی کردیم که نقاط قوت‌مان را تقویت کنیم. امیدواریم که فردا به مشکل نخوریم و خوشبختانه شناخت نسبی پیدا کردیم و از کادر فنی آنها هم شناخت داریم. مهم استقلال است و من از بازیکنانم می‌خواهم خواسته‌هایی که دارم را در زمین پیاده کنند. البته کمبودهایی داریم ولی تلاش می‌کنیم مشکلات برطرف شود و از بازیکنانم خواسته‌ام به فکر بازی باشند و فوتبال‌مان را بازی خواهیم کرد. ان‌شاءالله که سه امتیاز را بگیریم و بازی خوبی دربیاید.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا کرار می‌خواهد به رفتارش تا پایان فصل ادامه دهد، گفت: فکر می‌کنم بخش اعظم رسانه‌ها کرار را سیبل کرده‌اند. این طوری که در مورد او نوشته می شود نیست. او تمرینات فوق‌العاده انجام می‌دهد و به خاطر اضافه وزنش صبح‌ها تمرین می‌کند. یکسری مشکلات مربوط به کل تیم است ولی ما تصمیم داریم پول‌ها عادلانه تقسیم شود و اصلا نمی‌پذیرم که گروکشی انجام شود. مثلا شرایط او با ابراهیمی، رحمتی و حیدری فرقی ندارد. او می آید که تمرین کند و بازی. شما نگاه کنید یک بازیکن خارجی وقتی به ایران می آید به خاطر پول است. من فکر می‌کنم اگر قرار باشد هر بازیکنی گروکشی کند کل بازیکنان باید بروند. تمام بازیکنان خارجی ما شرایط کرار را دارند.

خبرنگاری گفت: ظاهرا کرار به کمیته انضباطی دعوت شده است که مظلومی گفت: ما اصلا کرار را به کمیته انضباطی احضار نکردیم . او در مورد مطالباتش به باشگاه آمد و در مورد مشکلات دریافت و پرداخت با ما صحبت کرد. حتی آقای بزرگی هم که مسئول کمیته انضباطی است این موضوع را تأیید می‌کند.

خبرنگاری به مظلومی در خصوص جوانان تیمش سوال کرد که وی گفت: ما به جوانان‌مان فرصت می‌دهیم تا خودشان را نشان دهند. چند بازیکن ما بیرون از زمین هستند مثلا دو بازیکن خارجی را هنوز استفاده نکرده‌ایم. میلاد فخرالدینی شرایط بازی ندارد و عمران‌زاده دو هفته دیگر می‌رسد. آن زمان دست من بازتر خواهد بود و بهتر می‌توان تصمیم گرفت. حالا هم با اینکه چند بازیکن بیرون هستند مشکلی نداریم و از جوانان‌مان استفاده می‌کنیم.

به گزارش فارس، وی در خصوص ریوالدو نیز، گفت: این بازیکن صددرصد آماده نیست ولی اگر کارت بازی‌ پروپیچ بیاید از او هم استفاده خواهیم کرد.

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا استفاده از جوانان تیمش ادامه خواهد داشت یا خیر، گفت: صددرصد  این شرایط ادامه دارد. ما شرایطی داریم که عملکرد دوندگی بازیکنان را رصد می‌کنیم و جوانان ما از کنار بازیکنانی مثل برهانی و خیلی‌های دیگر استفاده می‌کنند. رحمتی هم یک روز جوان بود و فرصت پیدا کرد و شد مهدی رحمتی. من هم همینطور بودم.

سرمربی تیم استقلال در خصوص اظهارات بهرام افشارزاده مبنی بر اینکه اخبار باشگاه استقلال به بیرون می‌رفت گفت: صحبت مدیرعامل را که من نباید جواب بدهم اما من مربی هستم که همه را خوب می‌بینم مگر اینکه عکس آن ثابت شود. آن زمان در موردش برخورد می‌کنم.

مظلومی در خصوص اینکه ظاهرا جلساتی برای به وجود نیامدن مشکلات روی سکوها برگزار شده است، گفت: رئیس کانون هواداران ما انتخاب شده و شاید آنها جلساتی را برگزار کرده باشند اما لزومی ندارد که مشکلی پیش بیاید. استقلالی‌ها استقلالی‌ها را تشویق می‌کنند و ملوانی‌ هم بازیکنان تیم خودشان را . امیدوارم هواداران بازی زیبایی ببینند و در این زمینه مشکلی پیش نیاید.

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد