اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۲ مرداد | ساعت: 14:30   تعداد بازدید : 1383

اختصاصی / علیرضا منصوریان و علی دایی در جنگ تن به تن / زردهای پایتخت در اندیشه نخستین پیروزی


 

به گزارش سایت خبری ناصر حجازی ، هفته دوم لیگ برتردر حالی از پنجشنبه هفته جاری کلید می خورد که جدال نفت تهران و صبای قم نیز می تواند جاذبه های خاص خود را داشته باشد ، بخصوص اینکه در دو طرف میدان علیرضا منصوریان و علی دایی هستند که هردو برای کسب سه پوئن حساس آن به تکاپو افتاده اند .

نفت که در نخسین بازی خود در تبریز یک امتیاز حساس از تراکتورسازی گرفت ، حالا به نخستین پیروزی می اندیشد و منصوریان بر این باور است که در خانه بتواند بر یاران علی دایی فائق آید .

بیرانوند ، سید جلال حسینی ، ارسلان مطهری ، علیرضا عزتی ، ایمان مبعلی ، وحید امیری از جمله مهره های کارآمدی هستند که منصوریان روی تک تک این نفرات حساب ویژه ای باز کرده است .

بی گمان منصوریان برای آنکه تیمش در ابتدای فصل در جمع مدعیان بایستد به اب و آتش خواهد زد تا سه امتیاز لازم را در این بازی کسب کند وگرنه نیک می داند که توقف و یا شکست احتمالی مقابل تیم دایی ، کار نفتی ها را بیش از پیش دچار خدشه خواهد کرد .

در آن سوی میدان ، دایی نیز که در اولین گام در خانه مقابل استقلال اهواز متوقف شد سعی می کند که در تهران یقه حریف سخت کوش خود را بگیرد و بتواند خوسته قمی ها را اجابت کند .

صبا با نفرات مطرحی مثل حامد لک ، هاشم بیک زاده ، قاسم دهنوی ، رضا حقیقی ، خوزه ماچادو ، محمد قاضی قصد دارد در مصاف با نفتی ها ، ضمن از کار انداختن موتور تیم منصوریان به حداقل یک امتیاز این بازی برسد . هرچند که دایی به این مسئله واقف است که عبور از سد تیم چغری مثل نفت آنقدر هم که تصور می کند ، آسان به نظر نمی رسد.