اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 720-42283      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ سه شنبه ۶ مرداد | ساعت: 12:19   تعداد بازدید : 341

عبدی:بعد از انجام کارهای قانونی در مورد مدیر عاملی صحبت می کنیم

سخنگوی باشگاه پر‌سپولیس می‌گوید مدیرعاملی این باشگاه را به هیچکس پیشنهاد نداده‌اند.

به گزارش سایت ناصر حجازی و به نقل از  "ورزش سه" و به نقل از ایسنا حسین عبدی، درباره نقل و انتقالات تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس اظها‌ر کرد: وقتی مربی چند ماه جلوتر به یک تیم می‌آید و هدایتش را بر عهده می‌گیرد و قرار است که فصل بعد هم سرمربی آن تیم باشد، پس حتما آمده که شناخت خوبی از تیم به دست بیاورد تا در فصل نقل و انتقالات تیم خوبی را ببندد. برانکو به همراه آقای طاهری مشترکا نسبت به جذب بازیکن اقدام کرده‌اند. اگر هم تغییری در لیست برانکو وجود داشت. بازیکنان آلترناتیو جذب شده‌اند. به طور مثال محمد نوری از جمع بازیکنان ما جدا شد و ما به دنبال بازیکن جایگزین رفتیم و آن را جذب کردیم.

وی افزود: شما در کل ایران چند مدافع چپ خوب سراغ دارید؛ چرا که تعداد آنها به اندازه انگشتان دست هم نمی‌رسد. بعضی از آنها با باشگاه‌هایشان قرارداد دارند و برخی دیگر خواهان مبالغ سنگینی می‌شوند. به همین دلیل شاید نتوان هر بازیکنی را جذب کرد. در کل به اعتقاد من ما در فصل نقل و انتقالات خوب عمل کرده‌و تیم خوبی را بسته‌ایم.

عبدی درباره انتخاب اسپانسر باشگاه پر‌سپولیس هم توضیح داد: مدیریت باشگاه با گزینه‌های مختلفی در‌ رابطه با اسپانسرینگ باشگاه صحبت کرده است. در نهایت اگر گزینه‌ای مناسب بود در هیات مدیره مطرح می‌شود و پس از تصویب هیات مدیره با آن قرارداد امضا خواهد شد. در حال‌ حاضر هزینه‌های باشگاه را شخص آقای طاهری از منابعی که خودشان مشخص کرده‌اند، تامین می‌کنند و فکر نمی‌کنم که مشکلی از این بابت وجود داشته باشد. ما به دنبال این هستیم که با اتخاذ تصمیمات درست کمترین ضرر و زیان را به باشگاه وارد کنیم تا باشگاه در نهایت بدهکار نشود.

سخنگوی باشگاه پر‌سپولیس با بیان این که پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه به او نشده است، خاطر‌نشان کرد: ما ابتدا که به باشگاه آمدیم شرایط به گونه‌ای بود که فرصت کافی برای انتخاب مدیر‌عامل را نداشتیم. در نهایت تصمیم گرفتیم برای مدتی باشگاه را به صورت سرپرستی اداره کنیم. به همین دلیل تا به امروز نتوانستیم مدیر‌عامل را انتخاب کنیم. باید با یک بر‌نامه‌ریزی درست مدیر‌عامل باشگاه را انتخاب کنیم تا در نهایت مجبور نشویم مدیر‌عامل باشگاه را تغییر دهیم. البته باید بگویم که انتخاب مدیر‌عامل باشگاه به انتخاب اسپانسر هم مربوط می‌شود که باید کارهای قانونی انجام شود و بعد از آن در مورد مدیرعاملی صحبت کنیم.
 

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha