اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۲ تير | ساعت: 13:37   تعداد بازدید : 528

اختصاصی / علیرضا منصوریان و " نفت مدل 94 " /خط ونشان زردهای پایتخت برای آسیا


 

رضا میرزاییان

به گزارش سایت خبری ناصر حجازی ، تیم فوتبال نفت که با هدایت خوب علیرضا منصوریان بدون حاشیه و بی سروصدا در راه آمادگی بسر می برد ، بیش از هر چیز به صعود از مرحله یک چهارم نهایی لیگ باشگاههای آسیا می اندیشد.

زردهای پایتخت پس از درخشش در لیگ چهاردهم و کسب مقام سومی و همچنین نایب قهرمانی در جام حذفی ، حالا خیز بلند خود را برای مصاف سرنوشت ساز مقابل الاهلی امارات برداشته اند .جدالی بس حساس که می تواند یاران علی منصور را به جمع چهار تیم برتر قاره کهن رهنمون کند.

نفتی ها برای اینکه در عرصه لیگ قهرمانان آسیا به هدف برسند و همچنین در مسیر موفقیت در لیگ پانزدهم قرار گیرند با جذب چند مهره کلیدی و نام آشنا ، از حالا برای مدعیان خط و نشان کشیده اند .

سیدجلال حسینی  مدافع نام آَشنا و ملی پوش کشورمان  ، مهدی مومنی بازیکن کلیدی استقلال خوزستان  ، پیام صادقیان هافبک تکنیکی پرسپولیس  ، آلویس نانک بازیکن افریقایی فولاد خوزستان و عیسی آل کثیر آقای گل لیگ یک و مهاجم فرصت طلب صنعت نفت آبادان از جمله نفرات محوری هستند که به جمع یاران منصوریان پیوسته اند.

تیم منصوریان تنها نماینده کشورمان در لیگ آسیا ست که به جمع هشت باشگاه برتر قاره کهن صعود کرده و طبعا صعود نفت از مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات معتبر ، مهمترین دغدغه منصوریان به شمار می رود . بی جهت نیست که این مربی فهیم از صبح علی الطلوع تا پاسی از شب هم و غم خود را صرف کارامد سازی نفت کرده است.

باتوجه به اینکه تیم منصوریان در تاریخ چهارم شهریور در بازی رفت میزبان این تیم قدر اماراتی است ، نفتی ها باید بگونه ای مهندسی کنند که در تهران کار را تمام کنند تا در بازی برگشت ( 25 شهریور) در امارات با مشکل حادی مواجه نشوند.

بهرحال نفت مدل 94  اهداف بزرگی را درسر می پروراند و قرار است فردا از این تیم رونمایی شود و نفتی ها در مصاف دوستانه با تیم ملی جوانان دستپخت تازه علیرضا منصوریان را بچشند.

این بازی تدارکاتی ساعت  18 و 30 دقیقه سه شنبه در زمین اختصاصی نفت برگزار می شود که برای نفتی ها پراهمیت می نماید چرا که منصوریان در نظر دارد برای نخستین بار تیم دگرگون شده اش را مورد سنجش قرار دهد و سایه روشنهای خطوط سه گانه را چهارچشمی تعقیب کند .

برای منصوریان و تیمش آرزوی توفیق روز افزون داریم و امیدواریم که نماینده کشورمان در عرصه لیگ آسیا بتواند بالندگی و شایستگی خود را به منصه ظهور برساند و در نهایت بر بلندای قهرمانی این مسابقات معتبر تکیه بزند.