اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 720-38697      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ شنبه ۲۰ تير | ساعت: 12:18   تعداد بازدید : 477

حجازی یک بازی دوستانه برای پرسپولیس انجام داد

حامد لک دروزاه بان سابق تراکتورسازی مورد دعوت قرار گرفته و برانکو از او خواسته تا در پرسپولیس حضور یابد. در صورت رخ دادن این اتفاق وحید طالب لو از فهرست پرسپولیس بیرون خواهد آمد و این دروزاه بان در استقلال به کار ادامه خواهد داد.

به گزارش "ورزش سه"، قبل از این گلر هایی بزرگ در هر 2 تیم حاضر بوده اند که منصوررشیدی و عابدزاده مهم ترین بوده اند؛ اتفاقی که امسال رخ نخواهد داد.

اولین انتقال بین آبی وقرمز در بین گلر ها در سال 50 آغاز شد.

1 منصوررشیدی:بازیکن سابق تیم شاهین مسجد سلیمان در سال 49 به دعوت پرسپولیس که هنوز 3 سال بعد از انحلال شاهین خود را وامدارش میدانسته وتمام شاهینی ها را در ایران پرسپولیسی میدانست به تهران آمد .رشیدی حتی در دربی مهر 49 برای پرسپولیس جلوی استقلال ایستاد اما حضور گلر های بزرگی مثل مودت،طاووسی ،اصلی وعسگرخانی باعث شد تا او به تاج برود وعمری رقیب سرخپوشان شود.

2 ناصر حجازی:حجازی در سال 54 از تاج جدا شد وبه تیم شهباز رفت که همان شاهین بود وبه علت ممنوعیت استفاده از نام شاهین با نام شهباز به میدان میرفت .به عبارتی یک تاجی قدیمی در حال همکاری با تیمی بود که شبه پرسپولیسی بود.بنا بر این این که در سال 59 قبل از برگشت حجازی به تاج که حالا استقلال شده بود ،جواب دادن به دعوت پرسپولیس برای یک حضور کمکی در این تیم عجیب نبودوحجازی در بازی دوستانه پرسپولیس برابر زندان قزل حصار پیراهن پرسپولیس را به تن کرد.

3 کوروش شهبازی فر:در سالهای 59 و60 یک گلر جوان برای پرسپولیس بود.او در سال 65 به استقلال رفت وسال 66 از این تیم جدا شد.با این حال در سال 75 ودر پایان عمر فوتبالش یک دوره کوتاه در تیم پرسپولیس به بازی پرداخت.

4 سعید عزیزیان:گلر جوانان پرسپولیس در سالهای 61 تا 64 بعد از پایان خدمت سربازی وقتی دید پرسپولیس هنوز درون دروازه خود،سلطانی وقلیچ را دارد به تهرانجوان پیوست وبه علت درخشش در این تیم مورد توجه استقلالی ها واقع شد اما این حضور رگ غیرت رقیب را جنباند واو در سال 69 به

5 احمد رضا عابدزاده:گلر تیم تام اصفهان در بها ر سال 69 به استقلال پیوست و3 سال خوب را در این تیم سپری کرد.عابدزاده در سال 72 به سپاهان رفت اما مصدوم شد وسال 73 فوتبال خود را در تیم پرسپولیس ادامه داد واسطوره این تیم شد.

6 محمد محمدی:گلر پرسپولیس که از سال 81 تا سال 84 در این تیم بازی کرد ودر سال 87 به استقلال آمد و3 فصل هم برای این تیم بازی کرد ودر هر 2 تیم بازی در دربی پایتخت را هم تجربه کرد.

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha