اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 720-38453      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۵ تير | ساعت: 19:19   تعداد بازدید : 486

برانکو مهاجم کروات را می خواهد

پرسپولیس به طور قطع نیازمند حضور یک مهاجم دیگر در ترکیب خود است .

به گزارش "ورزش سه" در حال حاضر سرخپوشان مردانی مثل مهدی طارمی و فرشاد احمد زاده را دارند با این حال این 2 مهاجم به علت بهره مندی از توان حضور در گوش چپ وراست سیستم تیمی برانکو ،وکمبود نیروی انسانی قابل توجه ،مجموعه تیمی را نیازمند یک مهاجم تخصصی دیگر نشان می دهند.

کریم انصاری فر ستاره ای ست که 2 بار آقای گل مسابقات لیگ شده وهمه گاه حرف از پرسپولیسی بودن وتمایل به حضور در این تیم زده وآماده است تا با حضوری دوباره در پرسپولیس خاطره فصل پر نشیب سال 91 را باگل های زیاد از خاطر هواداران پرسپولیس پاک کند اما برانکو بر موضع خود در جذب بازیکن 33 ساله ما بلند قامت وفیزیکی کروات تاکید دارد.

مدیریت پرسپولیس اعتقاد دارد که با جذب لوکا ماریچ به برانکو وخواست او احترام ویژه گذاشته است وجذب بازیکن 33 ساله ای که در 2 فصل آخر کارنامه ای چندان خوب نداشته است وبرای هواداران هم محبوب نیست ، منطقی نیست ،به خصوص که انصاری فر بازیکنی با کیفیت وسن معقول وعلاقه بالا به پرسپولیس است.

برانکو مربی امتحان پس داده وموفقی بوده است.تحلیل ودیدگاه او در فوتبال ما جواب داده است .برانکو پیش از این ستار زارع وسید محمد علوی وعلی بداوی را در حد قهرمانان فوتبال ملی بالا برده است پس حالا هم باید به خواست او احترام گذاشت اما منطق میگوید که اگرچه برای پرسپولیس ،کرستانویچ شاید مهاجمی مفید باشد اما انصاری فر می تواند نیاز پرسپولیس را در بحث محبوبیت زایی والبته گلزنی بالا ببرد.

باید در نهایت منتظر مذاکره طاهری و برانکو روی این موضوع خاص بود . اینکه آیا طاهری ، برانکو را راضی می کند تا با مدیربرنامه های انصاری فر وارد مذاکره شود؟

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha