اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۵ تير | ساعت: 15:50   تعداد بازدید : 517

اختصاصی / حسین عبدی : یک مهاجم کروات مدنظر است / ضرغام اسماعیل نشد یک چپ پای داخلی جذب می کنیم


 

حسین عبدی سخنگوی باشگاه پرسپولیس در گفت وگویی با پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی تاکید کرد : برای قدرتمندی خط حمله  ، برانکو روی یک مهاجم کروات نظر دارد و قرار است وی به تهران بیاید و در تست پزشکی و تمرینات پرسپولیس شرکت کند.

وی افزود: با محسن مسلمان مذاکراتی کرده ایم که وی برای آمدن به پرسپولیس ابراز رضایت کرده ولی او باید از ذوب آهن رضایت نامه بگیرد ، البته ما دراین خصوص به او کمک خواهیم کرد.

عبدی در خصوص وضعیت ضرغام اسماعیل ملی پوش عراقی گفت : با مدیر برنامه های این بازیکن مذاکراتی داشته ایم و گفته ایم که او باید در قیمتش تجدید نظر کند . اگر اسماعیل با پیشنهاد ما موافقت نکند حتما با یک چپ پای داخلی مذاکره می کنیم و اجازه بدهید وقتی حضور وی محرز شد نام او را اعلام کنم ولی اکنون از اینکار معذور هستم .

سخنگوی پرسپولیس در ادامه گفت : با مهرداد طهماسبی دروازه بان صبا نیز صحبت کرده ایم و تصور می کنم وی برای آمدن به پرسپولیس مشکل خاصی نداشته باشد.

وی در خصوص اردوی ترکیه گفت : قرار است روز یکشنبه آینده به این منظور به ترکیه برویم و هدف ما این است که با تمامی نفرات برویم و تا آن موقع تلاش می کنیم نفرات مورد نظر را استخدام کنیم .