اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۴ تير | ساعت: 13:48   تعداد بازدید : 617

اختصاصی / اندک اندک جمع یاران می رسد/ جنس استقلال جور می شود


 

رضا میرزاییان

به  گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی ، جمع استقلالی ها در حال جمع شدن است و از قرائن پیداست که جنس آبی ها بزودی جور می شود تا آبی ها کوچکترین نگرانی نداشته باشند و بتوانند خیز بلند خود را برای قهرمانی در لیگ پانزدهم بردارند.

باوجودیکه استقلال با محدودیت های مالی مواجه است ولی انصافا از مدیریت گرفته تا هیات مدیره و از همه مهمتر کمیته نقل و انتقال بازیکنان ، همگی در تلاش هستند با رفع محدودیت های اعتباری بهترینها را استخدام کنند تا دست کادر فنی خالی نباشد .

با بازگشت سیدمهدی رحمتی ، خسرو حیدری و به احتمال زیاد امید ابراهیمی و جذب چند مهره جوان و با انگیزه ، نور امید در دلهای آبی ها تابیده و با جمع یارانی که اندک اندک به اردوی استقلال ملحق می شوند ، انتظار می رود نگرانی های گذشته از چهره هواداران دو آتیشه و دلباخته زدوده  شود.

از سوی دیگر با تعیین منصور پورحیدری در نقش سرپرست ، او می تواند به عنوان یک استقلالی با دانش ، عصای دست کادر فنی و مدیریت باشگاه باشد . هرچند که حضور وی با واکنش های مختلفی مواجه شده اما واقعیت این است که منصور خان یک فرد کارکشته و سردو گرم چشیده است که از جهات بسیاری توانایی آن را دارد تا آگاهی استقلالی ها را ارتقاء ببخشد.

بهرحال ، جدیت و تکاپوی استقلال را بفال نیک می گیریم و امید است که این جنب و جوش تازه بتواند هوایی تازه را در ریه های آبی ها جاری کند و سند قهرمانی به اسم این تیم پرطرفدار منگوله دار شود .

اردوی کردان که از سه شنبه قرار است کلید بخورد ، نخستین حرکت جدی استقلالی ها به شمار می رود و امید می رود که کادر فنی با درایت تمام قد جلوی حاشیه های احتمالی را بگیرد و در راه بالندگی آبی ها قدمهای محکمی بردارد.

حال که می رود تا دست کادر فنی پر شود ، بر مظلومی و دستیارانش است تا در راه بلوغ روانی و تاکتیکی استقلال اهتمام کنند و بگونه ای طراحی کنند که احیای آبی ها را شاهد باشیم و در نهایت قطار این تیم پرطرفدار به ایستگاه قهرمانی برسد.

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد