اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ يکشنبه ۳۱ خرداد | ساعت: 12:37   تعداد بازدید : 249

اختصاصی / آقایان ؛ این گوی و این میدان / پرویز مظلومی مسئول فنی است ، نه همه کاره استقلال / رسالت آبی ها و نقش حیاتی هیات مدیره


 

رضا میرزاییان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی، پس از رایزنی و کشمکش های فراوان سرانجام قرعه به نام پرویز مظلومی افتاد تا وی سکان هدایت استقلال را برعهده بگیرد.

به زعم بسیاری پذیرش این مسئولیت سنگین آن هم در این شرایط شکننده که حاشیه و تنش و بی پولی از سروروی استقلال می بارد ، دل شیر می خواست و باید به پرویز خان دست مریزاد گفت که در این وضعیت عجیب ، سرمربیگری آبی ها را پذیرفت .

مظلومی نزدیک به نیم قرن است که با فوتبال سروکار دارد و قطعا چم و خم کار را بهتر از من و شما می داند و برای پذیرفتن این مسئولیت خطیر ، جوگیر نشده و فله ای هم به آن رای مثبت نداده است . ولی آنچه که اکنون باید ملکه ذهن استقلالی ها شود این است که چه او باشد و چه مورینیو و فرگوسن ، کادر فنی نیاز حیاتی به حمایت دارد وگرنه یک دست صدا ندارد و پرویز خان به تنهایی نمی تواند این بار سنگین را به سرمنزل مقصود برساند.

مسوولان باشگاه و یکایک اعضای هیات مدیره و همچنین وزارت ورزش از یک سو و پیش کسوتان و هوادران دلباخته ابی از سویی دیگر باید به شکلی جدی کادر فنی و برنامه های ایشان را به صورت تمام قد حمایت کنند و دست مظلومی و دستیارانش را بگیرند.

مظلومی هنوز استارت جدی خود را نزده اما در ابتدای کار با واکنش هایی مواجه شده که اصلا توجیه پذیر نیست ، به عنوان مثال وی خواستار بازگشت آندو و رحمتی شده ولی بعضا هواداران استقلال با این پیشنهاد مخالفت کرده اند و به این بهانه که آنها نمی بایست استقلال را رها می کردند ، با برنامه های این چنینی پرویز خان موافق نیستند.

در حالیکه در دنیای حرفه ای اینگونه رفت و آمدها طبیعی است و بازیکن باید شرایط را مناسب و ایده آل ببنید تا بتواند در تیم مورد دلخواهش بازی کند ، نباید ذره ای شک به دل راه داد که تجربه در فوتبال یک آیتم بسیار حیاتی است و حضور نفرات یادشده د راردوی استقلال می تواند برگ برنده آبی ها باشد .

از سویی دیگر رخصت مظلومی از کادر فنی گذشته ، حرکت مثبتی بود که جا دارد از این اقدام قابل ستایش سرمربی جدید آبی ها قدردانی شود اما از اینها گذشته باید ذکر این نکته را یادآور شویم که کادر فنی برای آنکه بتواند اسباب رضایت مندی و اقناع هواداران را فراهم کند ، نیاز مبرم به حمایت دارد .

در آن سوی کفه ترازو باید مظلومی این مهم را ملکه ذهن خود کند که راهکارها و نقدهای منصفانه مفاخر استقلال را پذیرا باشد و به اتاق فکر عنایت ویژه داشته باشد تا بتواند در پرتو خرد جمعی ، قطار استقلال را بر ریل موفقیت قرار دهد.

می رسیم به مهمترین و اثر گذار ترین آیتم که به مسوولان و هیات مدیره برمی گردد که همانا بازکردن گره های ناگشودنی است . تنگناهای مالی ، اصلی ترین سوژه استقلال است و باید آقایان برای رفع این پاشنه آشیل اهتمام کنند و همچنین به قول مساعدی که داده اند پایبند باشند و دست از وعده و وعید بردارند .

نباید شک کرد که موفقیت یک تیم فوتبال به عوامل بیرونی و لجستیکی نیاز حیاتی دارد و طبعا اگر همه حلقه ها ی این زنجیره بهم متصل باشند ، استقلال می تواند تیرش را به هدف بنشاند و همانند دو فصل اخیر روی لبه تیغ راه نرود.

          

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد