اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 720-33560      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۳۰ ارديبهشت | ساعت: 11:23   تعداد بازدید : 580

محرومیت برای سرمربی تیم فوتبال صبا قم

کمیته انضباطی رای های خود را درباره تخلفات سه دیدار از مسابقات هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال صادر کرد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی به نقل از "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و نهم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر شعارهای نادرست عیله بازیکنان تیم مقابل صورت گرفت. این باشگاه طبق بند 3 ماده 79 باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.


تیم تراکتورسازی تبریز نیز به خاطر داشتن 5 بازیکن اخطاری طبق بند یک ماده 69 به پرداخت جریمه نقدی 40 میلیون ریالی محکوم شد.

محرومیت برای سرمربی تیم فوتبال صبا قم
مسابقه دو تیم نفت تهران و صبا قم در حالی برگزار شد که از سوی مهدی تارتار، سرمربی تیم صبا قم تخلفاتی مبنی بر اعتراض و اهانت به داور صورت گرفت که در نهایت منجر به اخراج وی شد. تارتار طبق بند های 4 و 5 ماده 66 انضباطی، به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات رسمی و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محرومیت و جریمه نقدی برای راه آهن و پیکان
بازی تیم های راه آهن و پیکان برگزار شد و از سوی محمدرضا شهبازپور، مدیر رسانه ای تیم راه آهن شهر ری تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین بازی که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید 5 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

گفتنی است؛ حسین زرندی، مدیر رسانه ای تیم پیکان نیز به دلیل ورود غیر قانونی به زمین مسابقه، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

به دلیل رفتار غیر ورزشی ساکت الهامی، مربی تیم پیکان، وی به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم شد. الهامی طبق بند 5 ماده 66 باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی نیز پرداخت کند.

صمد مرفاوی نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی به دو جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین تیم پیکان به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری طبق بند یک ماده 69 آیین نامه انضباطی به پرداخت40 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha