اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 719-33      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۳ پنج شنبه ۱۷ مهر | ساعت: 12:16   تعداد بازدید : 1442

فرامرز قریبیان: جوانان امروزی باید از شخصیت " ناصر حجازی" الگو بگیرند

فرامرز قریبیان در زمره هنرمندان نام آ شنایی است که مردان و زنان سه نسل او را یک هنرمند تمام عیار می دانند و برای این چهره نامدار جامعه احترام ویژه ای قائل هستند.

 

گفت وگو از : رضا میرزاییان
فرامرز قریبیان در زمره هنرمندان نام آ شنایی است که مردان و زنان سه نسل او را یک هنرمند تمام عیار می دانند و برای این چهره نامدار جامعه احترام ویژه ای قائل هستند.
به گزارش خبرنگار سایت ناصر حجازی، فرصتی دست داد تا با این هنرمند پرسابقه و دوست داشتنی گفت وگویی در خصوص زنده یاد ناصر حجازی داشته باشیم که دیدگاه های ایشان در این راستا خواندنی و شنیدنی است .
وی در ابتدا اظهار داشت :من همیشه گفته ام که هم هوادار پرسپولیس هستم و هم طرفداراستقلال و حامیان هر دو باشگاه را دوست دارم اما در اینجا باید به یک نکته اشاره کنم ، اینکه در میان بازیکنانی که طی نیم قرن اخیر تا کنون با آنها برخورد داشته ام انصافا ناصر حجازی یک ورزشکار با شخصیت و نمونه بود.
وی در ادامه گفت : حجازی علاوه بر آنکه یک مرد جنتلمن و دروازه بان شش دانگی بود ، کاراکتر بسیار خوبی داشت و اگر به عالم سینما روی می آورد می توانست یک هنرمند خوبی باشد .
استاد قریبیان به یک مورد مهم تاکید کرد که جای مداقه و تعمق دارد . توجه کنید : این یک فرهنگ غلطی است که در نزد ما جا افتاده و هرگاه عزیزی از دست می رود ، آنگاه بیادش می افتیم و دور هم جمع می شویم در حالیکه در زمان حیات باید قدر آنها را بدانیم . حجازی از جمله افرادی بود که باید در زمان حیاتش برای او آیین ویِژه ای برگزار می کردیم و چه نیکو خواهد بود این حرکت را برای هم تیم های او در تیم ملی انجام دهیم .
اصلا فرقی نمی کند که چنین مردان بزرگی از پرسپولیس باشند یا استقلال. مهم این است که افتخارات بزرگ هم دوره های حجازی را پاس بداریم و صفات نیکوی زنده یاد ناصر عزیز را به جامعه منتقل کنیم تا نسل جوان و فوتبالیست های امروزی با خصوصیات چنین عزیزانی بیش از پیش آشنا شوند و آنها از شخصیت امثال حجازی الگو بگیرند  .
این هنرمند نام آشنا در پایان اظهار داشت : عرصه ورزش و هنر در بالندگی جامعه  نقش به سزایی دارند و امید است که هنر مندان و ورزشکاران و همچنین انسان های متمول در امور خیریه و کمک به بیماران صعب العلاج که دچار تنگناهای مالی هستند ، مشارکت داشته باشند . طبعا اگر چهره های نام اشنای ورزش هنر در این خصوص پیشقدم شوند ، سایر افراد جامعه از جمله افراد دلسوز و متمول در این راستا همت خواهند کرد.
 

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha