اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 720-30590      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۱ ارديبهشت | ساعت: 17:07   تعداد بازدید : 398

محجوب: حقایق را خواهم گفت

مهدی تارتار مدعی شده در فوتبال ایران ناپاکی وجود دارد و به شدت به دنبال پیگیری مسائل اتفاق افتاده در دیدار تیمش برابر نفت تهران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی به نقل از "ورزش سه"، سرمربی صبای قم به شدت از اتفاقات رخ داده در دیدار تیمش برابر نفت تهران ناراحت است و در این بین سیروس محجوب به عنوان مالک باشگاه ملوان معتقد است باید صحبت‌های تارتار را جدی گرفت و به بررسی آن پرداخت.

مالک باشگاه ملوان در این ارتباط به "ورزش سه"، گفت: حرف‌های آقای تارتار به عنوان مربی‌ای باشرف و صادق را باید شنید و البته مسوولان باید آن را جدی بگیرند و پیگیری کنند.

وی ادامه داد: اتفاقاتی در این هفته رخ داد که باعث نگرانی اهالی فوتبال شد و همه به دنبال این هستند که برای یک بار هم که شده چاره‌ای برای آن اندیشیده شود و مسائل را برطرف کنند. این به یک کار انقلابی نیاز دارد و باید تیم ها و افرادی که باعث ناپاکی فوتبال می‌شوند را تحریم کرد و بیش از این مردم را نگران نکرد.

محجوب در ادامه در پاسخ به اینکه علی کفاشیان مدعی شده کسانی که مدرک دارند باید آن را ارائه کنند و بدون مدرک نباید حرفی زد گفت: چرا به مسائل ساده نگاه می‌کنید؟ مگر می‌شود کسی فساد انجام دهد و در این رابطه مدرکی از خود به جا بگذارد؟ ناپاکی مدرک نمی‌خواهد بلکه به کار بردن افراد کارشناسان و خبره را می‌طلبد و فدراسیون باید با بکار‌ گیری این افراد نگرانی تیم‌ها را برطرف کند.

مالک باشگاه ملوان در پایان گفت: مطمئن باشید در پایان لیگ حقایقی را در این ارتباط و در مجمع فدراسیون فوتبال خواهم گفت و امیدوارم فوتبال ایران در مسیر پاک خود قرار گیرد و مردم از آن لذت ببرند. فقط امیدوارم در این برهه حرف‌های مهدی تارتار جدی گرفته شود و مسوولان آن را پیگیری کنند.

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha