اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ يکشنبه ۶ ارديبهشت | ساعت: 10:43   تعداد بازدید : 730

اختصاصی / اصغر حاجیلو: همه باید مثل ناصرخان استقلال را دوست بداریم


 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی، در پی تساوی استقلال با تیم فوتبال پدیده استقلال  از کسب عنوان قهرمانی و سهمیه آسیایی نا امید شده،  بر آن شدیم با اصغر حاجیلو این پیشکسوت با تعصب استقلال تماس بگیریم و سوالاتی را با وی مطرح سازیم هم اینک ماحصل گفت و شنود ما با اصغر حاجیلو این پیشکسوت متعصب استقلالی از نظر گرامی شما عزیزان می گذرد. این شما و این هم گفت و شنود ما با اصغر حاجیلو:
 
اصغر حاجیلو درباره شرایط به وجود آمده در تیم استقلال گفت: در چند سال اخیر به علت تعویض های بی شمار در مدیریت باشگاه ها و کادر فنی  و همچنین مشکلات مالی و کمی هم بی توجهی مسئولان و کادر فنی تیم استقلال دچار چالش شده است. به نظر من با تغییر مدیریت و تعویض افشارزاده با فتح اله زاده این چالش بیشتر  شد چرا که آقای افشارزاده مدیر خوبی است در رده های مدیریت کلان همچون کمیته المپیک که قوانینی و بودجه ای تعریف  شده دارد، اما شرایط مدیریت در فوتبال متفاوت است، و شخصی را می خواهد همچون فتح اله زاده، تاج، مصطفوی، عابدینی که با بحران ها و حاشیه ها آشنا باشند. به عنوان مثال فتح اله زاده اگر باشگاه پول هم نداشت با چک خود و باشگاه بازیکنان خوب جذب می کرد و تیمی پر مهره می ساخت و به نوعی این بحران ها برای آنها خاطره است نه هیجان انگیز.
 
* مدافع پیشکسوت استقلال در مورد اینکه چه عواملی باعث به وجود آمدن شرایط فعلی در استقلال شده اند گفت: یکی از اشتباهات ما پیشکسوتان این است که در این شرایط یک نفر را مقصر خطاب می کنیم از زمان مربیگری ناصر حجازی که با یک باخت این مسأله باب شد تا مربیگری مظلومی و قلعه نوعی در صورتی که به دنبال مقصر گشتن از سوی افرادی همچون بنده که بیرون از باشگاه هستم هیچ کمکی به تیم نمی کند و این بی انصافی است که تمام تقصیرها را گردن کادر فنی بیاندازیم حالا هر که می خواهد باشد. 
 
وی در ادامه افزود: اگر بخواهیم مقصر را پیدا کنیم از کادر مدیریت بعد هیأت مدیره بعد از آن سرمربی و بازیکنان و بعد غیره، به نظر من گاهی این زنجیره از پایین به سمت بالا می رود به نظر من ما می توانیم عدم حضور تماشاگران را بهانه ای کنیم برای به دست آوردن این نتایج بی شک اگر در بازی مقابل پدیده یا ملوان 100000تماشاچی حضور داشت استقلال برنده بازی بود و این از بی انصافی ماست. از خودم شروع می کنم که بی انصافی کردم و به استادیوم نرفتم، اینکه از مربی ای خوشت نیاید و به حمایت تیم محبوبت نروی کار درستی نیست چون این استقلال است که برای ما مهم است. هوادار واقعی تیمش را در هر شرایطی حمایت می کند درست مانند ناصرخان که استقلال را با سرمربی هر شخصی دوست داشت و به قهرمانی آن فکر می کرد.و همه باید مثل ناصر خان استقلال را دوست بداریم .
اصغر حاجیلو در ادامه اضافه کرد: همین دیدار پورتو و بایرن مونیخ پورتو به علت حضور تماشاچیان پرشور بایرن 5 گل خورد و به گفته مربی خود پورتو بازیکنان در زمین به خواب ابدی رفته بودند و یا همین پرسپولیس بدون داشتن دو مهره  اساسی خود بنگر و نوری به علت حضور تماشاچیان و به پشتوانه آنها النصر را برد مشکل اینجاست که این هواداران نمی دانند چقدر تأثیر گذار هستند یادشان رفته که این ستاره ها را خودشان ستاره کردن و شاید در هر تیم دیگری بودند فقط یک بازیکن معمولی بودند و تبدیل به ستاره نمی شدند.
 
* فکر نمی کنید نبود ستاره در این تیم ها خود عاملی است که هواداران اشتیاقی به حضور در استادیوم ها ندارند؟
هیچ بازیکنی از ابتدا ستاره نبوده مگر فرهاد مجیدی از اول ستاره بود؟ قطعا نه همین هواداران به او روحیه دادند و او هم پاسخ محبت های آنها را داد پس بی شک اگر در حال حاضر هم به یاری تیم بشتابند ستاره هایی خواهیم داشت. هر چند که مشکلات مالی بر روی زندگی خارج از فوتبال بازیکنان تأثیر به سزایی می گذارد و بازیکن که مانند ما کارمند نیست که هر ماه حقوق ثابتی دریافت کند برای خرج زندگی به مشکل بر می خورد که ناخودآگاه بر روی فکر، روح و در نهایت کیفیت فوتبالش تأثیر بدی می گذارد. نکته دیگر از نظر من این است که زمان ما بازیکن به خاطر پول بازی نمی کرد و با عشق به زمین می رفت و توپ می زد اما نتیجه اش شدیم من و اکبر کارگر جم و... که هیچ کس یادی هم از ما نمی کند خب بازیکن امروزی پیش خودش می گوید عاقبت عشق و علاقه می شود این پس من باید به دنبال پول باشم، این می شود که که اوضاع فوتبال ما به اینجا  می رسد که پیشکسوت برای مخارج درمان از دیگران کمک بگیرد که هنوز کمک نکرده در رسانه ها پخش می کند و مدیران و مسئولین باید این را بدانند که این پو ل بیت المال است و در روز قیامت باید پاسخ گوی مردم باشند. متأسفانه فوتبال ما با این مشکل مواجه شده که کسانی که بیرون از گود هستند به افراد داخل گود ایرادها می گیرند و وقتی خودشان جایگزین آنها می شوند بیرون گودی ها را فراموش می کنند.
 
* مدافع اسبق آبی پوشان افزود: به نظر من تا ولی نعمت ها  که هواداران هستند جایگاه های روبرو را پر نکنند استقلال راه به جایی نمی برد. انشاءاله با کمک و حمایت همین هواداران 9 امتیاز می گیریم و سهمیه آسیایی کسب می کنیم.
 
* حاجیلو درباره دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت: در مورد این بازی نمی شود روی کاغذ نظر داد همانطور که در بازی قبل پرسپولیسی ها دعا می کردند یکی دو تا گل بیشتر نخورند اما بازی را بردند در این بازی هم هیچ چیز قابل پیش بینی نیست البته امیدوارم با برد استقلال دل ما هواداران تا حدودی شاد شود.
 
* حاجیلو درباره برگزاری جلسه افشارزاده و پیشکسوتان استقلال در دفتر سایت ناصر حجازی و حواشی به وجود آمده در پی آن خاطر نشان کرد: خوشبختانه مسئولیت این پایگاه اطلاع رسانی را شخصی به عهده دارد (عباس افشین راد) که تا قبل از این بارها با ایجاد صلح و دوستی میان فتح اله زاده و قلعه نوعی و یا کادر فنی آن زمان و مرحوم حجازی حسن نیت خود را نسبت به استقلال ثابت کرده است و این بار هم با این کار زیبا حسن روشن را به صبوری دعوت کرد و باشگاه را به سمت اهمیت دادن به پیشکسوتان هدایت کرد که حرکت قشنگی بود. به دست آوردن نایب قهرمانی در آسیا در زمان ناصر حجازی از برکات حضور همین دوستی ها بود ایشان و آقایان منزوی، نظری جویباری و بهرام امیری همیشه از دوستداران استقلال بوده اند و همه مربیان این تیم را حمایت کرده اند هر چند که آقای افشین راد ناصر حجازی را طور دیگری دوست داشت. اما من چون با قصه های گذشته ایشان آشنا هستم از این برخوردهای نامنصفانه متأثر می شوم و امیدوارم روزی برسد که در مورد مسائل زود نتیجه گیری نکنیم.
 
* سرپرست پیشین استقلال در پایان گفت: در آخر امیدوارم بازیکنان استقلال با حمایت هواداران 9 امتیاز را کسب کنند و هواداران این را بدانند که با حضور خود می توانند به این ستاره های خاموش روشنایی بدهند.
 
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد