اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۳۱ فروردين | ساعت: 12:32   تعداد بازدید : 1024

اختصاصی/آقای قلعه نویی؛ حالا دیگه نوبت توست


 
رضا میرزاییان
پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی در حرکتی پسندیده و ماندگار مبادرت به گردهمایی منتقدان کادر فنی استقلال کرد که قوت قلب عمیق هواداران سینه چاک آبی شد .
 
مراد و هدف مسوولان این پایگاه از برگزاری این جلسه ( نشست اتحاد ) این بود که جلوی اصطکاک ، تفرقه و تشتت گرفته شود و در روزهای سرنوشت ساز و حساس پیش رو بذر دوستی کاشته شود و در نهایت تیم فوتبال استقلال بتواند در فضایی بدون تنش و در اوضاع و احوالی کاملا آرام به مصاف حریفان خود برود.
 
پیشتر تصور می شد که شاید این نشست از مسیر خود خارج شود ولی زمانی که مشخص شد مراد ما این است که به جای پاشیدن بذر مجادله ، بنا داریم تخم محبت بکاریم ، از مدیر عامل استقلال گرفته تا حسن روشن و دیگر منتقدان دست یاعلی دادند و برای تحقق این آمال یکدیگر را در آغوش کشیدند.
 
 
خوشبختانه این گردهمایی با بازتاب گسترده ای از سوی رسانه های مختلف ورزشی همراه شد و با این شرایط باید منتظر اتفاقات جدید و خوبی باشیم و امید می رود که دیگر شاهد و ناظر فضای روحی " ترک خورده " نباشیم و هیچکس تا پایان لیگ چهاردهم آتش بیار معرکه نشود.
 
از امیر قلعه نویی انتظار می رود  حال که منتقدان " حسن نیت " خود را نشان داده اند ، او نیز بدون کوچکترین توجه به مسائل بیرونی و حاشیه ای ، در اندیشه بالندگی تیمش در ابعاد فنی و بخصوص بلوغ روحی و روانی باشد .
 
قلعه نویی در نخستین حرکت قابل ستایش خود ، روز یکشنبه و در جریان تمرینات استقلال جلوی شعارهایی که برخی از هواداران علیه امیر حاج رضایی و حسن روشن سر می دادند گرفت و از آنان خواست که علیه منتقدان بی احترامی نشود .
 
قلعه نویی با این اقدام شایسته و بجای خود نشان داد که در نظر دارد تیمش در فضایی عاری ازالتهاب و  حاشیه به پیش برود و درواقع استقلال در برابر چالش های موجود از نفس نیافتد.
 
بهرحال ، ما این  گام مثبت آقای قلعه نویی را بفال نیک می گیریم و امیدواریم که عنایت به این پارامترها همچنان پابرجا باشد ، ضمن اینکه از همه مهمتر قلعه نویی نسبت به آتش بیاران معرکه و جنب و جوش برخی از اطرافیانش بی توجه باشد.
 
بی شک باید بپذیریم که مشورت پذیری و نقدپذیری از اجزای لاینفک در فوتبال به شمار می رود و چه نیکو خواهد بود که قلعه نویی در زمان مناسب به راهکارهای منتقدان گوش فرا دهد و پاسخگوی انتقادهای آنان باشد .
 
اما در فضای فعلی عقل سلیم حکم می کند که کادر فنی استقلال به این " وحدت فکری " ادامه بدهند و قلعه نویی همچون تمرینات روز یکشنبه اجازه ندهد که فضای اردوی آبی ها پرتنش و پیچیده تر شود.
 
" من آنچه شرط بلاغ است با تومی گویم    تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال"