اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 721-26655      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۵ فروردين | ساعت: 10:05   تعداد بازدید : 388

کادر فنی استقلال خوزستان تغیر نمی کند!

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت:.......

 

 مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت: آسانسور استقلال خوزستان رو به پایین خراب است و آسانسور ما فقط به سمت بالا حرکت می‌کند.
 
پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی به نقل از نود، فاضل بختیاری در مورد تساوی یک بر یک استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس گفت: بازی سختی مقابل پرسپولیس داشتیم. نباختن در این مسابقه برایمان اهمیت زیادی داشت اما اگر ۳ امتیاز را کسب می‌کردیم شرایط خیلی بهتر می‌شد. در کل تساوی مقابل پرسپولیس متحول شده نتیجه بدی نبود. شما دیدید پرسپولیس که مقابل ۱۰۰ هزار نفر تیم قدرتمند النصر را در ورزشگاه آزادی شکست داد نتوانست مقابل ما آن نمایش را ارائه کند.
 
وی افزود: پرسپولیس مربی سطح بالایی را انتخاب کرده و این کار را برای بهبود روندشان انجام داده‌اند البته بازی دیروز با تساوی به پایان رسید در حالی که می‌توانستیم برنده شویم. هنوز ۵ مسابقه تا پایان فصل باقی مانده و اگر بتوانیم ۶ امتیاز بگیریم بقای ما قطعی می‌شود.
 
مدیر عامل استقلال خوزستان در رابطه با اینکه موتور این تیم برای گلزنی دیر روشن شد، اظهار داشت:‌این مربوط به مسائل فنی است و من نمی‌توانم راجع به آن اظهار نظر کنم. البته به نظر می‌رسید استراتژی ما در این مسابقه این است که ابتدا دروازه‌مان را بسته نگه داریم. می‌دانید که آمار گل زده ما بالا است ولی به دلیل گل‌هایی که دریافت می‌کنیم نتوانستیم در بعضی مواقع نتیجه بگیریم. به نظر می‌رسید تیم ما به دلیل آمار گل زده بالا به دنبال این است که ابتدا گل نخوریم و در ادامه بازی بتوانیم دروازه حریف را باز کنیم.
 
بختیاری در رابطه با اینکه حمایتی بسیار زیادی از کادر فنی انجام داده است، اظهار داشت: وقتی می‌گوییم به کادر فنی اعتقاد داریم این اعتماد زبانی نیست. بلکه اعتماد ما قلبی است. ما این طور نیستیم که به آهو بگوییم بدو و به تازی بگوییم بگیر. بعضی از دوستان روراست هستند و برخی دیگر نیستند ولی ما روراست هستیم. شما شاهد خواهید دید که باشگاه‌هایی که مربیانشان را عوض کردند‌، سقوط می‌کنند. همانطور که قبلا گفتم تیم‌های لیگ برتری فاصله بسیار کمتری نسبت به هم دارند و چیزی که آنها را از متمایز می‌کند موقعیت‌شناسی است. در دیدار نفت تهران و فولاد خوزستان دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند. اما در نهایت فولاد خوزستان به خاطر استفاده بهتر از موقعیت‌هایش برنده بازی شد. در بازی با پرسپولیس اگر ما قدر موقعیت‌هایمان را می‌دانستیم ۴ گل به این تیم می‌زدیم و دگر موقعیت‌های پرسپولیس هم گل می‌شد آنها ۳ گل به ما می‌زدند. در هر حال فوتبال همین است.
 
وی افزود: در فوتبال تا اشتباهی اتفاق نیفتد تیمی به گل نمی‌رسد. به شما اطمینان می‌دهم استقلال خوزستان در لیگ برتر می‌ماند و در سال آینده برنامه بهتری برای حضور قدرتمندتر خواهیم داشت. بازیکنان برای حضور در تیم‌های که تازه به لیگ برتر آمده‌اند ریسک نمی‌کنند وقتی یکی دو سال بگذرد خوش حسابی‌ها را ببیند به بازی در این تیم‌ها میل پیدا می‌کنند. با اضافه کردن ۴-۵ بازیکن خوب به این تیم شرایط ما بسیار بهتر خواهد شد ضمن اینکه باید تاکید کنم کادر فنی را تغییر نمی‌دهیم و همین کادر قوی در سال بعد هم حضور دارند. برای انسان عاقل یک اشاره کافی است و با این حرف تمام صحبت‌هایم را بیان کردم.
 
مدیرعامل استقلال خوزستان با اشاره به اینکه برنامه‌های این تیم همچنان ادامه دارد، عنوان کرد: ما به لیگ برتر نیامدیم که خیلی زود پایین برویم. آسانسور ما رو به پایین خراب است و فقط به سمت پایین می‌رود.
 
وی در مورد دیدار حساس استقلال خوزستان مقابل راه‌آهن عنوان کرد: بازی‌های سخت از نظر ما هیچ مشکلی ندارند اتفافا به دنبال حریفان سرسخت هستیم. البته می‌دانید تیم‌های پایین جدولی معمولا مقابل تیم‌های بالای جدول خیلی سرسخت هستند. به طور مثال در دیدار گسترش فولاد و ملوان بازی متعادلی را از سوی هر دو تیم دیدیم. سه امتیاز بازی با راه‌آهن را می‌خواهیم و تمام تلاش را در این راستا انجام می‌دهیم.
 
مدیرعامل استقلال خوزستان در پاسخ به این سؤال که آیا می‌توانند در لیگ برتر بمانند اظهار داشت: با توجه به اعتمادی که به کادر فنی و بازیکنان داریم و با مسابقات باقیمانده در ادامه لیگ امید زیادی به بقا داریم. از همین حالا کم‌کم برنامه‌هایمان را برای فصل آینده می‌ریزیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم.
 
بختیاری در رابطه با اینکه آیا می‌خواهند سال آینده جزو تیم‌های بالانشین لیگ باشم، گفت: سطح انتظارات را بیهوده بالا نمی‌بریم باید برنامه‌هایمان بر اساس سطح درآمدمان باشد. مدیرعاملی هستم که اگر ۶ میلیارد داشته باشم ۵میلیارد هزینه می‌کنم و اگر ۱۰ میلیارد داشته باشم ۹ میلیارد هزینه می‌کنم. بر عکس مدیرانی هستم که ۵ میلیارد دارند و ۱۵ میلیارد هزینه می‌کنند و طلب روی طلب می‌گذارند. ما تیمی می‌سازیم که بتواند با حریفانش رقابت پایاپایی داشته باشد. همچنین باید بگویم روی تیم‌های پایه برنامه داریم و اکنون در رده نوجوانان ، جوانان و امید صدرنشین گروه‌هایمان هستیم.
 
وی در پاسخ به این سؤال که با این حساب آنها برنامه بلندمدتی را در نظر گرفتند،‌تصریح کرد: انسان به آینده امید دارد می‌‌گویند یک میلیون سال از زندگی انسان می‌گذرد و بیش از ۱۰ میلیارد سال عمر کهکشان‌ها است. اینها همه نشان می‌دهد زندگی در جریان است. پشتوانه ما گروه ملی صنعتی فولاد ایران است و آنها هستند که ما را به سمت جلو هدایت می‌کنند و ما را به سمت جلو می‌کشند.
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha