اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 720-26643      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ فروردين | ساعت: 22:39   تعداد بازدید : 279

اسکوچیچ: بازگشت به کورس مهم است

دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد خوزستان معتقد است تیمش با شکست نفت موفق شد به کورس قهرمانی بازگردد و این اتفاق مهمی است.

اسکوچیچ در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" گفت: از نظر من برد مقابل نفت 6 امتیاز داشت. من با دست خالی هفته ها در لیگ و جام حذفی فولاد را به زمین فرستادم و فکر می کنم که این کار بزرگی است.

برایم مهم نیست که نفت بعد از 26 هفته بازنده شده!
بازی با نفت برای ما خیلی مهم بود برای همین هم من از بازیکنانم خواستم که بیشتر از گذشته تلاش کنند و تیم را طوری سازماندهی کرده بودم که راه عبور بازیکنان نفت را بستیم. همه از من می پرسند که فولاد موفق شده نوار پیروزی های 26 هفته ای نفت در لیگ را پاره کنیم، اما من عقیده دارم که مهم این است که ما توانستیم نفت را در خانه اش شکست دهیم و اجازه گرفتن امتیاز به یک تیم خوب و هجومی ندادیم. حقیقتش را بخواهید من دنبال اینکه از لحاظ آماری ما توانستیم بعد از 26 هفته نفت را شکست دهیم نیستم، برای من پیروزی در این دیدار بازگشت فولاد به کورس مهم است.

تغییر سیستم بخاطر کمبود بازیکن
همه از من سوال می کنند که چرا من و بازیکنان بعد از بازی نفت در زمین شادی می کردیم. شرح دادن این مساله خیلی سخت است. بعد از بازی آسیایی هم که داشتیم بخاطر فشار مسابقات حتی تمرین هم نکرده بودیم. اما خب از لحاظ تاکتیکی بازیکنان برای این بازی آماده بودند. فولاد موقعیت خاصی دارد بخاطر مشکل سربازها ما بازیکن کم داریم. برای همین هم اگر دقت کرده باشید در این بازی حتی مجبور شدیم سیستم تیم را تغییر دهیم حتی من بازیکن کافی برای تعویض روی نیمکت نداشتم.

به نتایج دیگر رقبا کاری ندارم
مهم این است که ما نفت را شکست دادیم. اما ما باید بازی به بازی جلو برویم. برای همین هم در حال حاضر فقط به بازی هفته آینده با نفت مسجد سلیمان فکر می کنیم. من اصلا کاری به نتایج دیگر تیمها مثل سپاهان و فولاد ندارم و برای من فقط نتایج فولاد اهمیت دارد. برد مقابل نفت سه امتیاز برای ما داشت و دوباره فولاد را به کورس برگرداند، برای ما همین مساله مهم است. بهتر است که روی تیم خودمان تمرکز کنیم تا بتوانیم نتیجه بگیریم.

عملکرد ضعیف مقابل تیمهای پایین جدول
من حرف شما را که می گویید فولاد مقابل تیمهای بزرگ بهتر بازی می کند و جلوی تیمهای پایین جدولی امتیاز از دست می دهد را قبول دارم. من فکر می کنم که این مشکل جنبه روانی دارد. برای همین هم در این هفته با بازیکنانم روی این مساله خیلی کار کردم. برای دیدار با مسجد سلیمان هم باید بیشتر روی این مساله کار کنیم .

حمایت هواداران
من از هواداران فولاد می خواهم که در بازیهای باقیمانده مخصوصا دیدار با مسجد سلیمان ما را تنها نگذارند و به استادیوم بیایند و ما را تشویق کنند. با وجود این همه مشکلی که مسال از بابت سربازها داشتیم برد مقابل نفت از لحاظ احساسی خیلی روی ما تاثیر گذاشت و تیم ما را امیدوار تر کرد.

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha