اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 743-26084      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۹ فروردين | ساعت: 12:28   تعداد بازدید : 402

صاحب پناه: با تمام قدرت از کادر فنی حمایت می کنیم

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: همیشه ملاک قهرمانی یک تیم نیست بلکه ...

 

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: همیشه ملاک قهرمانی یک تیم نیست بلکه وقتی تیمی بازی خوبی انجام می‌دهد نشان دهنده این است که تلاش صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی، کامران صاحب‌پناه در گفت‌وگو با فارس در خصوص نتایج تیم فوتبال استقلال و شرایط این تیم اظهار داشت: به هر حال در فوتبال برد و باخت وجود دارد و نمی‌توان با یک شکست یا مساوی علیه تیم صحبت کرد. اگر مشکلی به وجود می‌آید نباید با دامن زدن به آن مشکل را دوباره  تشدید کرد که اگر این اتفاق رخ بدهد دچار بحران خواهیم شد. زیبایی فوتبال به این است که نمی‌توان نتایج آن را پیش‌بینی کرد. احتمال دارد تیم قعر جدولی تیم صدرنشین را شکست دهد البته این موضوع بیشتر در ایران اتفاق می‌افتد.

وی ادامه داد: شما وقتی پسرتان در مدرسه نمره خوبی کسب نمی‌کند او را از درس خواندن که محروم نمی‌کنید تلاش می‌کنید او جبران می‌کند. در فوتبال مخصوصاً در ایران شانس هم وجود دارد. به هر حال در فوتبال ما عواملی از جمله آب و هوا زمین و مسائل دیگر دخیل است. اتفاقی نیفتاده است. 6 بازی دیگر باقیمانده است و احتمال دارد سایر تیم‌ها هم موفق نباشند.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا بازی با ذوب‌آهن آخرین دیدار امیر قلعه‌نویی روی نیمکت آبی‌پوشان در صورت عدم نتیجه‌گیری است، گفت:‌ما هم اکنون تیم سوم جدول هستیم و در صورتی که رقبا امتیاز از دست بدهند و ما هم بتوانیم امتیاز کسب کنیم در یکی دو بازی آینده می‌توانیم به صدر جدول برسیم، هنوز شانس قهرمانی ما  کمرنگ نشده است. در کجای دنیا منطق این است که تیم سوم جدول و تیمی که در کورس قهرمانی است با یک برد و باخت کادر فنی‌اش جابه‌جا شود؟

وی افزود: نتایج تیم بد نبوده است همیشه ملاک قهرمانی نیست، چطور وقتی که تیم 5-6 بازی پشت سر هم به پیروزی می‌رسید کسی چیزی نمی‌گفت، مطرح کردن این موارد حاشیه‌سازی است. با قدرت کادر فنی به کار خود ادامه می‌دهد و تا پایان فصل این حمایت صورت خواهد گرفت.

صاحب‌پناه در مورد اینکه آیا برای فصل آینده هم از امیر قلعه‌نویی حمایت صورت خواهد گرفت، تأکید کرد: هنوز در مورد فصل آینده وضعیت هیأت مدیره باشگاه هم معلوم نیست. باید ببینیم چه تصمیمی گرفته می‌شود. نمی‌توان در مورد کادر فنی تصمیم گرفت، حرف زدن در مورد آن هم منطقی نیست زیرا مسائلی در خصوص خصوصی‌سازی مطرح می‌شود و باید ببینیم سرنوشت باشگاه چه خواهد شد.

وی در مورد اینکه خصوصی‌سازی استقلال به کجا کشیده شده تأکید کرد: اراده مسئولین بر این است که این خصوصی‌سازی انجام شود. باید شرایط فراهم شود و خصوصی‌سازی به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس کمک خواهد کرد. حالا هرکسی یک راهکاری دارد من به عنوان تصمیم‌گیرنده این بحث نیستم. شاید نظر من یک چیز دیگر باشد اما باید ببینیم مسئولین چه تصمیمی می‌گیرند. خوب یا بد بودن نظرمان به خودمان مربوط می‌شود.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد جلسه هیأت مدیره آبی‌پوشان تصریح کرد: روز گذشته این جلسه برگزار شد و ابهامات در صورت‌های مالی که سال گذشته هنوز حل و فصل نشده بود، مورد بررسی قرار گرفت. همچنین در خصوص اتفاقات سال گذشته استقلال صحبت‌هایی انجام شد و به خاطر اینکه اولین جلسه در سال جدید بود اعضاء دیدار تازه کردند.

وی در مورد اینکه آیا سبک‌دست به عنوان عضو هیأت مدیره اضافه شده است، گفت: او همان ابتدا هم می‌توانست به هیأت مدیره استقلال اضافه شود، به نظرم حضورش می‌تواند به باشگاه کمک کند و حالا باید ببینیم او می‌پذیرد یاخیر؟

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه کرار قرار است روز شنبه در جلسه کمیته اخلاق حاضر شود، گفت:‌ واقعاً‌ وضعیت کنونی کرار را نمی‌دانم. این بازیکن با ما قرارداد بسته حالا با فرهنگ و شخصیت متفاوت در ایران زندگی می‌کند که تطابق با فرهنگ ما ندارد. حالا او صحبتی می‌کند که در فرهنگ ما و زبان مادری ما پسندیده نیست،‌آیا پولی که باشگاه استقلال به او می‌دهد حق ملت و مردم ما نیست؟! اگر چنین چیزی هست باید حداکثر استفاده را از او ببریم نه اینکه خودمان کاری کنیم او را به حاشیه ببریم.

وی ادامه داد: خود کرار تلاش می‌کند از 30 بازی 10 بازی انجام ندهد! حالا نمی‌گویم خودش به دنبال این مسائل است ولی نباید ما هم کمک کنیم که چنین اتفاقی رخ بده.د به نظرم مقداری باید راهنمایی و تذکر انجام داد نه اینکه برخورد قهری صورت بگیرد. زمانی که ما او را محروم می‌کنیم او هم مدعی می‌‌شود که خودش قصد بازی کردن داشته اما از طرف شما محروم شده‌ام.

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ دست از حمایت استقلال بر نمی داریم
۱۳۹۵ دوشنبه ۱۸ مرداد | انتقاد از بازیکنان درعین حمایت از منصوریان / پورحیدری: بازیکنان دقت و انگیزه ندارند
۱۳۹۵ دوشنبه ۱۸ مرداد | اختصاصی / افتخاری میهمان ویژه تمرین استقلال
۱۳۹۵ دوشنبه ۱۸ مرداد | فریادشیران: دایی فرصت کمی داشت / هیچکس از نفت حمایت نمی کند
۱۳۹۵ دوشنبه ۱۸ مرداد | اختصاصی/ رضایت کادر فنی استقلال از کریمی
۱۳۹۵ دوشنبه ۱۸ مرداد | اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید
۱۳۹۵ دوشنبه ۱۸ مرداد | اختصاصی/ هواداران مثل کوه پشتت ایستاده اند داش علی غم به دلت راه نده
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha