اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۹ اسفند | ساعت: 16:05   تعداد بازدید : 1262

گفتگوی اختصاصی با منصور رشیدی: استقلال تاکتیک درست و حسابی ندارد / اگر فروزان نبود الان اینجای جدول نبودیم / تعجب می کنم چرا کرار را جذب کرده اند


 
بیت اله خندان 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی؛ همکار ما با منصور رشیدی رفیق و رقیب ناصرخان حجازی به گفتگو نشسته است. ماحصل این گفت و شنود بسیار خواندنی و شیرین می باشد، به شما هواداران استقلال، دوستداران ناصرخان حجازی و اهالی فوتبال توصیه می کنیم که حتما این گفتگوی خبرنگار ما با منصور رشیدی را بخوانند.
 
* منصور رشیدی آن دروازه بان پر آوازه فوتبال ایران این روزها چه کار می کند؟
این روزها به دنبال وضعیت تحصیلات بچه ها به ویژه دخترم می باشم که مدرک دندان پزشکی اش را گرفته و باید به دنبال قسمنامه اش باشم و بعد آن باید به مدت دو سال به منطقه محروم و شهرستان بروند که باید مواظبش باشم.
 
* منصور رشیدی با آن همه سابقه و تعصب چرا عضو کمیته پیشکسوتان استقلال نیستند؟
هر چند بنده استقلالی هستم و پیشکسوت استقلال می باشم و در جمع پیشکسوتان استقلال به قدری اختلاف سلیقه است که ترجیح دادم عضو هیچ گروهی نباشم.
 
* چرا مربیگری نمی کنید و یا اصلا پیشنهادی از باشگاهی نداشتید؟
من به مدت سه سال با تیم ملی امید کار می کردم قراردادم تمام شد از چند باشگاه شهرستانی پیشنهاد داشتم که چون قلبم را سه بار آنژیو کرده ام نمی توانستم با آب و هوای آن شهرستانها کرا کنم در نتیجه به محمودآباد رفتم تا با آب و هوای محمود آباد زندگی کنم تا بعد خدا چه بخواهد.
 
* وضعیت استقلال را چگونه می بینید؟
وضعیت استقلال به نظر من خوب یارگیری نکرده اند استقلال مثل سابق نیست بازی دلچسبی را ارائه نمی دهند تیم تاکتیک درست و حسابی ندارد. حمله کننده ندارد ما از استقلال بازی زیبا و قدرتمندانه امسال ندیده ایم و یا خیلی کم دیده ایم اگر مثل سابق تیم جوان بود خط دفاع لرزانی نداشت باز خوب بود هر چند استقلال یک فروزان آماده دارد و اگر فروزان را نداشتند تیم الان اینجای جدول نبود.
 
* آینده استقلال را چگونه می بینید؟
آینده استقلال بستگی به مدیرانش دارد. شنیده ام که آقای فتح اله زاده بر می گردند هر چند آقای افشارزاده مدیری لایق هستند و سابقه مدیریت پنجاه ساله دارند و لیاقت خود را در مدیریت ثابت کرده اند ولی چون آدم سالمی هستند به چم و خم فوتبال وارد نیستند. ما در زمان آقای فتح اله زاده از این مشکلات نداشتیم و امیدوارم مشکلات استقلال هر چه زودتر حل شود تا ما استقلالی ها و هواداران بتوانیم راحت نفس بکشیم و این را هم بگویم هر وقت فتح اله زاده به استقلال آمدند ما راحت تر نفس کشیدیم.
 
* به نظرتان این استقلال قهرمان می شود؟
قهرمانی استقلال خیلی سخت است. استقلال به روزی افتاده که تیم های انتهای جدول برایش شاخ می شوند. همین بازی نفت – مسجد سلیمان را دیدید. اگر توپهایشان گل می شد استقلال شکست سنگینی می خورد یا همن پرسپولیس در طول تاریخ سابقه ندارد که در یک تورنمنت ده شکست در پرونده داشته باشد به هر حال من شانس قهرمانی را نفت و تراکتورسازی را بیشتر از استقلال می دانم و سپاهان هم نیم نگاهی به قهرمانی دارد ولی به هر حال امیدوارم استقلال با قهرمانی در لیگ دل ما و همه استقلالی ها را شاد کند. هر چند باز هم می گویم قهرمانی استقلال با این وضعیت خیلی سخت است.
 
* بازی استقلال – نفت را چطور می بینید؟
این بازی تا حدودی تقریبا تعیین کننده است این بازی شش امتیازی است. هر تیمی برنده از میدان خارج شود مطمئنا 50 درصد به قهرمانی امیدوار می شود. در شرایط فعلی نفت فکر فرار دارد تا خودش  را از تعقیب کنندگان جدا کند من امیدوارم برنده این بازی استقلال باشد.
 
* چه پیشنهادی به کادر فنی و بازیکنان استقلال دارید؟
امیر قلعه نوعی یک مربی کارکشته است از همه بهتر می داند که نقاط ضعف و قوت استقلال در کدامین جناح است، قلعه نوعی باید با همین تیم از نظر روحی و روانی روی بچه ها کار کند قلعه نوعی از جاسم کرار شناخت کامل داشت تعجب می کنم وقتی از خصوصیات اخلاقی این بازیکن شناخت دارد چرا او را جذب استقلال کرده است. قلعه نوعی باید به دنبال جوانان پر مایه کشور خودمان باشند.
 
* شما با ناصرخان هم بازی بودید و سال ها با هم زندگی کرده اید یک خاطره از ناصرخان تعریف کنید؟
بله سال 53 بود بازی های آسیایی در تهران بود من با مرحوم ناصر خان هم اتاق بودیم مربی تیم ملی اوفارل بود ناصرخان ازدواج کرده بود و خانمش باردار بودند هنوز چند ماهه بودند که ناصرخان می گفت من پسردار می شوم و نامش را هم آتیلا گذاشته بود ما سر به سرش می گذاشتیم می گفتیم از کجا می دانی پسر دار می شوی اصرار می کرد که آتیلا به زودی به دنیا می آید گفتم که با ناصر هم اتاق بودیم صبح ساعت پنج تلفن اتاقمان زنگ خورد گفتم ساعت پنج صبح کی ممکن است باشد گوشی را برداشتم صدای یک خانم بود بعد گفت من همسر ناصرخان هستم ناصر را بیدار کنید بگویید آتیلا آمد من هم با هزار زحمت ناصر را بیدار کردم و قضیه را گفتم ناصر وقتی می خواست برود بیمارستان گفت جواب اوفارل را چه بدهم. گفتم من با انگلیسی شکسته به اوفارل توضیح می دهم تو برو به خانمت و آتیلا برس این خاطره همیشه همسر ناصرخان برایم تعریف می کنند.
 
* به هواداران استقلال در چنین روزهای حساس چه توصیه ای دارید؟
هواداران استقلال باید صبور باشند بالاخره تیم همیشه سرحال نیست روز و سال خوب و بد دارد باید فرهنگ سازی شود از تماشاگران تیم های خارجی باید الگو بگیرند که نیم متر با زمین فاصله دارند ولی هیچ وقت به داخل زمین نمی آیند و توهین نمی کنند هر چند فرهنگ ما را هیچ کشوری ندارد.
 
* حرف ناگفته ای دارید بفرمایید.
اول برای شما آرزوی موفقیت می کنم و عذرخواهی می کنم که در تهران نبودم برای عرض تسلیت خدمت برسم دوم این که حیف شد ما میزبان بازی های آسیایی نشدیم البته حقیقت هم همین است کشورهای عربی امکانات دارند باید میزبانی بازی ها را به آنها بدهند من امیدوارم روزی برسد که ما هم شرایط بهتری نسبت به امارات داشته باشیم همان گونه که فوتبال ما بهتر از آنها است انشاءا... امکانات ما هم بهتر از آنها خواهد شد و تشکر ویژه از آقای افشین راد دارم که در همه حال یاد و خاطره زنده یاد ناصرخان حجازی را با زحمات شبانه روزی زنده نگه می دارند و سلام فراوان خدمت ایشان و هواداران برسانید.
 
* ما هم از منصورخان رشیدی سپاسگزار هستیم که وقت گرامیش را در اختیار پایگاه اطلاع رسانی ناصر خان حجازی گذاشتند. یا حق.
 
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد