اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 721-19      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۶ مهر | ساعت: 15:27   تعداد بازدید : 751

طلوع دوباره عشق و وفاداری

وب سایت ناصر حجازی برای تمام عاشقان اسطوره فوتبال ایران بسیار ارزشمند است . چراکه جزو معدود پایگاه هایی است که تمام هواداران را زیر یک سقف جمع میکند .

 

سحر عباسی
وب سایت ناصر حجازی برای تمام عاشقان اسطوره فوتبال ایران بسیار ارزشمند است . چراکه جزو معدود پایگاه هایی است که تمام هواداران را زیر یک سقف جمع میکند .
این وب سایت در زمان حیات اسطوره فعالیت خود را آغاز کرد  و بعد از دوسال با برگزاری مراسمی در شان اسطوره فوتبال ایران و با حضور اهالی سیاست و هنر و ورزش مجددا احیا شد.و با تلاشهای شبانه روزی توانست جایگاه خوبی را در میان مردم پیدا کند .و به عنوان یک هوادار اسطوره از زحمات ارزشمند مدیریت سابق وب سایت یعنی  امیر رفیعی تشکر  وقدردانی میکنم و برای ایشان در تمام مراحل زندگی آرزوی سربلندی دارم .  
پس از خداحافظی امیر رفیعی مدیریت وب سایت از سوی خانواده حجازی به عباس افشین راد سپرده شد .
همیشه در ذهن همه ما نام هایی هست که خاطره میآفریند و خاطره ها را زنده میکند .و نام عباس افشین راد برای من یکی از همان نام هاست .نامی که مرا به عمق خاطرات نوجوانیم میبرد .خاطرات روزهایی که در راه بازگشت از مدرسه مدت ها جلوی کیوسک روزنامه فروشی می ایستادم و محو تماشای روزنامه ها میشدم .و از میان آن همه تنها چند روزنامه وجود داشت که انگار حرف دل مرا تکرار میکرد.روزنامه . هفته نامه . ماهنامه و... نامش هرچه که بود فرقی نداشت اما همه انها نقطه مشترک مهمی  داشتند و آن حمایت همه جانبه از تیم محبوبم استقلال و  اسطوره ای بی نظیر به نام  ناصر حجازی بود  .
پرچم .پیام آور. هد هد . آوای ساوه . غریو . سینما ورزش وعباس افشین راد که نام آشنای تمام این جراید و خوانندگانشان بود .
آن چه که حمایت افشین راد را ارزشمندتر میساخت این بود که او در فضایی قلم میزد که اکثریت مدیران فوتبالی و مطبوعاتی بر علیه حجازی بودند و محبوبیت او را تاب نمیآوردند و بر ضد او سخن میگفتند .
همان اکثریتی که در مراسم در گذشت اسطوره اما سعی داشتند در جلوی صف بایستند تا به دیگران بفهمانند که ما بیشتر با حجازی دوست بوده ایم!!
ودر این هیاهو افشین راد و دوستان واقعی حجازی کنار ایستادند اما با سکوت آنها نیز تاریخ عوض نشد و نمیشود و تا ابد سند وفاداری آنها در آرشیو روزنامه ها موجود است. حتی اگر به مذاق برخی خوش نیاید..
و امروز بازگشت افشین راد با سایت ناصر حجازی برایم تداعی کننده همان روزهای خوش نوجوانی است .روزهایی که برای آمدن اسطوره فوتبال ایران به خانه اش لحظه شماری میکردیم روزهایی که چشمانمان برق میزد از دیدن ناصرخان با همان  ژست همیشگی و کت وشلوار معروف در کنار نیمکت تیم محبوبمان .
همان کت و شلواری که بعد از اسطوره به تن تمام مربیان بعد از او زار میزند .به راستی تو کیستی ناصر خان که کاروان این فوتبال بعد از سه سال و اندی هنوز از احتیاج به قافله سالاری تو خالی نیست.
ودر آخر طلوع دوباره عشق و وفاداری در وب سایت حجازی را به هواداران اسطوره و عباس افشین راد تبریک میگویم و امیدوارم او بهتر و پرصلابت تر از گذشته در راه اعتلای نام و یاد و خاطرات حجازی گام بردارد .

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha