اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 719-16086      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۳ شنبه ۱۸ بهمن | ساعت: 16:17   تعداد بازدید : 1165

بهارمست بازیگر سریال «آخرین بازی»: پدرم فوتبالیست بود

بازیگر سریال «آخرین بازی» گفت: پدرم در تیم سپاهان فوتبال بازی می‌کرد اما به دلیل آسیب‌دیدگی دیگر نتوانست فوتبال را دنبال کند. به همین دلیل از کودکی با فضای خانواده‌هایی که زندگی‌شان با فوتبال عجین شده آشنایی داشتم.

 

بازیگر سریال «آخرین بازی» گفت: پدرم در تیم سپاهان فوتبال بازی می‌کرد اما به دلیل آسیب‌دیدگی دیگر نتوانست فوتبال را دنبال کند. به همین دلیل از کودکی با فضای خانواده‌هایی که زندگی‌شان با فوتبال عجین شده آشنایی داشتم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی، فاطیما بهارمست در گفت‌وگو با فارس گفت: همیشه از کودکی کارهای حسین سهیلی زاده را دوست داشتم و یکی از آرزوهایم همکاری با ایشان بود. کارگردانی است که به خوبی مخاطب را می‌شناسد و همیشه هم کارهایشان پرمخاطب بوده است.

وی ادامه داد: زمانیکه برای این پروژه با من تماس گرفته شد متوجه شدم محمد افسری مدیر تصویربرداری این اثر که من در کودکی با او همکاری داشتم مرا به این پروژه معرفی کردند و برای سه نقش دختری که در این سریال حضور دارند از چیزی حدود 500 نفر تست بازیگری گرفته بودند تا اینکه ما سه نفر انتخاب شدیم.

بازیگر سریال «راه شب» در ادامه گفت:روز اول تصویربرداری تازه متوجه شدم که قرار است با مانی نوری و مهران ضیغمی هم بازی شوم و همین موضوع برایم بسیار لذت بخش بود چراکه هر دوی این افراد در کودکی بسیار پرکار بودند و مدتی کمتر کار کردند و اینکه در یک رنج سنی با هم قرار داشتیم.

او افزود: هیچ گاه از آقای سهیلی‌زاده در مورد ترکیبی از بازیگران کودک تلویزیون در کنار هم آن هم در سریال «آخرین بازی» سوالی نپرسیدم و از آنجایی که پشت هر کارشان دلیل درستی هست حتما برای این کار هم دلیلی داشتند. در کل این ترکیب بسیار دلنشین شد آنهم از این لحاظ که همه آدم‌ها با هر کدام از ما به نوعی خاطره دارند.

وی ادامه داد: مردم با مانی نوری آنهم به واسطه حضورش در مجموعه تلویزیونی «قصه های تا به تا» و «خانه ما»، مهران ضیغمی به خاطر «تولدی دیگر» و من هم بیشتر به خاطر اجراهای کودکیم خاطره دارند و خیلی این ترکیب را دوست دارند و به هر کدام از ما می‌گویند که چقدر بزرگ شدید.

 

او با اشاره به خاطره‌های کودکی خود نیز بیان داشت: مرور کردن خاطرات کودکی‌ برای هر سه ما هم اینکه بسیار جالب است و هم اینکه به ما کمک دوچندانی می کند. به این دلیل که از کودکی در این فضاها بزرگ شدیم و کاملا با آن آشنایی داریم و این را به خوبی می‌دانیم که چطور با محیط ارتباط برقرار کنیم.

بازیگر سریال «پاتوق» افزود: نکته‌ای که هم برای من و هم  دوستانم بیش از پیش اهمیت داشت این بود که با حضورمان آنهم بعد از این همه سال چطور می‌خواهیم جلوی دوربین حاضر شویم. ما در کودکی با حضورمان در رسانه، خاطره سازی قوی برای مردم کردیم و اگر در این سریال بد بازی می‌کردیم تمام ذهنیت مردم به هم می‌خورد و طبق همین هم فرصتی که از طرف حسین سهیلی زاده در اختیار مان قرار گرفته بود را غنیمت شمرده و نمی‌خواستیم آن را از دست دهیم و تمام تلاشمان را به کار بستیم که مخاطبین نگویند چرا اینها دوباره برگشتند؟ و دوست داشتیم که بگویند چه خوب شد که برگشتند.

این بازیگر در ادامه با اشاره به دلایل موفقیت و عدم موفقیت برخی از بازیگرهای کودک در سینما و تلویزیون گفت: معتقدم 80 درصد از افرادی که در کودکی‌شان بازیگری کردند، به این خاطر در بزرگسالی دیگر به سمت بازیگری نمی‌آیند که در این سالها قدرت بازی خود را از دست داده‌اند و شاید به این خاطر که پیشنهادی نداشتند خیلی از فضای بازیگری دور ماندند و اینکه در آن مدت به کلاس های آکادمیک بازیگری هم نرفته‌اند.

 

وی ادامه داد: بازیگرهای کودک در کودکی‌شان نقشی را بازی نمی‌کنند و در حقیقت نقش خودشان را ایفا می‌کنند. در اصل به کودکان بیشتر به خاطر شیرین زبانی هایشان نقشی را می‌دهند و زمانیکه بزرگ تر می‌شوی، دیگر نوع بازی کردنت تازه به چشم می‌آید.

بهارمست گفت: از کودکی همه فامیل در جمع‌ها از من می‌خواستند تا برایشان صحبت کنم و از آنجایی که هیچ کودکی در خانواده ما نبود، هم بازی های من خاله و عمه های خود و پدرم بود و در اصل با بزرگتر از خودم همنشین بودم و به همین خاطر هم از همان زمان یاد گرفته بودم بزرگ باشم و مثل بزرگترها صحبت کنم.

بهارمست در مورد خود و تحصیلاتش در این زمینه افزود: من در هنرستان و دانشگاه بازیگری خواندم، مهران ضیغمی و مانی نوری نیز در رشته‌های بازیگری و کارگردانی تحصیل کرده‌اند و از این فضا دور نشدند، اما یک سری افراد هستند که تحصیلات لازمه را دارند، اما رابطه و شانس ندارند و افرادی هم هستند که فکر می‌کنند به این دلیل که در کودکی در چند سریال و فیلم بازی کرده اند، پس می‌توانند بدون تحصیلات آکادمیک ادامه دهند! در صورتیکه اینطور نیست و هرچه فرد بزرگتر شود باید نقش های عجیب‌تری را بازی کند و با فنون این حیطه آشنا شود و بازیگری بلد باشد و اگر بخواهد در همان سطح بماند دیگر پیشرفت نخواهد کرد.من هم در حد خودم تلاشم را کردم و در این حیطه تحصیل کردم و سعی کردم تا بتوانم خود را به سطح ایده آل نزدیک کنم. دوستی ما در رابطه مان حین کار هم تاثیر خوبی گذاشته بود.

او درباره قصه این سریال گفت: زمانیکه خیلی کوچک بودم، پدرم در تیم سپاهان فوتبال بازی می‌کرد و به این دلیل که ازناحیه پا آسیب جدی دید دیگر نتوانست این حیطه را دنبال کند. از کودکی با فضای خانواده‌هایی که زندگی شان با فوتبال عجین شده آشنایی کامل داشتم. همیشه می‌شنیدم که می گفتند دست های پشت پرده در فوتبال ما زیاد است، اما هیچ گاه به وضوع این را ندیده و لمس نکرده بودم، به همین خاطر برخی ازسکانس‌هایی که به این موضوع مرتبط است را دوست دارم و برایم جالب است.

 
وی ادامه داد:‌لیلا تقریبا شبیه خودم است فقط اینکه کمی از من مهربان تر است و شیطنت هایش از جنس شیطنت های خودم است. خیلی دوستش دارم و برایم خیلی جالب است که رابطه اش با برادرش قباد خیلی به چشم مخاطب آمده و مردم دوست داشتند.

 بهارمست از علاقه اش به ورزش افزود:خودم بیشتر تماشای والیبال را به فوتبال ترجیح می‌دهم،اما همیشه از پدرم و سایرین می شنیدم که دست های پشت پرده ای در فوتبال ما قرار دارد از نزدیک ندیده بودم و الان با دیددن سکانس‌هایی از این سریال وقعا برایم جذابیت دارد.

او درباره حیطه اجرا گفت: در کل اجرا را دوست ندارم و بازیگری برایم هیجان بیشتری دارد و از کودکی دوست داشتم تا اجرا نکنم و از آنجایی که به شدت پیشنهادهای خوبی داشتم نتوانستم که از اجرا دور باشم.

وی به خاطره ای که در برنامه عمو پورنگ داشت اشاره کرد و گفت:‌ یادم است 5 سالم بود ه برای مسابقه تلفنی با برنامه عمو پورنگ تماس گرفتم و بعد از آن برناممه از من خواستند تا در برنامه حضور داشته باشم.در ادامه به این دلیل که دوست نداشتم اجرای برنامه های خانوادگی را بپذیرم و دوستش نداشتم ترجیح دادم از اجرا خداحافظی کنم. این دست برنامه ها در حقیقت شکل من نیست و از آنجایی که در اجرای این برنامه ها باید خود را سانسور کنی و خیلی خوب و زیبا صحبت کنید و 95 درصد از مجریان ما در اجرا خود واقعی‌شان نیستند و در اصل زیبا رفتار می‌کنند و حرف می زنند. من نمی‌توانم خودم را در اجرا کنترل کرده و مثل آنها رفتار کنم، معتقدم مجری ویترین رسانه است و باید طوری رفتار کند که در شان رسانه باشد.

مجری برنامه «دیده شو» ادامه داد:‌خداحافظی‌ام از اجرا دلیل دیگری هم داشت و آن هم این بود که حسین سهیلی زاده از من خواستند تا بین بازیگری و اجرا یکی را انتخاب کنم و من بازیگری را انتخاب کردم.

 

این بازیگر ادامه داد: اجرا به بازیگری‌ام کمک بسیاری کرده است آنهم از این جهت که به واقعی شدن نقش هایی که ایفا می‌کنم کمک کرده است و اگر الان خیلی ها می گویند که تو در بازی هایت خیلی خوب هستی در اصل بیشتر به خاطر اجراهایی است که تا به حال داشتم.باید بگویم اجرا هیچ ربطی به بازیگری ندارد،اما می‌تواند به واقعی بودن بازی یک بازیگر کمک کند.

مجری برنامه «فرش سپید» درباره کودکی‌اش گفت: بیشتر پدر و مادرم دوست داشتند که من از کودکی کار کنم و خودم زیاد علاقه‌ای نداشتم، اما با کمک های آنها الان به اینجا رسیدم و اگر کمک‌های‌شان نبود من هم در این موقعیت نبودم.

او به یک خاطره از آن زمان اشاره کرد و افزود:‌همه تهیه کننده‌ها می‌دانستند که من در هر برنامه ای به عنوان مهمان حاضر می‌شوم، چند روز بعد مجری آن برنامه می‌شوم!
 

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha