اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 719-12440      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۴ دي | ساعت: 10:33   تعداد بازدید : 635

منیژه حکمت: شهر موش‌ها در معرض تخریب

منیژه حکمت از هزینه 3 میلیاردی برای ساخت دکورهای فیلم «شهر موشها 2» می‌گوید که این روزها در معرض تخریب است.

 

منیژه حکمت از هزینه 3 میلیاردی برای ساخت دکورهای فیلم «شهر موشها 2» می‌گوید که این روزها در معرض تخریب است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی، منیژه حکمت یکی از دو تهیه‌کننده فیلم «شهر موشها 2» که پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران لقب گرفته است در گفتگو با مهر درباره اینکه قرارست دکورهای این فیلم تخریب شود، گفت: در صورت ادامه تهدیدها قسمت سوم «شهر موشها» را نمی سازم.

وی افزود: نمی توانم منکر شوم که تعاونی ناجا با لطف سردار احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی و سعید منتظرالمهدی معاون اجتماعی ناجا، 4 سوله ای را در اختیار ما قرار دادند تا بتوانیم دکور «شهر موشها» را در آن بسازیم ولی این سوله متروک بود و ما سوله را با تجهیز برق و دیگر امکانات قابل استفاده کردیم. البته بعد از مدتی 3 سوله را از ما گرفتند و آن را در اختیار سریال های تلویزیونی گذاشتند.


حکمت با اشاره به اینکه از زمانی که فیلمبرداری «شهر موشها 2» به پایان رسید نامه هایی از سوی تعاونی ناجا دریافت کرده است، بیان کرد: در این نامه‌ها اشاره شد که برای ما ارسال شد که می‌خواهند این سوله را با تمام دکورهایش خراب کنند. اگر فرهنگ، هنر، سینما و نوستالوژی برای این دوستان دغدغه باشد تکلیف روشن است و سوله خراب نمی شود، اما در غیر این صورت کاری از دست ما برنمی آید.

تهیه کننده فیلم سینمایی «ورود آقایان ممنوع» با اشاره به اینکه 3 میلیارد تومان هزینه ساخت دکورهای «شهر موشها 2» در این سوله شده است، توضیح داد: این دکور می تواند به عنوان یک نماد به شمار رود و باید به آن توجه شود.ما می‌خواستیم قسمت سوم این فیلم را برای بچه ها بسازیم ولی اگر اینطور شود دیگر باید عطایش را به لقایش ببخشیم.


وی بیان کرد: یکی از دیگر مهمترین مسائل در این زمینه این است که ما هنوز نمی دانیم این سوله متعلق به شهرداری است یا نیروی انتظامی و هر 2 نهاد نامبرده نسبت به مالکیت سوله مدعی هستند.

حکمت در پاسخ به این که برای حل این مشکل با سازمان سینمایی مشورت کرده است یا خیر؟ ادامه داد: در طول ساخت این فیلم با نامردی های بسیاری مواجه شدم و توان توضیح دادن دوباره ندارم و نمی توانم بار سنگین مسئولیت نهادهای سینمایی را بر دوش کشم.


وی تاکید کرد: فرهاد توحیدی فیلمنامه شهر «شهر موشها 3» را نوشته است اما همه چیز بستگی به نوع برخوردها و رفتارها دارد. در حال حاضر و در چنین شرایطی من منیژه حکمت تصمیم به ساخت قسمت بعدی این فیلم را ندارم چرا که آسیب دیده ام و از این همه تلاش خسته شده ام.حکمت در پایان گفت: متاسفانه آن چه که فکر می کردم با ساخت و اکران «شهر موشها 2» به ارمغان می آورم دیده نشد و تنها مردم و مطبوعات با لطف خود به سینما از ما حمایت کردند. امیدوارم سردار احمدی مقدم و آقای منتظر المهدی شرایط مناسبی را برای ادامه کار برای ما فراهم کنند.
 

نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha