اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 719-11012      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۶ دي | ساعت: 10:49   تعداد بازدید : 1454

بهاره رهنما: برای آقای حجازی نامه نوشتم و گفتم که استقلالی شده ام

رهنما که جدا از بازیگری، نویسندگی و کارگردانی به انجام امور خیریه، نمایشنامه خوانی، گالری و ... هم می پردازد، در تئاتر «دور همی همسران شکسپیر» توانست رکورد فروش تئاتر را جابجا کرده و به نام خودش ثبت کند.

 

بهاره رهنما:  برای آقای حجازی نامه نوشتم و گفتم که استقلالی شده ام!
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی در شماره 390 مجله هوشمند که به تاریخ هفته سوم دی ماه منتشر شده مصاحبه ایی از بهاره رهنما هنرمند توانای سینما و تلویزیون به چاپ رسیده که در آن مصاحبه بهاره رهنما اظهار داشته است ،برای آقای حجازی نامه نوشتم و گفتم که استقلالی شده ام .در اینجا با انتشار متن کامل مصاحبه این هنرمند محبوب شما را در جریان این اظهار نظر قرار می دهیم، رهنما که جدا از بازیگری، نویسندگی و کارگردانی به انجام امور خیریه، نمایشنامه خوانی، گالری و ... هم می پردازد، در تئاتر «دور همی همسران شکسپیر» توانست رکورد فروش تئاتر را جابجا کرده و به نام خودش ثبت کند.
جالب است بدانید که وی با تمام این حرف ها و به رغم همه این مشغله ها با یک نویسنده بزرگ و سرشناس و فوتبالیست پرحاشیه و پردردسری به نام پیمان قاسم خانی روزهایش را سر می کند! حسابش را بکنید که وقتی رهنما می گوید پیمان سر شب می پیچاند و به بهانه فوتبال از خانه خارج می شود، چه اتفاق هایی در زندگی عاشقانه این دو هنرمند می افتد. به بهانه علاقه شدید پیمان به فوتبال با بهاره رهنما گپ زدیم. بهاره رهنما یکی از پرکارترین هنرمندان کشورمان، گاهی به طور همزمان در چند پروژه مختلف حضور دارد.
 
شما جزو هنرمندان پرکار محسوب می شوید. این روزها مشغول چه کاری هستید؟
 اجازه بدهید قبل از اینکه در مورد این مسائل صحبت کنم، در مورد پرواز دوستانمان صحبت کنم. دوست دارم که قبل از هر چیز درگذشت آقایان مرتضی پاشایی، غلامحسین مظلومی و مجید بهرامی را تسلیت بگویم. من فکر می کنم که خدا از حیث فعالیت انسان ها را در دو دسته خلق کرده. گروهی هستند که بیشتر ترجیح می دهند ساکن باشند و خیلی اکتیو نیستند ولی گروهی دیگر یک لحظه هم نمی توانند آرام و قرار داشته باشند. این حرکت و انرژی که در من وجود دارد، در دست خودم نیست! یک جورایی ذاتی است و البته حالا متوجه شده ام که این موضوع باعث ناراحتی بعضی ها شده و همین بهانه ای شده که علیه من نقدی بنویسند!
 
دوست دارید اول در مورد فعالیت هایتان صحبت کنید یا این ماجرا؟
 این ماجرا چندان مهم نیست که بخواهیم به آن بپردازیم و تنها حسنی که این اتفاق داشت این بوده که باعث شد یک کمپین و ائتلاف جالب برای حفظ حریم شخصی و امنیت چهره های سرشناس به وجود آید. پس از اینکه برخی، فضای سایبری را آلوده کرده و شروع به اهانت کردند، بعضی از چهره های سرشناس مثل خانم مهناز افشار بیانیه هایی منتشر کردندو بالاخره قرار شد که پس از تنظیم یک نامه و امضای آن توسط این چهره های سرشناس پلیس فتا و مسئولان ذیربط وارد عمل شوند و با افراد متخلف برخورد کنند.
 
چه کسانی این نامه را امضا کرده اند؟ از چهره های سرشناس ورزشی هم کسی در لیست تان هست؟
گروهی از بازیگران مثل من، خانم افشار و توسلی و مربیان و چند چهره مطرح فوتبالی مثل پژمان جمشیدی، علی دایی و علی کریمی هم قرار است این نامه را امضا کنند.
 
نمی خواهید در مورد کارهایتان صحبت کنید؟
یک نمایشنامه در دست نگارش دارم و البته قرار است با بازی در نمایش «باغ آلبالو»ی آقای آتیلا پسیانی به یکی از آرزوهایم برسم. در فیلم جدید سام قریبیان هم همراه با میلاد کی مرام نقش آفرینی می کنم و قرار است که این فیلم برای جشنواره فیلم فجر آماده شود. یک نمایش دیگر به کارگردانی داوود نبی اردلان به نام «تو خفه می شی یا من» را همراه با کمند امیرسلیمانی روی صحنه رفت که این اتفاق در اواخر آذرماه و در فرهنگسرای نیاوران رقم خورد. 
 
گویا جاری شما اهل فوتبال است و فقط در همین یک زمینه اتفاق نظر ندارید؟
شقایق نسبت به من فوتبالی تر است و یک جورایی بیشتر با پیمان و محراب در مورد فوتبال بحث می کند. از طرف دیگر چون اکثر بازی های فوتبال از طریق محراب و در منزل آنها دنبال می شود، شقایق هم یک پای قضیه شده و حتی برای بازی های دربی و مسابقه های حساس، دوستان محراب در منزل آنها جمع می شوند و بازی ها را تماشا کنند.
 
چطور شما اهل فوتبال نیستید؟
فکر می کنید که من اهل فوتبال نیستم؟ من حتی اگر فوتبال را دوست نداشته باشم هم مجبورم با آن کنار بیایم و به صورت اتوماتیک وار به روز می شوم! (خنده)
 
چطور؟
مگر می شود که همسر پیمان قاسم خانی باشم و از فوتبال بی خبر باشم؟ در خانه ما آنقدر در مورد فوتبال بحث می شود و حرف می زنند که آدم خود به خود در جریان همه چیز قرار می گیرد.
 
اما گویا شما خیلی از فوتبال خوش تان نمی آید.
من از فوتبال بدم نمی آید ولی فکر می کنم که اگر فوتبال نبود توجه آقایان به خانم ها در همه جای دنیا چند برابر می شد و این اتفاق می توانست همه خانم ها را خوشحال کند.
 
واقعا؟
من جدی می گویم ولی در مقابل این موضوع باید بگویم هر اتفاقی که باعث می شود عزیزان و نزدیکان من خوشحال شوند را دوست دارم و از این موضوع و ماجرای فوتبال هم استقبال می کنم.
 
با این تعریفی که از پیمان قاسم خانی می کنید پس با یک کارشناس فوتبال زندگی می کنید تا یک نویسنده.
حدود بیست و دو سال است که پیمان را می شناسم و هجده سال است که او همسر من است. این درست که یکسری تفاوت ها میان ما وجود دارد ولی رفاقت خاص و قدیمی من و پیمان باعث شده که این زندگی ادامه پیدا کند و وقتی می بینم که پیمان با فوتبال دچار چنین شور و شوقی می شود، لذت می برم و خوشحال می شوم. البته یک موضوع دیگر هم هست که باید بگویم... پیمان فقط در مورد فوتبال صحبت نمی کند. او یک پا فوتبالیست است.
 
از ماجرای فوتبال بازی کردن هایش باخبر هستیم.
شما همان هفته ای یک شب را همراه پیمان و دوستانش به فوتبال می روید ولی او هفته ای سه شب می رود فوتبال!
 
فکر می کنید که بازی اش خوب است؟
خودش که خیلی تمرین می کند ولی چه فایده... بعضی وقت ها مصدوم می شود و کلی باید پرستاری اش را کنم. قبلا خیلی مصدوم می شد ولی الان راهش را یاد گرفته و خیلی درگیر نمی شود. می گوید که مثل فرشاد پیوس آن جلوها می ایستد و فقط گل می زند! (خنده)
 
اتفاقا چند وقت پیش یک گل خیلی خوب زد و از ما خواست آن را برای شما تعریف کنیم!
چه فایده! دیگر فوتبالیست شدن از سن و سال پیمان گذشته و خیالمان راحت است که او دیگر نمی تواند فوتبالیست شود. اگر جوان تر بود که حسابی دردسر داشتیم و باید دنبال راهی می رفتیم تا فوتبال را از سرش بیندازیم. البته پیمان جوان تر که بود فوتبالیست خوبی بود و حتما قسمت نبوده که فوتبالیست شود.
 
دوست داشتید پیمان قاسم خانی نویسنده همسرتان بود یا فوتبالیست؟
شک نکنید که من همین پیمان را انتخاب می کردم. من عاشق این پیمان نویسنده هستم و اندیشه های این پیمان نویسنده برای من خیلی مهم است. همین که پیمان به اندازه یک فوتبالیست تمرین می کند و زحمت می کشد، قبول است و او فوتبالیست محبوب ماست. 
 
یعنی فوتبال بازی کردن تا این حد برای پیمان مهم است؟
(خنده) درست فهمیدید... من توی این سال ها فهمیده ام که اگر پیمان خوب بازی کند و گل بزند، خیلی خوب می شود! اما اگر برود فوتبال و گل نزند که هیچی! او خیلی بی جنبه است. اگر گل بخورد، بداخلاق می شود. گلزنی روی اخلاق پیمان تاثیر مستقیم دارد و ما همه دوست داریم که او گل بزند! (خنده)
 
این را می دانیم که قاسم خانی ها حسابی فوتبالی هستند ولی اینکه چرا پیمان در ویژه برنامه نود در مورد دربی شرکت نکرد و محراب را تنها گذاشت، برایمان عجیب بود!
پیمان یکسری اخلاق های خاص خودش را دارد. او آدم دوربین گریزی است و دوست ندارد که ضبط شود!
 
پس چرا فیلم بازی می کند؟
باور کنید که هر بار این اتفاق افتاده یا از روی رفاقت بوده یا رودربایستی و اتفاقی! او از دوربین و هر جایی که شلوغ باشد فرار می کند و همانطور که گفتم اخلاق های خاص خودش را دارد.
 
شما هم مثل قاسم خانی ها پرسپولیسی هستید؟
من بلاتکلیف هستم و به همین دلیل فعلا ترجیح می دهم که فقط طرفدار تیم ملی باشم!
 
چرا؟
چون من آن اوایل پرسپولیسی بودم و حتی چند بار آقای فرشاد پیوس را دیدم، وقتی دبیرستان بودم. به خاطر دوستی و رفت و آمد یکی از نزدیکانم با آقای پیوس ایشان را دیدم و چون خوب گل می زد، بیشتر پرسپولیسی بودم اما وقتی ماجرای آقای حجازی پیش آمد تحت تاثیر شجاعت و حمایت او از مردم قرار گرفتم. خیلی زود یک نامه برای آقای حجازی نوشتم و گفتم که استقلالی شده ام! الان هم گیج می زنم و هنوز نمی دانم که آبی باشم یا قرمز!
 
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha