اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 721-10825      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۳ شنبه ۱۳ دي | ساعت: 16:03   تعداد بازدید : 361

لطیفی: به نيت 12 امام قرارداد 12 هزار توماني امضا کرديم!

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن گفت: من به اصرار حميد استيلي و قسم دادن بازيکنان سرمربيگري تيم فوتبال راه‌آهن را پذيرفتم.

 

 
سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن گفت: من به اصرار حميد استيلي و قسم دادن بازيکنان سرمربيگري تيم فوتبال راه‌آهن را پذيرفتم.
 
پایگاه اطلاع رسانی ناصرحجازی و به نقل از فارس، علی لطیفی در خصوص شرایط راه‌آهن اظهار داشت: از امروز همه بازیکنان سر تمرین حاضر شدند و گفتند به خاطر من تمرینات را انجام می‌دهند و امیدوارم بحث مالی باشگاه هم هر چه زودتر حل شود. بازیکنان به من لطف داشتند و به خاطر من در تمرینات حاضر شدند.
 
وی در خصوص کادر فنی این تیم و اینکه آیا عابدزاده به عنوان مربی دروازه‌بانان باز خواهد گشت، یا خیر، گفت: عابدزاده اسطوره فوتبال ماست. اگر خواست بیاید قدمش روی چشمان ما و اگر هم نخواست که هیچ. قرار شده پس از آمدنش به ایران جلسه‌ای داشته باشیم. اگر او نیامد پرویز برومند به عنوان مربی دروازه‌بانان حضور دارد و در مورد سرپرست هم علی عابدینی فعالیت می‌کند.
 
سرمربی راه‌آهن در خصوص اینکه پس از بازی با نفت اعلام کرده بود اگر استیلی برود او هم خواهد رفت، گفت: من تنها کسی از کادر فنی بودم که پس از مسائل به وجود آمده استعفا دادم اما به دو دلیل بازگشتم. یکی اصرار استیلی بود که معتقد بود نباید زحمات هدر برود و من با رخصت از او این مسئله را پذیرفتم و دیگری خواهش بازیکنان و بزرگان تیم بود که مرا به جان مادرم قسم دادند. به من دو بار پیشنهاد شده بود که آن را رد کردم اما به این دو دلیل با پیشنهاد نماینده دادستانی این موضوع را پذیرفتم.
 
لطیفی در خصوص اینکه علیپور اعلام کرده که رقم برخی بازیکنان که در نیم‌فصل به راه‌آهن پیوسته‌اند، آماتور و 12 هزار تومان بوده، گفت: به علت اینکه پولی در باشگاه وجود نداشت، ما چنین رقمی را در برخی قرارداد بازیکنان ذکر کردیم. عباس محمدرضایی خودش اعلام کرد که به تیم بیاید. بازیکنان لیگ برتری جذب کردیم و چون نمی‌توانستیم مبلغی ننویسیم و پول هم نداشتیم مجبور شدیم این قرارداد را امضا کنیم.
 
وی در مورد اینکه چرا قرارداد سفید امضا نکردند، گفت:‌ما به نیت 12 امام قرارداد 12 هزار تومانی بستیم! در واقع چون پولی در باشگاه نبود نمی‌توانستیم سفید امضا کنیم.
 
سرمربی راه‌آهن در مورد اینکه علیپور اعلام کرده برخی بازیکنان راه‌آهن که جذب شده‌اند صلاحیت فنی لازم را ندارند، گفت: من به عنوان سرمربی تشخیص می‌دهم که صلاحیت بازیکن چگونه است. کدامیک از بازیکنان صلاحیت نداشتند؟! من بازیکنان لیگ برتری جذب کردم. علیپور لطف دارد که به قراردادهای ما توجه دارد و باید هم این کار را انجام دهد. من خوشحالم که همان زندگی 4-5 سال گذشته را دارم و همانگونه زندگی می‌کنم.
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 1
کمیسر مولدوان  | ۱۳۹۳ شنبه ۱۳ دي
0
0
پاسخ
جناب آقای لطیفی اینکه اینجور تیمداری بسی نوبر است! واقعا جای شگفتیست لکن خوب است فوتبالیستها ی ما بجای استفاده مکرراز اسامی ائمه و اعداد 14 و 12 به نیات ایشان مثلا 12 بیمارستان و درمانگاه و 14 مدرسه بسازنند! اmمه ما یقینا خوشحال ترشده و به ثواب نزدیکتر است والا قرا دادمبتذلی بسته شود 12 هزار تومانی به نیت 12 اماماواقعا تاسف بار است چگونه شما زیر بار چنین کار غیر فرهنگی رفته اید؟!
captcha