خرید شارژ ایرانسل مستقیم و خرید شارژ همراه اول با پیشخوان

 خرید شارژ همراه‌اول

10 ) شارژ خط به خط

از خط اعتباری یا دائمی ایرانسل‌تان، خط اعتباری دوستان‌تان را تلفنی شارژ کنید. برای ارسال اعتبار می‌توانید از یکی از سه روش زیر استفاده کنید:

برنامه کاربردی ایرانسل من
برای این کار باید وارد قسمت خط به خط شوید و سپس شماره تلفن همراه و مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید.
کد دستوری
با شماره‌گیری هر یک از کدهای*142*1# یا 1#*3*1*555* از خط ایرانسل‌تان می‌توانید رمز خود را دریافت کنید. سپس با وارد کردن شماره دریافت‌کننده اعتبار، مبلغ مورد نظر و رمز 4 رقمی خط به خط، اعتبار خود را ارسال نمایید.
پیامک
در یک پیامک به ترتیب «شماره دریافت کنندۀ اعتبار»، «مبلغ اعتبار مورد نظر (به ریال)» و «شماره رمز ۴ رقمی» را بدون افزودن هرگونه فاصله یا حروف بنویسید و با استفاده از “:” بخش‌ها را از هم کنید. پیامک را به سرشماره 1112 ارسال کنید. خرید شارژ مستقیم

از چپ به راست: شماره رمز ۴ رقمی :مبلغ اعتبار مورد نظر به ریال:شماره دریافت کننده اعتبار

5 ) تهیه شارژ ایرانسل از طریق ارسال پیامک

برای تهیه اعتبار از طریق پیامک باید با توجه به مبلغ اعتباری که می‌خواهید تهیه نمایید شماره آن را به شماره 7272 اس ام اس نمایید. برای اعتبار هزار تومانی عدد یک، برای اعتبار 2000 تومانی عدد 2، برای خرید اعتبار ایرانسل 5000 تومانی عدد 5، برای تهیه اعتبار 10000 تومانی ایرانسل عدد 10 و برای تهیه اعتبار 20000 تومانی این اپراتور عدد 20 را به شماره 7272 اس ام اس نمایید.

 

6 ) خرید از طریق سایت بانک‌ها

جهت راحتی بیشتر، امکان خرید اعتبار از طریق سایت بانک‌ها نیز در اختیار مشترکین عزیز ایرانسل قرار گرفته‌است. کافیست به آدرس اینترنتی هر یک از بانک‌ها مراجعه کرده و در بخش خرید شارژ، عملیات مورد نظر را انجام دهید.

خرید از سایت بانک ملی

خرید از سایت بانک ملت

خرید از سایت بانک مسکن

خرید از سایت بانک پاسارگاد

خرید از سایت بانک پارسیان

خرید از سایت بانک کشاورزی

11 ) شارژ اضطراری ایرانسل

برای برخورداری از امکان سرویس اضطراری کافیست از عضویت شما در شبکه ایرانسل سه ماه گذشته باشد و ماهانه حداقل ۱۰ هزار تومان در این شبکه تراکنش انجام داده باشید. برای دریافت اعتبار اضطراری، کافیست از طریق یکی از دو راه زیر اقدام کنید:  خرید شارژ پیشخوان

 • کد #۸۱۵* را از سیم‌کارت خود شماره‌گیری کنید.
 • ,
 • وارد اپلیکیشن ایرانسل‌من شوید و گزینه «شارژ اضطراری» را انتخاب کنید.
 •  خرید شارژ با اپلیکیشن ایرانسل من

  اپلیکیشن ایرانسل من امکان خرید اعتبار را برای کاربران خود فراهم کرده‌است. کافیست به بخش شارژ در اپلیکیشن مراجعه کنید و به راحتی عملیات مورد نظر را انجام دهید. این برنامه، امکانات مختلف دیگری را نیز در اختیار مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل قرار می‌دهد.

  • خرید بسته‌های اینترنت و مکالمه
  • خرید انواع مودم‌های ثابت و همراه
  • ساخت و خرید بسته‌های چندکاربره
  • امکان هدیه‌دادن بسته اینترنت
  • خرید اعتبار و شارژ شگفت‌انگیز از طریق درگاه‌های بانکی
  • پرداخت قبض
  • پرداخت امن و آسان هزینه‌های ایرانسلی

12 ) خرید شارژ از طریق #7*

با استفاده از این سرویس ایرانسل و شماره‌گیری کد #7* می‌توانید به راحتی سیم‌کارت ایرانسل خود را شارژ کنید.

خرید شارژ از سایت همراه‌اول

همراه اول امکان خرید اعتبار را از طریق سایت خود برای مشترکین اعتباری فراهم کرده است. کافیست وارد صفحه خرید شارژ به آدرس shop.mci.ir/charge شوید و شماره موبایل خود را وارد کنید. سپس مبلغ مورد نظر را انتخاب و مرحله پرداخت را طی کنید.

استفاده از کارت شارژ

حضوری:

 • خرید شارژ از طریق دستگاه خودپرداز بانک‌ها و POS فروشگاه‌ها
 • از طریق نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز
 • از طریق دستگاه‌های وب کیوسک نصب شده در اماکن عمومی پرتردد

غیر حضوری:

 • Top Up (شارژ خودکار): از طریق مراجعه به پرتال همراه اول و عاملین مجاز انجام می‌شود بدین صورت که مشترک پس از ورود به بخش سایت فروش شارژ پرتال همراه اول، مبلغ مورد نیاز خود را برای شارژ انتخاب نموده و پس از پرداخت مبلغ بصورت اینترنتی (باستفاده ازکارت عضوشتاب)، سیم کارت اعتباری به صورت مستقیم و بدون نیاز به مشاهده و وارد نمودن رمز شارژ در گوشی، افزایش اعتبار انجام خواهد شد. مشترکین تلفن همراه اعتباری که از طریق پرتال همراه اول اقدام به افزایش اعتبار اقدام نمایند, میتوانند از 5% تخفیف ویژه این پرتال استفاده نمایند.
 • از طریق مراجعه به عاملین مجاز فروش
 • IVR (تماس با مرکز پاسخگویی به شماره 9990)

روش های خرید شارژ برای گوشی 

استفاده از سیستم پاسخگوی خودکار (IVR)

مشترکین همراه اول می‌توانند ازطریق سیم کارت اعتباری با شماره 444 تماس و از باقیمانده اعتبار تلفن همراه خود اطلاع یابند. با استفاده از رمز شارژ دریافتی، دستور زیر را در گوشی وارد نمائید:

 • Send یا Ok یا دکمه سبز # شماره رمز شارژ # *140*
 • با اجرای دستور فوق سیم کارت به میزان اعتبار خریداری شده شارژ خواهد شد.

 

سرویس انتقال اعتبار

سرویس انتقال اعتبار سرویسی که به مشترکین امکان می دهد در زمانی بسیار کوتاه از خطوط دائمی یا اعتباری برای خطوط اعتباری اعتبار منتقل کنند. به این ترتیب مشترکین اعتباری همراه اول می توانند علاوه بر دیگر روش‌ها، از طریق سایر خطوط همراه اول نیز اعتبار خود را افزایش دهند. مبلغ منتقل شده در این سرویس در پایان دوره بر روی قبض مشترک دائمی لحاظ و یا در لحظه انتقال از حساب مشترک اعتباری انتقال دهنده کسر می گردد.
روش‌های فعالسازی:

 • ارسال پیامک به سرشماره 8911
 • شماره گیری کد دستوری *10*141#
 • سامانه همراه من
 • منو صورتحساب من > انتقال اعتبار

رید شارژ ایرانسل از طریق نرم افزار همراه بانک و باجه های خدمات بانکی

برای استفاده از این روش برای تهیه اعتبار نرم افزارهای همراه بانک یکی از بانک‌های ایران اعم از ملی، ملی، صادرات، تجارت، پاسارگاد، اقتصاد نوین، کشاورزی و یا … را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید و از آن طریق اعتبار خریداری نمایید.

7 ) خرید اعتبار ایرانسل از طریق دستگاه‌های خودپرداز

مشترکین ایرانسل می‌توانند با مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها کارت شارژ ایرانسل خریداری نمایند. مبلغ اعتباری را که نیاز دارید از بین گزینه‌های، شارژ هزار تومانی، دو هزار تومانی، 5 هزار تومانی، 10 هزار تومانی و 20 هزار تومانی انتخاب نمایید. کد شارژ روی رسید دستگاه خودپرداز را با کد دستوری زیر وارد نمایید تا عملیات خرید اعتبار انجام شود.

#کد شارژ 12 یا 16 رقمی*141*

بانک‌های طرف قرار داد ایرانسل:

پاسارگاد، پست بانک، تجارت، توسعه تعاون، دی، سپه، سرمایه، سینا، موسسه اعتباری توسعه، صادرات، کشاورزی، اقتصاد نوین، ملت، آینده، ملی.

8 ) خرید شارژ از طریق پایانه‌های فروش (POS)

امکان خرید اعتبار ایرانسل با استفاده از دستگاه‌های POS نیز در اختیار مشترکین ایرانسل قرار دارد. پس از کسر مبلغ اعتبار از حساب بانکی شما، دستگاه رسیدی که شامل پین کد شارژ می‌باشد چاپ می‌کند. برای خرید اعتبار کافیست کد روی رسید دستگاه کارتخوان را با کد دستوری زیر وارد نمایید:

#کد شارژ 12 یا 16 رقمی*141*

9 ) شارژ الکترونیکی ایرانسل

سرویس شارژ الکترونیکی و یا همان E-Charge یکی دیگر از خدمات ایرانسل برای افزایش اعتبار سیم‌کارت می‌باشد. با استفاده از این سرویس دیگر لازم نیست که شما مبالغ از پیش تعیین شده، استفاده نمایید و می‌توانید با هر مبلغ و میزانی اعتبار خریداری کنید.

ایرانسل از طریق بانک‌های ملت، ملی و سامان امکان شارژ الکترونیکی یا خودکار را در اختیار مشترکین خود قرار داده است. کافیست به بخش بانکداری الکترونیکی هر یک از این بانک‌ها مراجعه کنید و در بخش بانکداری الکترونیک از این خدمت استفاده کنید.

دائمی به اعتباری

مشترکین با ارسال یک پیامک خالی (یا هر پیامک دیگر) به شماره 8911 با یک پیامک راهنما در خصوص نحوه استفاده از این سرویس را دریافت می‌کنند. پیامک راهنمای سرویس انتقال اعتبار ویژه مشترکین دائمی به شرح زیر می باشد. مشترک گرامی لطفاً پیامک انتقال را به صورت زیر مانند نمونه از چپ به راست ارسال نمایید:
مبلغ انتقال به ریال * شماره مقصد (با پیش شماره)
پس از ارسال تقاضای انتقال اعتبار از سوی مشترک، سیستم درستی دستور، مبلغ و شماره مقصد را بررسی نموده و پس از آن، از مشترک مبدا به وسیله ی یه پیامک تائیدیه می گیرد. مشترک برای تایید می بایست عدد 1 را ارسال نماید. در صورت تائید توسط مشترک مبدا، انتقال اعتبار صورت گرفته و مشترکین مبدا و مقصد از طریق پیامک از انتقال اعتبار مطلع خواهند شد.

اعتباری به اعتباری

سرویس انتقال اعتبار ویژه مشترکین اعتباری نیاز به فعالسازی ندارد و به طور پیش فرض برای کلیه مشترکین اعتباری فعال می باشد. همچنین کلیه مشترکین فعال اعتباری می توانند از طریق این سرویس افزایش اعتبار دهند.

 • ارسال پیامک به سرشماره 8911
 • شماره گیری کد دستوری *10*142#
 • سامانه همراه من
 • منو صورتحساب من > انتقال اعتبار

 

سرویس انتقال اعتبار

سرویس شارژ خودکار

متقاضیان این سرویس از طریق یکی از درگاه‌های بانکی نظیر اینترنت بانک، موبایل بانک و… به بانک این اجازه را می دهند که قبل از اتمام اعتبار نسبت به کسر مبلغ از حساب بانکی و افزایش اعتبار سیم کارت اقدام نماید. مشترکین تلفن همراه اعتباری می‌توانند با استفاده از این سرویس همیشه شارژ بوده و بدون دغدغه تمام شدن اعتبار از سیم کارت اعتباری خود استفاده نمایند. در حال حاضر این سرویس برای مشتریانی که در بانک های ملت و ملی دارای حساب بانکی هستند فعال گردیده و به مرور برای مشتریان دیگر بانک‌ها نیز فعال خواهد گردید.

اعتبار اضطراری همراه اول

سرویس اعتبار اضطراری، سرویسی است که مبلغ 600 تومان به عنوان اعتبار اضطراری یک ماهه به مشترک اعتباری اختصاص پیدا می­‌کند و پس از اولین افزایش اعتبار توسط مشترک مبلغ مذکور به علاوه 40 تومان هزینه کارمزد از حساب مشترک کسر می‌گردد. مهلت استفاده از این اعتبار حداکثر تا یک ماه پس از فعالسازی سرویس می­‌باشد. این سرویس مختص مشترکینی می­‌باشد که که حداقل 90 روز از فعالسازی خط آنها گذشته باشد و همچنین اعتبار فعلی آن‌ها کمتر از 20 تومان باشد.

امکان شارژ عادی و شارژ فوق العاده همراه اول

مشترکین می‌توانند با شماره گیری *1*1*1# از اعتبار عادی و با اعمال شارژ از طریق کد دستوری *1*1*2# بدون نگرانی از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی از مزایای این طرح استفاده نمایند. همچنین در صورتی که بخواهند مبلغی را به صورت دلخواه شارژ نمایند می‌‌توانند با شماره گیری *1*1*3# شارژ دلخواه خود را به راحتی خریداری نمایند (حداقل 10,000 ریال و مضربی از 1,000 ریال باشد). مشاهده کنید و سپس از طریق درگاه بانک سامان آن را پرداخت کنید.

کارت شارژ

امروزه کارت شارژها در اکثر مغازه‌های سوپرمارکت قابل تهیه هستند. همچنین با گسترش نفوذ تجارت الکترونیک و امکان خرید اینترنتی، وب سایت‌هایی نیز به منظور خرید اینترنتی کارت شارژ راه‌اندازی شده‌اند. این وب سایت‌ها معمولاً کارت شارژها را با قیمت‌هایی کمتر از بازار به کاربران عرضه می‌کنند و از آنجا که به وسیله کامپیوتر و موبایل از هرجایی قابل دسترس هستند، مورد استقبال متقاضیان کارت شارژ قرار گرفته‌اند.

کلیه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب با در اختیار داشتن رمز خرید اینترنتی قابلیت خرید از این سایت‌ها را دارند. همچنین خرید کارت شارژ از طریق دستگاه‌های کارت خوان نیز امکان‌پذیر می‌باشد.

شارژ سریع و راحت

مشترکین اعتباری می‌توانند با شماره گیری #مبلغ شارژ*1* ، اعتبارهای 10,000 و 20,000 و 50,000 و 100,000 و 200,000 و 500,000 و 1,000,000 ریالی را سریع تر از هر روشی به صورت فوق العاده برای خود خرید نمایند. برای مثال: 100000#*1* = شارژ 100,000 ریالی با 30,000 ریال هدیه 3 روزه

ویژگی‌‏های شارژ فوق‏ العاده

شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، SMS و دیتا می‏‌شود و در صورتی که پیش از اتمام اعتبار شارژ هدیه اقدام به اعمال شارژ فوق ‏العاده‏ مجدد نمائید، مبلغ شارژهای هدیه با هم جمع و زمان اعتبار طولانی‏‌تر، در نظر گرفته می‌شود (زمان اعتبار هدیه جمع نمی‏‌گردد). لازم به ذکر است در زمان تماس با اپراتورهای دیگر و همچنین تماس خارج از کشور و رومینگ از اعتبار اصلی مشترک کسر خواهد شد.

سرویس چتر اضطراری همراه اول

مشترکینی که سیم کارت شارژ کافی ندارند می توانند با ارسال یک کد USSD از سایر مشترکین همراه اول بخواهند که برای ایشان انتقال اعتبار انجام دهند.

 • در شرایط اضطراری با ارسال کد *10*262# و اعلام شماره مشترک مورد نظر، از سایر مشترکین همراه اول درخواست اعتبار نمایید.
 • مبلغ این اعتبار 1,000 تومان خواهد بود. درخواست اعتبار از طریق پیامک به اطلاع مشترک مورد نظر خواهد رسید و این امکان را به مشترک می‌دهد تا با ارسال عدد 1 انتقال 1,000 تومان اعتبار را تائید و یا با ارسال عدد 2 درخواست را رد کند.
 • درصورت تایید مشترک انتقال دهنده، مبلغ 1,000 تومان به حساب وی منظور می‌شود، و با کسر 40 تومان به عنوان کارمزد انتقال، مبلغ 960 تومان به اعتبار مشترک درخواست دهنده انتقال خواهد یافت.

 

روش‌های استعلام باقیمانده شارژ همراه اول

 • مشاهده میزان شارژ با کد دستوری  *140*11# / *10*121#
 • دانستن میزان شارژ با شماره گیری 444
 • مشاهده میزان شارژ با اپلیکیشن همراه من
 • مشاهده میزان شارژ در سایت همراه اول به آدرس https://www.mci.ir

 

روش‌های خرید شارژ رایتل

خرید کارت شارژ رایتل به صورت آنلاین

با مراجعه به آدرس اینترنتی می‌توانید کارت شارژ رایتل خود را به صورت آنلاین خریداری کنید. شما می‌توانید با انتخاب نوع، تعداد کارت شارژ مورد نیاز و پرداخت به صورت آنلاین، کد شارژ را از طریق پست الکترونیکی دریافت و با وارد نمودن کد دستوری # شماره رمز *141* در دستگاه خود، نسبت به افزایش اعتبار سیمکارت دیتا یا اعتباری رایتل اقدام فرمایید. مشترکین عزیز می‌توانند از بین مبالغ  ۲۰,۰۰۰ ریال، ۵۰,۰۰۰ ریال، ۱۰۰,۰۰۰ ریال، ۲۰۰,۰۰۰ ریال و ۵۰۰,۰۰۰ ریال مبلغ مورد نظر خود را انتخاب و نسبت به خرید آن اقدام نمایند. مشاهده می‌باشد. علاوه بر این با یک‌بار وارد کردن شماره تلفن ثابت خود، اطلاعات قبض شما در پیشخوان 24 ذخیره می‌شود و می‌توانید برای تمامی قبوض خود نام موردنظرتان را انتخاب کنید.

خرید شارژ از طریق سایت رایتل

خرید شارژ شورانگیز برای خرید شارژ شورانگیز رایتل از طریق سایت رایتل کافیست به آدرس charge.rightel.ir/exciting مراجعه کنید و با وارد کردن شماره موبایل خود خرید اعتبار را انجام دهید. خرید شارژ مستقیم عادی برای خرید شارژ عادی رایتل از طریق سایت رایتل کافیست به آدرس charge.rightel.ir/normal مراجعه کنید و با وارد کردن شماره موبایل خود خرید اعتبار را انجام دهید.

سیستم خرید شارژ از بستر پرداخت امن پاسارگاد (امپاد)

به منظور تسهیل خرید اعتبار، سامانه پرداخت همراه مبتنی بر کد دستوری (USSD) بانک پاسارگاد، با همکاری شرکت رایتل راه اندازی شده است. استفاده از این سامانه احتیاج به نصب هیچ گونه برنامه ای روی گوشی ندارد و با شماره گیری کد دستوری *720#از روی تلفن همراه مجهز به سیم کارت رایتل امکان‌پذیر است. این خدمت رایگان است و کلیه دارندگان کارت های عضو شبکه شتاب می‌توانند از آن بهره مند شوند. امکانات این بستر پرداخت عبارتند از:

 • موجودی
 • شارژ
 • قبض
 • انتقال
 • خرید
 • خیریه
 • تنظیمات

 

خرید شارژ از طریق سامانه رایتل من

گزینه افزایش اعتبار مخصوص مشترکین سیم‌کارت‌های اعتبار و دیتا است. با انتخاب شماره رایتل و مبلغ اعتبار دلخواهتان، پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی، بدون نیاز به دریافت کد شارژ، شارژ ریالی در همان لحظه بر روی سیم کارت شما منظور می‌شود. از جمله دیگر امکانات این سامانه می‌توان به خرید بسته، مشاهده باقی مانده بسته ها، فعالسازی سرویس‌ها و … اشاره کرد.

خرید شارژ از طریق اپلیکشن رایتل من

گزینه افزایش اعتبار مخصوص مشترکین سیم‌کارت‌های اعتبار و دیتا است. با انتخاب شماره رایتل و مبلغ اعتبار دلخواهتان، پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی، بدون نیاز به دریافت کد شارژ، شارژ ریالی در همان لحظه بر روی سیم کارت شما منظور می‌شود. اپلیکیشن رایتل من را می‌توانید از سایت رایتل و یا استورهای معتبر دانلود کنید.روش های خرید شارژ همراه اول

انتقال اعتبار بین سیم کارت‌های رایتل

سرویس انتقال اعتبار به مشترکین اعتباری و دیتای رایتل امکان می‌دهد تا از سیم‌کارت خود به سایر مشترکین رایتل (اعتباری و دیتا) اعتبار ریالی انتقال دهند. برای فعال‌سازی سرویس انتقال اعتبار برای اولین بار، ابتدا کد دستوری *133# را شماره‌گیری کرده و سپس کلید برقراری تماس را کلیک نمایید. در این مرحله سرویس شما فعال می شود. پس از فعال‌سازی، با اولین درخواست، از شما خواسته می شود که رمز خود را تعیین کنید. پس از انتخاب رمز می توانید از تمامی قابلیت های سرویس “انتقال اعتبار” استفاده نمایید. محدوده اعتبار قابل انتقال توسط این سرویس به شرح زیر است:

 • اعتبار قابل انتقال در هر تراکنش: 10,000 تا 100,000 ریال
 • حداکثر اعتبار قابل انتقال در روز: 1,000,000 ریال
 • مشترک پس از انتقال اعتبار (با احتساب هزینه انتقال اعتبار) باید حداقل 5,000 ریال اعتبار باقیمانده داشته باشد.

چه روش هایی برای خرید شارژ رایتل وجود دارد

خرید شارژ با اپلکیشن‌ها

علاوه بر تمامی روش‌های ذکر شده امکان خرید شارژ از طریق اپلیکیشن‌های پرداخت مانند آپ، 724 و پیشخوان 24 در اختیار شما قرار دارد.

مشاهده اعتبار باقی مانده رایتل

برای مشاهده اعتبار سیم‌کارت اعتباری رایتل می‌توانید از کد دستوری #140* استفاده کنید.

روش‌های خرید شارژ ایرانسل

خرید شارژ ایرانسل با کد شارژ

بعد از خرید کارت شارژ با شماره‌گیری #۵۵۵* و انتخاب مدیریت حساب می‌توانید سیم‌کارت خود را شارژ کنید. این کد همچنین امکاناتی از قبیل موارد زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

 • خرید بسته‌های اینترنت همراه
 • خرید بسته‌های ترکیبی

 

خرید شارژ مستقیم از طریق وبسایت ایرانسل

از میان گزینه‌های مختلف، مقدار شارژ مورد نظرتان را انتخاب و مبلغ شارژ را بدون کارمزد به صورت اینترنتی پرداخت کنید. در این روش، ۹% مالیات بر ارزش افزوده اعمال می‌شود که این مبلغ مصوبه دولتی است و به‌صورت مستقیم به خزانه دولت واریز می‌شود.

خیر شارژ با اپلیکیشن ایرانسل من

اپلیکیشن ایرانسل من امکان خرید شارژ را برای کاربران خود فراهم کرده‌است تا به سادگی در کنار دیگر امکانات این نرم افزار از این خدمت نیز بهره‌مند شوند. دیگر امکانات اپلیکیشن ایرانسل من عبارتند از:

 • خرید بسته‌های اینترنت و مکالمه
 • خرید انواع مودم‌های ثابت و همراه
 • ساخت و خرید بسته‌های چندکاربره
 • امکان هدیه‌دادن بسته اینترنت
 • خرید شارژ و شارژ شگفت‌انگیز از طریق درگاه‌های بانکی
 • پرداخت قبض
 • پرداخت امن و آسان هزینه‌های ایرانسلی

 

تهیه شارژ ایرانسل از طریق ارسال پیامک

برای تهیه شارژ از طریق پیامک باید با توجه به مبلغ شارژی که می‌خواهید تهیه نمایید شماره آن را به شماره 7272 اس ام اس نمایید. برای شارژ هزار تومانی عدد یک، برای شارژ 2000 تومانی عدد 2، برای خرید شارژ ایرانسل 5000 تومانی عدد 5، برای تهیه شارژ 10000 تومانی ایرانسل عدد 10 و برای تهیه شارژ 20000 تومانی این اپراتور عدد 20 را به شماره 7272 اس ام اس نمایید.

خرید شارژ ایرانسل از طریق نرم افزار همراه بانک و باجه های خدمات بانکی

برای استفاده از این روش برای تهیه شارژ نرم افزارهای همراه بانک یکی از بانک‌های ایران اعم از ملی، ملی، صادرات، تجارت، پاسارگاد، اقتصاد نوین، کشاورزی و یا … را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید و از آن طریق شارژ خریداری نمایید.

سرویس جدیدی که ایرانسل برای نخستین بار در ایران ارائه نموده است سرویس شارژ الکترونیکی و یا همان E-Charge می‌باشد با استفاده از این سرویس دیگر لازم نیست که شما مبالغ از پیش تعیین شده شارژ تهیه نمایید و می‌توانید با هر مبلغ و میزانی شارژ خرید نمایید به عنوان مثال یک شارژ 1400 تومانی با استفاده از این سرویس می‌توانید خریداری نمایید. برای تهیه اینگونه شارژ باید به نمایندگان ایرانسل که دارای گواهینامه شارژ الکترونیکی می باشند مراجعه نمایید و پس از انجام عملیات پیامکی به منظور موفقیت آمیز بودن عملیات دریافت خواهید کرد.
شارژ از طریق #7* با استفاده از این سرویس ایرانسل و شماره‌گیری کد #7* می‌توانید به راحتی سیم‌کارت ایرانسل خود را شارژ کنید.
تلفن گویای 709 ایرانسل در جهت افزایش سهولت در روند خرید شارژ و پرداخت قبوض تلفن گویای 709 را به همین منظور راه‌اندازی نموده است. مشترکین دائمی برای پرداخت قبوض خود و مشترکین اعتباری نیز برای تهیه شارژ ایرانسل می‌توانند

https://pishkhan24.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *