آیا بیرانوند به ترکیب تیم ملی باز می‌گردد؟

به نقل از میدان نیوز؛ تیم ملی ایران در دیدار با انگلیس شکست سنگینی را متحمل شد و در این میان حسین حسینی که به جای علیرضا بیرانوند وارد زمین شد با شرایط متفاوتی روبرو شد و ۶ گل دریافت کرد و پس از بازی تمام انتقادات متوجه این بازیکن شد.

اما در این میان شنیده می شود که حسینی پس از پایان بازی و زمانی که بیرانوند از بیمارستان راهی هتل شد به دیدار وی رفته و به او اعلام کرده که بسیار خوش شانس بوده که در این بازی از زمین خارج شده و در این بازی گلر تیم ملی نبوده است!

شایان ذکر است دروازه بان استقلال مورد انتقاد شدید قرار گرفته اما وی با حمایت کامل باشگاه استقلال مواجه شده و علی فتح الله زاده و بهزاد غلامپور طی تماسی با وی در قطر از حسینی خواستند که به انتقادات توجهی نکند و ذهنش را به بازی های بعدی تیم ملی ایران معطوف کند تا با امادگی کامل درون دروازه تیم ملی قرار بگیرد.

این در حالی است که از قطر خبر می رسد در بازی بعدی تیم ملی مقابل ولز نیز بیرانوند اماده بازی نمی شود و باز هم حسینی باید از دروازه تیم ایران حفاطت کند البته اگر کیروش به وی اعتماد کند و امیر عابدزاده را جانشین گلر دوم تیم ملی نکند!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ پس از پایان دیدار ایران و انگلیس حرف و حدیث های زیادی در خصوص آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند به گوش می رسد. در این راستا برخی اخبار از این حکایت دارد که جام جهانی برای شماره یک تیم ملی به پایان رسیده است؛ ساعاتی است اخبار جدیدی در مورد گلر اول تیم ملی به گوش می رسد.

در حالی که احتمال حضور بیرانوند در ترکیب تیم ملی برای دیدار برابر ولز تقریبا غیرممکن به نظر می رسد؛ برخی اخبار غیررسمی از این حکایت دارد که تنها راهکار کادر پزشکی برای بازگشت بیرانوند به دروازه استفاده از محافظ بینی خواهد بود، شرایطی که شاید باعث شود بارقه هایی از امید برای حضور دوباره  بیرانوند در ترکیب ایران روبروی آمریکا مهیا شود. در صورتی که کادر پزشکی در نهایت به این جمع بندی برسد که امکان استفاده از محافظ بینی برای بیرانوند وجود دارد و این موضوع سلامتی او را تهدید نخواهد کرد، ممکن است شماره یک ایران بتواند در بازی برابر آمریکا حراست از قفس توری ایران را برعهده بگیرد؛ اتفاقی که در سال های گذشته برای ادگار داویدز ستاره قدیمی هلند رخ داد و مدتی با محافظ بینی در ترکیب تیم هایش به میدان می رفت.

همچنین  در دیدار عربستان مقابل آرژانتین یاسر الشهرانی به دلیل برخورد محکم به زانوی محمد العویس، دروازه‌بان تیم شدیدا مصدوم شد و سریعا با دستور کادر درمان به بیمارستان رسید.

آزمایش‌ها نشان می‌دهد که استخوان فک و صورت الشهرانی شکسته و این مدافع به دلیل شدت ضربه خونریزی داخلی کرده است. 3 دندان بازیکن عربستان نیز شکسته و باید تحت عمل جراحی قرار گیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *