مهر ماه 1400 اخبار استقلالی ها چگونه است؟ جامعه ورزش فوتبال اسقلال ایران – سایت ناصر حجازی

استقلال تهران

باشگاه فوتبال استقلال که استقلال تهران و استقلال نیز نامیده می‌شود در چهارم مهر ۱۳۲۴ در تهران بنیان‌گذاری شد. استقلال تا پیش از انقلاب در ابتدا دوچرخه‌سواران و سپس تاج نام داشت.

آخرین و جدیدترین اخبار استقلال به‌همراه آخرین اتفاقات و حواشی درباره باشگاه استقلال، بازیکنان استقلال و هواداران را در ادامه می خوانید

خبرورزشی –

تمرین صبح امروز آبی پوشان درحالی برگزار شد که پیش از شروع تمرین، ابتدا بیژن طاهری به عنوان سرپرست جدید استقلال به بازیکنان معرفی شد و سپس دیگر نفرات جدید این تیم از جمله محمد نوری فر و اجلال نصیری توسط فرهاد مجیدی معارفه شدند. تمرین صبح امروز آبی پوشان از ساعت ۱۱ و در زمین چمن مجموعه ورزشی انقلاب با حضور همه نفرات آغاز شد

مدیرعامل اسبق باشگاه‌های پاس تهران، استیل آذین و تراکتور حالا روی صندلی هدایت استقلال نشسته

. آجورلو در اولین اقدام خود با فرهاد مجیدی دیداری داشت و به هواداران استقلال قول برگرداندن استقلال به روز‌های خوبش را داد. مشاهده قیمت روز گوشی موبایل شیائومی  سرمربی استقلال را به مدت ۳ فصل تمدید کرد تا نشان دهد هدفش ثبات و آرامش در استقلال است، اما باید توجه داشت مجیدی هنگامی که برای سومین بار و به جای محمود فکری سرمربی آبی‌ها شد، قراردادی ۲.۵ ساله با باشگاه استقلال و احمد مددی امضا کرد و عملا برای دو فصل دیگر هم سرمربی آبی هاست و تمدید ۳ ساله تنها افزودن یک فصل دیگر به قرارداد این مربی است و بس! در سال‌های اخیر استقلال بار‌ها مدیرعامل عوض کرده و باشگاهی نبوده که بتوان آن را باثبات و ساختارمند نامید و تمدید (آن هم صرفا افزودن یک فصل به قرارداد) با مربی که هنوز کارنامه‌ای ندارد و صرفا به دلیل محبوبیت در این جایگاه قرار گرفته بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و نمی‌تواند اقدامی موثر و گامی رو به جلو باشد. در صورتی که آجورلو به پایان کار خود در این باشگاه برسد مدیر بعدی که بر سرکار می‌آید با قراردادی بلندمدت روبروست و اگر بخواهد با او قطع همکاری کند باید غرامت سنگینی به مجیدی بپردازد. yektanet.com فرصت دادن به مربی جوان و پیشکسوت باشگاه امری مثبت و اتفاقی خوب است، کاری که در رئال مادرید، بارسلونا، منچستریونایتد و… انجام شده و برای مدت‌ها پاسخ خواسته‌های هواداران را داده است، اما فرهاد مجیدی هر کاری بخواهد انجام دهد در این ۲ سال می‌تواند آن را عملی کند و ۳ ساله کردن قرارداد او بیشتر شبیه یک تبلیغات و شوآف است تا دلسوزی و آینده نگری برای استقلال.

مجیدی تا 1403 سرمربی استقلال است

مدیرعامل و سرمربى باشگاه استقلال در خصوص تمدید قرارداد فرهاد مجیدى به مدت سه سال توافق کردند.

به گزارش “ورزش سه”، در جلسه مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال با سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه در جهت تثبیت و حمایت از کادر فنی، درخصوص تمدید مدت قرارداد فرهاد مجیدی تا پایان فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ توافق شد. فرهاد مجیدی عصر روز شنبه جلسه ای طولانی را با مصطفی آجورلو درباره مسائل مختلف برگزار کرد و در این جلسه مقرر شد که سرمربی آبی ها قراردادش را تمدید کند. مجیدی تا 1401 با استقلال قرارداد داشت و حالا دو فصل دیگر به این قرارداد اضافه خواهد شد. در اطلاعیه باشگاه استقلال در این خصوص آمده است که بعد از انجام مراحل اداری و قانونی موضوع تمدید قرارداد مجیدی به طور رسمی از سوی باشگاه اعلام خواهد شد.

سر مربی استقلال کیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *